Kompetencje Fanatyka

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

:shock: nie mogę uwierzyc ze wziąłeś taką trywialkę do siebie , pamiętajmy że to forum o plastikowych i metalowch żołnierzykach :)

nie interesuje mnie czy jesteś modem czy nie i nie obchodzi mnie zbytnio czy nim zostaniesz dalej :P

ale jak już niejako z własnej winy wsiąkłem w temat to wyraże swoje zdanie n.t. kilku cech dobrego moderatorowania.
dobry moderator powinien byc :
-dyskretny (im mniej widać jego ingerencje tym lepiej)
-spokojny/bezstronny ( nie działać pod wpływem własnych przekonań)
-pamiętac ze jest tu dla userów a nie odwrotnie


jakbym miał podac przykłady dobrych modów z BP to wskazałbym Blesa Thuriona i chocby Jagala. Tam rzaaadko kiedy widac ingerencję z góry ale jednak wszystko chodzi jak w zegarku. :) Oni wiedzą że praca moda to nic wiecej niż cieciowanie a nie udowadnianie komukolwiek czegokolwiek :wink:


pzdr

Edit : dajcie mi bana odrazu i zanudźcie się na śmierć :lol2:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Fanatyk pisze: Natomiast "prześmiewców forumowych" proszę o albo pisanie pmek do adminów o ukaranie mnie albo zdjęcie ze stanowiska, zamiast pisania na forum i robienia flejmów i polowania na czarownice (czy uzasadnione czy nie, takie rzeczy proszę róbcie na pmkach).
Skorzystaj, wiec ze swojej rady i pouczaj userow na PM. Skoro ty mozesz publicznie komentowac to ja tez. Parafrazujac to co wkleil Jasiu - tez nie jestes swieta krowa ;)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jakbym miał podac przykłady dobrych modów z BP to wskazałbym Blesa Thuriona i chocby Jagala. Tam rzaaadko kiedy widac ingerencję z góry ale jednak wszystko chodzi jak w zegarku. Smile
bles moderuje galerie wiec pudlo :P ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie tylko czepiaczu :) pozatym w galeri świetnie sobie radzi

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kwestie kontrowersji wokół moderatury Fanatyka są właśnie omawiane na forum masońskim. Nie rozejdzie się tym razem po kościach, mam dość patrzenia na afery wywołane nie przez jakichś trupanków i inne patrycje, tylko przez jednego z moderatorów - który powinien afery wytłumiać i moderować, a nie wywoływać i podgrzewać. :x

Podobnie kwestia ujawniania przez Jasiaaa treści z zamkniętego moderatorskiego forum (śmietnik).

I z którego to powodu ten temat uważam za skompromitowany oraz nadający się tylko do zamknięcia. Dobranoc państwu.

PS. - koniec świata, zgadzam się z Raptem i Mukiem:
Skorzystaj, wiec ze swojej rady i pouczaj userow na PM. Skoro ty mozesz publicznie komentowac to ja tez. Parafrazujac to co wkleil Jasiu - tez nie jestes swieta krowa ;)
+1
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Zablokowany