Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: cichy »

Wejdz na Cytadele i zamilknij czlowieku bo sie mylisz
Proponuje żebyś sam się przymknął.

Małe porównanie:
Cytadela - Futurex
Duży demon 150 -140
Bloodletters 52 - 50
Armybook 65 - 60
CG Plagusow 80 - 60
psy Khorna 100 - 80
Epidemius 135 - 90
Flamers 54 - 38
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie kolekcjonuje demonow :D
I nadal wole cytadele (DE na cytadeli sa tansze o te pare groszy :wink: )
Po zatym na cytadeli nie trzeba sie dzięki bogu rejestrowac zeby cos kupic (Strasznie nie chce mi sie tego robic)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

a ja kupuje w sklepach stacjonarnych.
moze i jest drozej, ale sklepy organizuja turnieje, mozna tam zagrac bitewke, i pogadac na tematy ogolno-wfbowe. warto dbac o swoj lokalny sklep :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

A jak stary świat stoi z cenami net vs stacjonarny ?
Czy z 10% kartą zniżkową wychodzi mniej więcej tyle samo ?

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Gobos pisze:a ja kupuje w sklepach stacjonarnych.
moze i jest drozej, ale sklepy organizuja turnieje, mozna tam zagrac bitewke, i pogadac na tematy ogolno-wfbowe. warto dbac o swoj lokalny sklep :wink:

Ale nasz stacjonarny sklep olewa klientów. Chyba, że masz kilkanaście lat i da ci sie wcisnąć co tylko jest na półce. Tak to goń sie...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Nie kolekcjonuje demonow :D
Mało mnie obchodzi co kolekcjonujesz, następnym razem najpierw sprawdź zanim zaczniesz takie kity wciskać i ludzi obrażać.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

ZDECYDOWANIE ODRADZAM Cytadelę. To jakie numery mi wywinęli jest po prostu !^#%&!&*^*$& i nawet nie mam siły o tym pisać bo znowu mnie szlak trafi. Nidy więcej w Cytadeli nic nie zamówię!

Jeśli zaś chodzi o Sfan to mam bardzo dobre doświadczenia odnośnie kontaktu, zabezpieczania paczek oraz terminowości.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

tak sfan to bdb sklep :wink:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

cichy pisze:
Nie kolekcjonuje demonow :D
Mało mnie obchodzi co kolekcjonujesz, następnym razem najpierw sprawdź zanim zaczniesz takie kity wciskać i ludzi obrażać.
Nie wiem co ty uwazasz za obrazanie a skoro to dla ciebie obraza to nie wiem jak to wyglada z całą resztą
A to że cie nie obchodzi co kolekcjonuje to prawidlowo :?
Bo jak pisalem moje armie taniej mi wychodzi o te pare graszy na cytadeli
Na której (warto dodac) jeszcze nigdy sie nie zawiodlem a wrecz przeciwnie kiedy pisze ze chce szybko przesylke to ją szybko dostaje
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Rainhold pisze:ZDECYDOWANIE ODRADZAM Cytadelę. To jakie numery mi wywinęli jest po prostu !^#%&!&*^*$& i nawet nie mam siły o tym pisać bo znowu mnie szlak trafi. Nidy więcej w Cytadeli nic nie zamówię!
ja na cytadeli też się lekko przejechałem.. nie mieli wraciaków, więc zgodziłem się by dosłali je później (to co zostało wysłane doszło bardzo szybko i było OK).
Natomiast z tymi wraciakami użerałem się chyba jeszcze z półtora miesiąca.. maile, telefony - miało być w kolejnej dostawie z GW, ale nie było, potem ktoś poszedł na urlop, nie przekazał tego dalej, zapomnieli o przesyłce... znów maile... w końcu figurki doszły.. ale czekać trzeba było długo.


dobrym sklepem jest jeszcze mgła - głównie przez to, że mają mnóstwo figsów z innych systemów, których można użyć jako zamienniki modeli GW :) z przesyłka nie było żadnych problemów.

pozdrawiam
Obrazek

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Też prawda, z mgły brałem już chyba z 7 razy figurki do WMki i Wh40k i za każdym razem dostawałem je paczką 2 dni po złożeniu zamówienia.

No i czego mi mocno brakuje w innych sklepach to przejrzysty system pokazujący czy towar właśnie jest czy go nie ma.

Awatar użytkownika
Kindol
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Post autor: Kindol »

Rainhold pisze:Jeśli zaś chodzi o Sfan to mam bardzo dobre doświadczenia odnośnie kontaktu, zabezpieczania paczek oraz terminowości.
A ja wręcz przeciwnie, sfana nie polecam, na głupiego armybooka i kampanie do wfrp czekałem sporo ponad miesiąc,o tym "że aktualnie nie mają i będzie za tydzień" dwa tygodnie po złożeniu zamówienia nie raczyli poinformować, dowiedziałem się jak zadzwoniłem, na maile ani na gg nie odpowiadali. Gdy w końcu wysłali po 1,5 miesiąca wysłali paczkę okazało się, że zapomnieli o kampanii do wfrp...

