Euro 2011 - zaciąg

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Euro 2011 - zaciąg

Post autor: Karli »

No dobra, zaczynamy... :lol2: :twisted:


Ps. żeby mój post nie był taki pozbawiony treści, to pytanie do składu: czy planujecie w wakacje robić jakiś obóz treningowy?? Na przykład jakiś tydzień ostrego grania?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Dmtrij pisze:zwłascza że uczciwie patrzac jest najmniej kilku dobrych graczy ww armią.
ale, ale...dajcie już Ziemkowi spokój:)
XIII Kohorta ma chyba jakiegoś mega pecha..
Lizaki - Ziemko
Imperium - Piotr
WE - Pasiak

i żadna z tych armii nie dostała nominacji...
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

a co się dziwisz, Lizaki pocięte niemiłosiernie, i mało osób nimi gra obecnie (bardziej aktywnie), Imperium zupełnie zmienił się styl gry, głównie przez obsys czołgu na bazylu u większości imperialniaków (wszystkich?), a szukanie w tej armii jakiegoś stabilnego punktu to dość żmudne zadanie i raczej skończy się wraz z wyjściem nowego kodeksu za jakiś dłuższy czas :roll:
niestety Kohorta nie dostosowana do ojro, pozostaje przy złotówkach :wink:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Asassello pisze:
Dmtrij pisze:zwłascza że uczciwie patrzac jest najmniej kilku dobrych graczy ww armią.
ale, ale...dajcie już Ziemkowi spokój:)
XIII Kohorta ma chyba jakiegoś mega pecha..
Lizaki - Ziemko
Imperium - Piotr
WE - Pasiak

i żadna z tych armii nie dostała nominacji...
czyli nie dajemy mu spokoju? :)
IMO dobrze się stało, ze nie ma imperium w teamie - build z czołgiem obsysa:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Karli pisze:No dobra, zaczynamy... :lol2: :twisted:


Ps. żeby mój post nie był taki pozbawiony treści, to pytanie do składu: czy planujecie w wakacje robić jakiś obóz treningowy?? Na przykład jakiś tydzień ostrego grania?
ja już dawno zaproponowałem, teraz jak zostało utworzone tajne forum założę temat i się ugadamy. Generalnie na mojej działce pierwszy tydzień sierpnia. Jeśli chłopaki się zgodzą oczywiście.

BTW do komentów squadu paragraf Robson - nigdy nie zawiódł, więc odpuśćcie sobie :)

Pozdro

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Karli pisze:No dobra, zaczynamy... :lol2: :twisted:


Ps. żeby mój post nie był taki pozbawiony treści, to pytanie do składu: czy planujecie w wakacje robić jakiś obóz treningowy?? Na przykład jakiś tydzień ostrego grania?

I czy można wbić z wami pograć : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

bigpasiak pisze:
Kołata pisze:Ej, ej, demonami najdłużej gra napewno Dalmar. Na BoBie grali z Pasiakiem do północy!
[-X "Tylko" 7,5 godziny...
Nie wiem czy do północy bo straciłem rachubę później...
Pasiak nie komentuj naszej "wspaniełej" bitwy - chciałeś grać o każdy mm to graliśmy. Jak byś chciał zagrać szybciej bite bez spinki to byśmy skończyli po 3,5h i tych 2h ostatnich by w ogóle nie było gdzie widownia "na siłe" chciała nam pomóc. Po za Tobą z kazym graczem rozegrałem po 6 tur - jedna chyba była tylko 5 turowa ale wynik turniej później byłby bez zmian.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Kalesoner pisze: Nieobecność Darka w składzie tłumacze sobie tym, ze na ogół nie potrafi dograć bitwy w wyznaczonym czasie, czym marnuje niesłuchanie potencjał demonów.
.
Chciałem się nie odzywać bo temat dotycz mnie samego, ale jak czytam takie brednie to mi się nóż w kieszeni otwiera #-o
Drogi Marcinie zachecam do lektury choćby wyników z ostatniego ETC gdzie zrobiłem drugi wynik grając Demonami w składzie (chyba 82 pkt) gdzie jako jedyny miałem -250 pkt mniej w rozpisce niż inni. Choć przykładów z innych ETC, XXX Masterów oraz samej Ligi jest dość sporo. Nasuwa się wiec dość logiczny wywód że nie dogrywając bitew w wyznaczonym czasie raczej był nie miał wyników które prawie rok w rok osiągam..

