Druchii a makieciarstwo....

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »


Awatar użytkownika
Gladius
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: współrzędne osi x i y względem momentu głównego..
Kontakt:

Post autor: Gladius »

Chciałbym zaznaczyć że nie każdego stać na Hirsta. To co ja zrobiłem to było prawie że z odzysku. Przy moich funduszach musiałem sporo pogłówkować jak z tego co mam coś zrobić. Wiadomo kto zainwestuje w Hirst będzie miął naprawdę piękne makiety i elementy makiet. Jak się porządnie zainwestuje w makieciarstwo to się ma . Ja to biorę amatorsko i nie inwestuje takich pieniędzy jak na Hirst w robienie własnych elementów makiet. Chociaż nie powiem że bym nie chciał mieć odłożonej sumki na Hirst i porządne fundamenty do pracy nad makietami.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

A mi się podobają twoje prace Gladiusie , uważam że mają coś w sobię ;)

Pozdrowienia
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Panie Gladius, nie chodziło mi wcale o podcinanie ci skrzydeł. Miałem w zamyśle pokazać ci co jest najbardziej nie tak i w jaki soposób można robić ładne makiety.
Ale mam jeszcze dwie uwagi do tekstu, który umieściłeś powyżej.
1. Hirst nie jest taki drogi jeśli nie kupuje się wielu foremek. (Ja mam dwie [zestaw desek +zestaw gontów) i mogę trzaskać całe wioski.
2. Jeśli rzeczywiście w planie woich wydatków nie możesz umieścić Hirsta proponuję samemu zrobić sobie foremki.
Trochę sylikonu, elementy na wzór i trochę kremu lub oleju do ich posmarowania i możesz robić tanio fajne rzeczy.

ODPOWIEDZ