Rune of the true beast

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: Rune of the true beast

Post autor: GarG »

ok... Hydra jest głównym celem ... Poganiacze są pomijani... Wszystko sie rozparza z kategorii Hydry.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

GarG pisze:Ponadto działa na Beast of Nurgle.
nie bardzo... prosze cie. Najpierw jak sie chcesz z kims podzielic swoja wiedza sprawdz czy masz racje. Bo tylko mieszasz.

na centigory, psy chaosu tez dziala runa

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Beast of Nugle to chyba 1 samotny Model ... ( chyba ze sie myle) Dawno tego na stole nie widziałem :D
nie mam ab
Shino napisałem ze nie jestem pewien i ze nie mam jak sprawdzić wiec nie masz się mnie co czepaić :?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

GarG pisze:
Beast of Nugle to chyba 1 samotny Model ... ( chyba ze sie myle) Dawno tego na stole nie widziałem :D
nie mam ab
Shino napisałem ze nie jestem pewien i ze nie mam jak sprawdzić wiec nie masz się mnie co czepaić :?
skoro nie byles pewien to po co dawales jakakolwiek tu rade? w de bylo to samo wczesniej :/

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Shino nie jestem encyklopedią tylko człowiekiem i mam prawo sie pomylić... Ponadto nie ładnie jest w tak niegrzeczny sposób zwracać innym uwagę [-X
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

Dibo pisze: Motya - o co ci chodzi z bestigorami ? przecież to najnormalniejsze piechota na którą runa nie działą ?? co do beast of nurgl - jezlie na nie działą na fiendy to na nugli chyba też nie działa :shock:
Hihi, Dibo, ptysiu z kremem, CENTIgory napisałem

Ale do rzeczy.

Doszliśmy (chyba) do jakiś wniosków. Lone monster taki monstfur, który jest pojednyczy nawet jeśli ma poganiaczy. Czyli dzrzewce, hydry, giganty, spawny, kretozordy (jeśli wyjdą :wink: ) i inne takie. W sumie logiczne.

Jak coś biega w paczkach 1+ (jak bestie nurgla) wtedy lone monsterami nie są i finał

widzę jeszcze jeden problem. Czy hellcanon jest potworem?

I ostatnia sprawa, która budzi moje zakłopotanie, mimo że chcę dla bestii jak najlepiej.
Shino pisze:na centigory, psy chaosu tez dziala runa
Na jakiej podstawie tak uważasz? Czy cavalry mounts to
a) wszystkie jednostki na podstawkach kawaleryjskich nie licząc jeźdźców (wtedy faktycznie dział na psy, psy chaosu, centigory itp)
b) takie jednostki na podstawkach kawaleryjskich które mają jeźdźców (wtedy na wszystkie konie, dziki, wilki itp na których się jeździ działa, lecz na psy wszelkiego rodzaju nie działa)

To nie jest dzielenie włosa na czworo. Jeżeli wersja a) jest poprawna, wtedy możę się okazać, żę przy dobrymlosowaniu (duuużo demonów) bestie zaczną wygrywać turnieje! :D (grunt to optymizm)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Motya pisze:
3) i ostatni argument za tym że się nie wyczerpał: Ciągle nie wiemy co z bestigorami, psami khorna, zwykłymi psami, bestiami nurgla itp itd.
:twisted: .... dobra nie czepiam sie już . :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

Dibo pisze:
Motya pisze:
3) i ostatni argument za tym że się nie wyczerpał: Ciągle nie wiemy co z bestigorami, psami khorna, zwykłymi psami, bestiami nurgla itp itd.
:twisted: .... dobra nie czepiam sie już . :wink:

Oj jestem ciapuś. Dibo, masz u mnie 2 duże punkty przewagi przy najbliższym turnieju, gdzie zagramy razem :)

ODPOWIEDZ