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Dalmar pisze:
bigpasiak pisze:
Kołata pisze:Ej, ej, demonami najdłużej gra napewno Dalmar. Na BoBie grali z Pasiakiem do północy!
[-X "Tylko" 7,5 godziny...
Nie wiem czy do północy bo straciłem rachubę później...
Pasiak nie komentuj naszej "wspaniełej" bitwy - chciałeś grać o każdy mm to graliśmy. Jak byś chciał zagrać szybciej bite bez spinki to byśmy skończyli po 3,5h i tych 2h ostatnich by w ogóle nie było gdzie widownia "na siłe" chciała nam pomóc. Po za Tobą z kazym graczem rozegrałem po 6 tur - jedna chyba była tylko 5 turowa ale wynik turniej później byłby bez zmian.
Nie rozśmieszaj mnie... Grałem o mm? Ty zaczynałeś grę i druga Twoja tura zaczęła się wraz z zakończeniem regulaminowego czasu więc proszę miej trochę godności i nie komentuj tej "gry" bo nie chcę mi się wdawać w polemikę a wierz mi jestem pamiętliwy... Poza tym z matematyką dość kiepsko u Ciebie... Graliśmy 7,5h a nie 5,5 jak sugerujesz i mam na to mnóstwo świadków :lol2: 8)
Dalmar pisze:
Kalesoner pisze: Nieobecność Darka w składzie tłumacze sobie tym, ze na ogół nie potrafi dograć bitwy w wyznaczonym czasie, czym marnuje niesłuchanie potencjał demonów.
.
Chciałem się nie odzywać bo temat dotycz mnie samego, ale jak czytam takie brednie to mi się nóż w kieszeni otwiera #-o
Drogi Marcinie zachecam do lektury choćby wyników z ostatniego ETC gdzie zrobiłem drugi wynik grając Demonami w składzie (chyba 82 pkt) gdzie jako jedyny miałem -250 pkt mniej w rozpisce niż inni. Choć przykładów z innych ETC, XXX Masterów oraz samej Ligi jest dość sporo. Nasuwa się wiec dość logiczny wywód że nie dogrywając bitew w wyznaczonym czasie raczej był nie miał wyników które prawie rok w rok osiągam..
Trzeba się było nie odzywać... Ja się nie odzywam...
Bo [ poprawcie mnie jeśli się mylę oczywiście ] jesteś też jedynym który w pierwszej bitwie pierwszego dnia zraził do siebie i teamu sędziów i dostał karniaki za stalowanie...? Demonami...?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Barbarossa pisze:
Tak jak pisaliśmy gdzie indziej - ETC decyduje, a Darek wypada lepiej od Kalafiora w niemal każdym innym względzie (doświadczenie, parówki, turnieje na inne zasady niż ETC) za wyjątkiem ETC. Proszę, nie pisz, że kogoś nie lubimy - my daliśmy wszystkim uczciwą szansę i tyle. Gwarantuję, że gdyby wyniki Darka i Kalafiora były odwrotne, Darek byłby Demonem reprezentacji.
Zbyszek i Debek,
Wzieliście gracza Demonów który na jednym masterze grając na stole obok (ja na 2 on na 3) z tą samą armią w 5 bitwie co ja czyli DE zdał test jedną kostką na GUO, a ja nie i wywalczył 1 miejsce, a ja 7. Wasza decyzja merytoryczna decyzja- so be it.

Może nie branie Demonów w ogóle do składu bo na zasady ETC z GUO miały słabe wyniki bądz wzięcie np: WE Pasiaka bądz Tutajca byłoby lepszym pomysłem. Sam Bazyliszek pokazał jedno co do demonów że rozpa na GUO sssie bo jest zbyt losowa i nie przewidywalna...

Wazto też podkreślić że lubie Kalafiora, ma chłopak chęci, czas a to bardzo ważne i niech mu pójdzie tymi demonami jak najlepiej, bo fajnie żeby Polska choć na podium powróciła. Na pewno dużo lepiej zdaje ten cholerny test inicjatywy który ja zawsze oblewam i possałem przez do mastery na zasady ETC :)

Pomysł z 9 graczem jako rezerwowym i Coachem w jednej osobie bardzo dobry bo jak wiemy z zeszłego roku to między innymi było powodem naszej porżki, a dzięki czemu udało się wygrać naszym w W40.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Paweł

Ad1. Nie będę wchodził w polemikę co do naszej bitwy bo chyba obaj wiemy że to nie miejsce na wyjaśnienie sobie takich spraw - nie komentuj tego publicznie i tyle. Jeśli chodzi o 2h to mówiłem o ostatnich 2-3h bitwy i "pomocy" widowni.

Ad2. Co do ETC to nie było cie tam, nie było też nikogo z osób z Twojego otoczenia wiec nie komentuj - nie dostałem też żadnych karniaków. Z tym kolegom z którym podobno zwalniałem i zagrałem tylko 5 tur, gdy zostało nam około 7-8 min. do końca kolega nie zgodził na moją jedną turę która trwałaby 2 min. (szarża Keepera na do D.Princów) gdzie wynik bitwy zakończyłby się 10-10, a nie moją jedyną przegraną ze wszystkich ETC 7:13 w plecy - taaaak przedłużałem jak skur......