Za to polecić mogę bitewniaki.pl i stary swiat, jak zamawiałem z bitewniaków kilka razy zdażyło mi się trafić tak, że akurat nie mieli czegoś (jakiejś pojedynczej farbki lub blisterka) to wysyłali od razu to co mieli, a to co brakowało dosyłali od razu jak im doszło.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

z bitewniaków korzystałem i kilka razy właściwie większość zamówień docierała powyżej 2 tygodni czasami nawet miecha czekałem na towar a korzystając ze sfana nie zdażyło mi się ani razu czekać dłużej niż 1 tydzień ale jak wcześniej wspomniałem zależy od zamówienia im większe tym dłużej się czeka .<kropka>. :-s

grab
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grab »

#-o moze przesylka idzie tak szybko bo z Wroclawia do Wroclawia jest niedaleko...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

dobrym sklepem jest jeszcze mgła - głównie przez to, że mają mnóstwo figsów z innych systemów, których można użyć jako zamienniki modeli GW :) z przesyłka nie było żadnych problemów.
Dokładnie :) Jak zamawiałem okazało się ,że nie ma jednego modelu "pieska" ... zaproponowano coś innego (tel.) ,jak nie chciałem ,zwrócili mi kasę za ten model i dostałem za free fajny katalog z figurkami do konfry :) Do tego dobry kontakt na gg (pytania w stylu jak jest odlany dany model np: czy mieczyk jest osobno itp.) zero zlewy ,cierpliwe odpowiadanie na zadane pytania :) Duży plus za to =D>

sry. za błędy :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Oi,
Duzy wybor ma Monolith-Icon. Nie kupowalem tam jeszcze, tani nie sa. Natomiast maja Mail Order z Games Workshop, a takze duzo innych producentow.
Cytadela jest dosc szybka w dostawie, podobnie bitewniaki.pl.
Ze sfan.pl kupowalem tylko tereny (via allegro), w porzadku. W miare szybka dostawa.
Natomiast jak ktos chce naprawde tanio, to trzeba wyjrzec poza granice, np. maelstromgames. Zaleznie od kursu pln/dolar ceny moga byc nawet do 20% nizsze! Niezle jest tez, ze nie biora nic za wysylke, mimo, ze paczka jest z Wysp!
Obrazek

Awatar użytkownika
Phelot
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Phelot »

Kurcze rozbiezne troche te Wasze opinie ale lepsze takie niz zadne;p

PS. Z tego co sie troche przypatrzylem to jednak Futurex ma troszke taniej te DE niz Cytadela xD Tzn.niektore ma tansze niektore drozsze - wiec to zalezy jaki oddzial chcesz kupic i ile wynosi koszt wysylki. Na futurexie nie moglem sie doszukac - wie ktos moze?
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Jednak wybrałem stary świat - mają niezłe promocje nowych skavenów w przedsprzedaży. Ponadto nie raz korzystałem z ich uprzejmości jeśli chodzi o miejsce do gry (ale gdyby mieli dużo drożej niż inni, raczej dokonałbym wyboru ekonomicznego). No i raz zamawiałem od nich wcześniej - wszystko poszło sprawnie.

Co do monolith icon - mają rzeczy, które trudno trafić gdzie indziej (forgeworld, niektóre akcesoria modelarskie) - ale miałem kłopoty z otrzymaniem od nich przesyłki). Dlatego jeśli coś od nich zamawiacie, to nie róbcie tego w okresie wakacyjnym - wtedy organizacyjnie się sypią...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Phelot pisze:Kurcze rozbiezne troche te Wasze opinie ale lepsze takie niz zadne;p

PS. Z tego co sie troche przypatrzylem to jednak Futurex ma troszke taniej te DE niz Cytadela xD Tzn.niektore ma tansze niektore drozsze - wiec to zalezy jaki oddzial chcesz kupic i ile wynosi koszt wysylki. Na futurexie nie moglem sie doszukac - wie ktos moze?
HE cytadela ma zdecytowanie taniej :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Ja ze swojej strony mogę gorąco polecić sklep Games R Us: http://www.gamesrus.com.pl/

Odebrałem właśnie od nich świeżutki batalion wojowników chaosu i wydaje mi się że ceny 179 złotych nic nie przebije. Do tego należy dodać świetny i kontakt oraz możliwość odbioru osobistego na terenie Wrocławia.
Zresztą zerknijcie sami.

ODPOWIEDZ