Zbliża się nowy book?

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbliża się nowy book?

Post autor: Hoax »

Soulferin pisze:Pomijając już sam pomysł takiego unitu który jest dla mnie niedorzeczny skąd taki mega tępy przerośniety mutoszczur będzie wiedział gdzie nacisnąć spust i który spust jest od czego :) ?
+1
Ten unit jest przepiękniony i w cholerę bez sensu. Do tego PLNy się nie zgadzają. Ja się totalnie nie jaram, aczkolwiek pewnie i tak kupię box, czy dwa :P

Awatar użytkownika
Grish
Mudżahedin
Posty: 229
Kontakt:

Post autor: Grish »

Na stronie GW nie ma możliwości zakupu boxaPlague Monks. Czy wiadomo coś nt. reedycji/zmiany wyglądu tego unitu?
Maluję na zamówienie - szczegóły na PW

fatlazypainter.blogspot.com
Moja galeria
Mój CMoN

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Grish pisze:Na stronie GW nie ma możliwości zakupu boxaPlague Monks. Czy wiadomo coś nt. reedycji/zmiany wyglądu tego unitu?
Na pewno nie w ramach End of Times - Stormfiends to będą ostatnie modele w obrębie End of Times IV - Thanquol

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Są nowy seer i warlord
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grish
Mudżahedin
Posty: 229
Kontakt:

Post autor: Grish »

-Qc- pisze:Są nowy seer i warlord
Są gdzieś pokazani?
Maluję na zamówienie - szczegóły na PW

fatlazypainter.blogspot.com
Moja galeria
Mój CMoN

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Grish pisze:
-Qc- pisze:Są nowy seer i warlord
Są gdzieś pokazani?
Będą.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja juz widzialem i osobiscie nie biore. Ryj seera zepsuli, poza tym stormfiendy + verminlord troche kosztuja...

Ale nie mam zadnych fotek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
grom88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: grom88 »

Gdzie widziałeś te nowe figsy?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3698
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Są w nowym White Dwarfie #51.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Mam już nowe zasady do RatOgrów i powiem wam tyle że możecie się dla nich spodziewać pocięcia w kolejnym drafcie ;), pewnie będą sciagac 1 pkt compa ;)

Edit:
http://forofreakfactory.mforos.com/1035 ... #106072692
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

1 to optymistyczna wersja :(

Ale na pocieszenie imo sciagaja 2 WLC ze stołu :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
grom88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: grom88 »

Ha! I tak mam jeden wolny, więc dla mnie rewelacja ;)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Strasznie biedne te nowe modele, jedynie verminlord jakoś się prezentuje ale za tę cenę to można sobie już kupić tego z FW który bije tego na głowę... nie mam pojęcia jak model wielkości abomki z mniejszą ilością elementów może być o stówę droższy.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Młody pisze:Mam już nowe zasady do RatOgrów i powiem wam tyle że możecie się dla nich spodziewać pocięcia w kolejnym drafcie ;), pewnie będą sciagac 1 pkt compa ;)
chyba każdy model ;)

bieda-konwersje ratogrów z ratlingami za 3..2..1..
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Dymitr pisze:
Młody pisze:Mam już nowe zasady do RatOgrów i powiem wam tyle że możecie się dla nich spodziewać pocięcia w kolejnym drafcie ;), pewnie będą sciagac 1 pkt compa ;)
chyba każdy model ;)
Też mi się tak wydaję;) Mi do rozpy pięknie weszła szóstka nowych koleżków, zastępując 4 punkty kompozycji, i uważam, że mocno ona poszła na przód;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dymitr pisze: bieda-konwersje ratogrów z ratlingami za 3..2..1..
Organizuje turnieje w bardzie (oczywiscie bardziej jako wsparcie dla pozytywnie nastawionego sklepu) i uwierz mi, że te bieda konwersje bedą miały bardzo krótki zywot u mnie :)

Starczy troche konsekwencji organizatorów i jazda

Co do tematu - ograniczą ratlingowe, imo zestaw 2xdoomflyer +ratling sa warte 2 punktow kompozycji :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Po co Ci ten 1 ratling, albo 3x ratling albo 2x cos do CC i wykopywacz :roll:
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

To zależy, jak masz sztormówę, to bardziej opłaca się 3x mortar niż te gutlingi, chociaż wiem że te na woch działają lepiej;p Do cc opcja też ciekawa, ale ja czekam na zasady nowego bonebreakera. Czy będzie można na nim posadzić warlorda czy tylko thanquol takim powozi?
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jeśli masz na myśli Thanquola&Bonerippera, to jak Glutkin jest to specheros, łączony profil, tylko Thanquol na tym jeździ. Parę stron temu są zasady. Imo bardzo fajne, bo poza open się tym nie pogra, a na open jest też magia khaina i spam withera.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Młody pisze:Po co Ci ten 1 ratling, albo 3x ratling albo 2x cos do CC i wykopywacz :roll:
zakładam, że jeden ratling bedzie za punkt - czyli de facto wchodzi mi za WLC. Wtedy dwa ratlingi i 20 gutersów czyszczą przedpole, a potem najazd z siłą 7 (prze impacty wydaja sie troche lepsze od schockow, ale mysle tez nad jednym takim drugim takim)

Imo wszystko zalezy od ciec etc. Wiadomo ze 2x3 gatlingi to bylaby najfajniejsza opcja (albo 4 gatlingi i 2WLC)

Ta magia khaine'a z rerollowanymi czarami z VL i 4d6 kosci... dziwne. Ale warpseer i jakies 10 blyskawic na ture - no sorry :D

Boneripper =/= bonebreaker. Nie ma modelu w ofercie wiec tylk ospecial został
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