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Kalesoner pisze:A mnie ciekawi jakiego innego gracza DE widzieliby ci, którzy narzekają na Barba?
Żadnego. Nie narzekam, tylko wspomniałem, że jedynie ta decyzja była dla mnie zaskakująca. Żaba niestety nie ma szczęścia do ETC i chyba nie ma co sprawdzać, czy za tym razem się przełamie i zrobi przyzwoity wynik :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

do 3 razy sztuka :lol2:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Robson pisze:do 3 razy sztuka :lol2:
Po przeczytaniu tego tematu, dla mnie najważniejsze jest, że mimo wszelkich przeciwności i podtępów, które zgotował mu nieprzyjaciel, Ż-34 znowu nadaje.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Jankiel pisze:
Kalesoner pisze:A mnie ciekawi jakiego innego gracza DE widzieliby ci, którzy narzekają na Barba?
Żadnego. Nie narzekam, tylko wspomniałem, że jedynie ta decyzja była dla mnie zaskakująca. Żaba niestety nie ma szczęścia do ETC i chyba nie ma co sprawdzać, czy za tym razem się przełamie i zrobi przyzwoity wynik :mrgreen:


Należę to tych typowych Polaków, którym wystarczy powiedzieć „Boisz się skoczyć w przepaść”, żeby odwarknęli „Co? Ja kurwa się boję?” i skoczyli.

Ale Żaby na ETC nie odważyłbym się wziąć.
Wybitny gracz, pełna kultura gry, błyskotliwy interlokutor, przesympatyczny kolega.
Wszystko to serio, serio.

Ale tego co się z nim na ETC dzieje inaczej jak klątwą nazwać nie sposób. A to lance mu wybuchają, a to Ogry go masakrują, a to 34 ze 120 robi, gdy byle Asger tą rozpą koło stówy wyciska.

Nic z tego nie rozumiem, ale nie odważyłbym się go brać.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Dalmar pisze: Może nie branie Demonów w ogóle do składu bo na zasady ETC z GUO miały słabe wyniki bądz wzięcie np: WE Pasiaka bądz Tutajca byłoby lepszym pomysłem.
W inne dyskusje się nie zamieszam, ale tutaj...

Daras, jaki Tutajec? Przy całej sympatii dla niego, jak można go porównywać do Pasiaka? Jedyne porównanie - obaj są brzydcy, ale to nie predestynuje na Euro.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Piotr pisze:
Daras, jaki Tutajec? Przy całej sympatii dla niego, jak można go porównywać do Pasiaka?

:lol2:

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Piotr pisze: Daras, jaki Tutajec? Przy całej sympatii dla niego, jak można go porównywać do Pasiaka? Jedyne porównanie - obaj są brzydcy, ale to nie predestynuje na Euro.
Piotrek nie jestem decydentem i nie analizowałem tylko dłużej, tylko chwilę. Po zastanowieniu zgadzam się, że Paskiek lepszym WE jest - tylko jako armia jakoś szału nie robią niestety :?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Piotr pisze:
Dalmar pisze: Może nie branie Demonów w ogóle do składu bo na zasady ETC z GUO miały słabe wyniki bądz wzięcie np: WE Pasiaka bądz Tutajca byłoby lepszym pomysłem.
W inne dyskusje się nie zamieszam, ale tutaj...

Daras, jaki Tutajec? Przy całej sympatii dla niego, jak można go porównywać do Pasiaka? Jedyne porównanie - obaj są brzydcy, ale to nie predestynuje na Euro.
Uważam, że Pasiak jest gorszym graczem WE od Tomka, zwłaszcza na poziomie tworzenia rozpiski i nowych patentów, na masterach na ETC obaj nie zachwycili, aczkolwiek Tomek miał możliwość gry z większością reprezentantów i kandydatów na reprezentantów i większość z nich ograł, np Darka 20 do 0, czego o Pasiaku powiedzieć się nie da. Do tego Bydgoszcz prezentuje jakieś archaiczne podejście w kwestii rozpisek, najlepszym graczom brakuje chyba wymagających przciwników, stąd pokutuje czołg i drzewiec. Szkoda, ze gotih nie zgłosił się na Euro z swoim piechotnym imperium, po ostrym szkoleniu widziałbym go w 9ce zamiast HE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kalesoner pisze:

Uważam, że Pasiak jest gorszym graczem WE od Tomka, zwłaszcza na poziomie tworzenia rozpiski i nowych patentów, na masterach na ETC obaj nie zachwycili, aczkolwiek Tomek miał możliwość gry z większością reprezentantów i kandydatów na reprezentantów i większość z nich ograł, np Darka 20 do 0, czego o Pasiaku powiedzieć się nie da. Do tego Bydgoszcz prezentuje jakieś archaiczne podejście w kwestii rozpisek, najlepszym graczom brakuje chyba wymagających przciwników, stąd pokutuje czołg i drzewiec. Szkoda, ze gotih nie zgłosił się na Euro z swoim piechotnym imperium, po ostrym szkoleniu widziałbym go w 9ce zamiast HE.
Obrazek

ODPOWIEDZ