Feedback po glosowaniu na mastery

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Re: Feedback po glosowaniu na mastery

Post autor: Vallarr »

Durin pisze:Jestem przekonany, że gdyby było tak jak mówisz Wawa grałaby mastery w Wawie, Śląsk na Śląsku i tyle by z tego było.
W tym sezonie slask i tak bedzie gral na slasku, wawa w wawie, a reszta? :P Poza tym zobacz sobie ilosc kandydatur na mastery, z czapki wziales 20 masterow w sezonie. To nadal spory wydatek i prestizowy turniej, nikt na chybcika i lapu capu nie bedzie robil, bo to mega siara na caly kraj jak nawali. Bedzie zapotrzebowanie na polnocy na mastera, to czemu nie mozna? Bo swieta LL orzekla i chuj? To jest dopiero glupie.

Owszem, brzmi idealnie. Moze jestem naiwny, ale udawanie, ze pieczatka LL gwarantuje dobrego mastera i sensowna lokalizacje jest jeszcze bardziej naiwne. Gdyby tak bylo, to ten temat by nie powstal.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie mam zamiaru sie babrac w gownie.
Nie lubie jak ktos nie docenia mojego czasu i pracy wlozonej w cos, w dodatku probujac mnie oczernic.
EOT

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ziemko pisze:Nie lubie jak ktos nie docenia mojego czasu i pracy wlozonej w cos, w dodatku probujac mnie oczernic.
EOT
Ja to doceniam, ale nikt nie jest idealny i jesli sie odzywasz, to licz sie z tym, ze spotkasz sie z glosem krytyki. A jesli krytyka sie przytrafi, to wtedy po prostu nie zachowuj sie jak dziecko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

Nie mam zamiaru sie babrac w gownie.
Nie lubie jak ktos nie docenia mojego czasu i pracy wlozonej w cos, w dodatku probujac mnie oczernic.
EOT
ha ha jak to brzmi znajomo 8) w sumie nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w tej dyskusji i nie obchodzi mnie to ale ta wypowiedź przypomina mi pewna sytuacje :mrgreen:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bless jesli krytyka jest sensowna - od osoby, ktora szanuje, ktora ma racje, nie jest dla mnie problemem przyznac sie do bledu czy ja po prostu przyjac bez lapania bulwersa.
Co innego, jesli ktos wypisuje stek bzdur na Twoj temat, a w dodatku jeszcze tej osoby nie lubisz.
Ja nie sfochowalem, ja po prostu w tej chwili mam to juz w d...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pisalem, ze z zachowaniem wysrubowanych warunkow, wiec nie wiem do czego pijesz. Tez uwazam, ze powinien zostac elitarny, ale przestac byc reglamentowany.

Tak, wiem, z choinki sie urwalem ;P I nawet wiem, ze to nie przejdzie. Ale imho tragedii by nie bylo gdyby to przemyslec.
Wiesz, ja zawsze byłem za takim systemem i takie propozycje już się pojawiały (jak jeszcze nie było Border Princes :)) - stąd na przykład wprowadzone kiedyś challengery, takie prawie mastery dla każdego. Ale podobne inicjatywy zawsze przepadały. Trudno, pozostaje się pogodzić z tym, że większość chce inaczej
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Ziemko pisze: Ja nie sfochowalem, ja po prostu w tej chwili mam to juz w d...
Ziemko pisze: Jako niekompetenty wycofuje swoja kandydature.
Zaraz ich pozmieniam.
Takze mamy nowych modow ;)
Niekompetentny to ty se możesz być, jak ci przyszła na to ochota.
Nie wolno ci natomist na 2 dni przed końcem głosowania wycofać swojej kandydatury i napisać, że wobec tego mamy nowych modów.
Zrób nowe głosowanie, a to unieważnij. Może ktoś nowy się zgłosi.
W dupie możesz mieć co chcesz, ale jaj sobie nie rób. Zostaw to innym.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Zajebisty temat:) Mimo, że mam chwilowy rozbrat z battlem to i tak fajnie sie go czyta:)

Tyle nienawiści o plastikowe żołnierzyki:)
Obrazek

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Ziemko wyluzuj
Tu sie wszyscy mięsem rzucają to i tobie troche sie dostało ale nie ma co sie przejmować

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Ziemko, jesteś zbyt wrażliwy na krytykę (tą słuszną i tą nie słuszną) - na polityka się nie nadajesz.
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Laik pisze:Ziemko nie rozumiem Twojego zdziwienia, oprócz tego że jedziesz po nas w każdym temacie to jeszcze jesteś niekompetentny i nieobiektywny...
Przeginasz pałę.

Nikt nie jest w 100% obiektywny a niekompetencji na pewno Ziemasowi nie masz prawa zarzucać jeśli choć trochę się w temacie orientujesz a nie kierujesz tylko i wyłącznie swoimi uprzedzeniami. Chyba, że masz przykłady jego niekompetencji to proszę się podzielić z resztą forumowiczów.
Rozumiem natomiast coraz lepiej "podział sił"...
Skoro się kogoś krytykuje to krytykowany/wani od razu próbują upierdolić krytykującego? Ciekawie...
Co jeszcze przejdzie "bo możemy"?
Asassello pisze:Ziemko, jesteś zbyt wrażliwy na krytykę (tą słuszną i tą nie słuszną) - na polityka się nie nadajesz.
Trochę prawda, jednak robiąc coś w wolnym czasie dla ogółu i za free by potem słyszeć/czytać słowa tak kompetentnych i obiektywnych ludzi to może wqrwić.
Jak byś się poczuł bo ja go rozumiem i nie chodzi tylko o to że jesteśmy z jednego klubu.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a ja akurat uwazam, ze powinniśmy dac juz spokój. Ziemko podjął decyzje jaką podjął - jego sprawa
temat sam w sobie proponuje zamknąc i nie wylewac wiecej żali na jednych i drugich.
Jak to ktos powyzej napisął - to tylko plastikowe ludziki:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

1) Ziemek - daj spokoj, jestes potrzebny na LL.
2) ci co sie pruja do Ciebie i tak sa w mniejszosci. ktos ma jakies bóle - bywa, ale jestem na 100% pewien ze wiekszosc tego nie poprze i to wiekszoscia sie powinno kierowac, w kazdej dziedzinie
3) jesli Ziemek nie zmieni zdania, to nalezy rozpisac nowe glosowanie. moze ktos jeszcze sie zglosi.

dziekuje, tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

bigpasiak pisze:
Asassello pisze:Ziemko, jesteś zbyt wrażliwy na krytykę (tą słuszną i tą nie słuszną) - na polityka się nie nadajesz.
Trochę prawda, jednak robiąc coś w wolnym czasie dla ogółu i za free by potem słyszeć/czytać słowa tak kompetentnych i obiektywnych ludzi to może wqrwić.
Jak byś się poczuł bo ja go rozumiem i nie chodzi tylko o to że jesteśmy z jednego klubu.
Mogło to po nim po prostu spłynąć. Jeśli chce robić się coś publicznie (turnieje, moderowanie forum, itp) to trzeba liczyć się z krytyką.
Przejmowanie się każdym postem na tym forum nie ma sensu, szczególnie jak ma się wątpliwości co do wartości niektórych wypowiedzi. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nie dziwię się ziemkowi, wkłada w forum dużo serca a w zamian dostaje pomyje na głowę...
@ziemko: nie rezygnuj tak łatwo, nie dawaj im satysfakcji.

do wszystkich forumowiczów: moi drodzy, to jakaś paranoja. za chwilę wszyscy na wszystkich się po obrażają. wschód na zachód, północ na południe, aż w końcu dojdzie do jakiejś wojny secesyjnej. a przecież wbrew pozorom LL fajnie funkcjonuje. jak opowiadam osobom z zewnątrz to nie mogą się nadziwić. szkoda byłoby wszystko zaprzepaścić. a ty ziemko przestań się już wygłupiać [-X
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Asassello pisze:
bigpasiak pisze:
Asassello pisze:Ziemko, jesteś zbyt wrażliwy na krytykę (tą słuszną i tą nie słuszną) - na polityka się nie nadajesz.
Trochę prawda, jednak robiąc coś w wolnym czasie dla ogółu i za free by potem słyszeć/czytać słowa tak kompetentnych i obiektywnych ludzi to może wqrwić.
Jak byś się poczuł bo ja go rozumiem i nie chodzi tylko o to że jesteśmy z jednego klubu.
Mogło to po nim po prostu spłynąć. Jeśli chce robić się coś publicznie (turnieje, moderowanie forum, itp) to trzeba liczyć się z krytyką.
Ależ oczywiście, że z krytyką trzeba się liczyć, przyjmować ją i wyciągać wnioski.
Jednak pomówienia to zupełnie inny level i takie coś nie tylko nie powinno spłynąć po osobie pomawianej, ale powinno być od razu wychwycone i napiętnowane.
Asassello pisze:Przejmowanie się każdym postem na tym forum nie ma sensu, szczególnie jak ma się wątpliwości co do wartości niektórych wypowiedzi. :)
Tu masz absolutną rację :wink:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Laik pisze:oprócz tego że jedziesz po nas w każdym temacie to jeszcze jesteś niekompetentny i nieobiektywny...
Śmieszy mnie, jak wszyscy rzucają się o drugą część zdania, jednocześnie dziwnie pomijając jego pierwszą część :lol2:

Bo o ile o kompetencjach Ziemka można dyskutować, to chyba każdy się zgodzi, że jest naczelnym trollem forumowym :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

wez idz stad.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

sam stad idz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Dobra dajcie spokój Shinue ma rację w ten sposób nic nie osiągniemy
Ziemko nie masz co rezygnować - osoba zarzucająca ci niekompetencję chyba sama ma coś z głową a takimi przejmować się nie można bo nie myślą zanim coś palną :wink:

ODPOWIEDZ