jaka podstawka?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Post autor: Mućka »

Artek'sWorkshop pisze:zrobienie podstawki to nieproblem, ale pomalowanie figórki to nielada problem:)
heh, ale nikt sie nie pytal czy zrobienie podstawki to problem tylko prosił o porade jak zrobic ciekawa podstawke chyba, no nie?


Mi sie podobaja takie podstawki pod dwarfy które wygladaja jak jakis bruk czy cos takiego... Nie wiem jak sie to robi ale wyglada calkiem spox

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Artek'sWorkshop pisze:No przecież wiem, a czy ja muwię że ma miec brzydką ??? tylko moim zdaniem jest trudniej pomalować figsa:D niz zrobic podstawkę:Pale podstawka to chyab najmniejszy klopot:p dajesz:posypke,większe kamyczki,malujesz na brąz potem na jasny i statyczna trawka i jest git:D
Antek, nie jestem moderatorem na tym dziale ale prosze Cię, w Galerii używaj słownika zanim wyslesz posta.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Trawka to szajs... Soda rządzi :D Podstawki pod krasie tylko śniegowe :D .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

witam.
dawno nie grałem w Battla (moja przygoda zakończyła się w połowie 6 ed.) i stąd takie małe pytanko o podstawki:
czy maszynki dwarfowe muszą mieć teraz podstawki (a jeśli tak, to jakie), czy nie jest to wymagane? chodzi mi o te nie-latające. :)

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

podstawka dodaje klimatu figurce w nieporównywalny sposób, ja mam bohaterów na kamieniach i wyglądają super klimatycznie no i są trochę wyższe :wink:

podstawki maluje na brązowo i posypuje trawką, czasem dodaje kamyczki

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

czy maszynki dwarfowe muszą mieć teraz podstawki
Nie muszą, ale jeżeli chcesz to mozesz dać na 40x40 (uściślenia).
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

TomCio pisze: Do krasnali zdecydowanie soda oczyszczona. IMO oczywiście. :wink:
TomCio pisze:Trawka to szajs... Soda rządzi :D Podstawki pod krasie tylko śniegowe :D .
Taa.. ;)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

A co :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Jak zdam tą maturke to moje krasie sie przeprowadzą na podstawki m.in z trawką :P

Skałki, kamyczki,ziemia,trawka...o to chodzi, krasie żyją w górach :P A śnieg fajny...ale jakiś taki mało radosny :P i nie pasuje do wiecznie zielonych stołów turniejowych :) A w sumie to głównie na turniejach gram.

Pozdro

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Bo w Polsce jest o tyle z dupy, że nie robią śniegowych stołów :wink: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

Moje podstawki może nie są zbytnio wyszukane ale całośc armi prezentuje się całkiem ładnie. Posypka maźnięta chaos black, potem dry brush z codex grey a później ze skull white. Na to troszke trawki i boki z goblin green. Oczywiście co jakis czas sie większy kamyczek z korka trafi pod jakiegos hero ;]

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

U mnie każdy regiment ma inne podstawki ;-) np Ironsi zimowe (białe), Rangersi leśne (zielone), zabójcy górskie (ciemno-szare) a górnicy podziemne (czarne z elementami ciemno-szarego kamienia i różowej soli ;-) ). Jak skończę movment traye to będą fajnie wyglądać ;-)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

to nie jest dobry pomysł, bo wszystko wygląda jakby z innej bajki. rangerzy są na jakimś innym polu bitwy, że nie spadł na nich śnieg? Minerom można takie bajery robić (w końcu wyleźli spod gleby), ale wydaje mi się, że każdy oddział z innymi podstawkami nie wyglądałby fajnie. Jak zrobisz to podziel się fotami, bo jestem ciekaw jak to wyjdzie ;)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Lunn pisze:... rangerzy są na jakimś innym polu bitwy, że nie spadł na nich śnieg?...
Rangerzy to się po lasach chowali :wink: Ja też myślę, że każdy regiment inny to nie najlepszy pomysł. Armia nie tworzy wtedy spójnej całości tylko jakąś zbieraninę.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Ja mam robioną armię, w której podstawki są śnieżne, a w armi przeważa kolor czerwony

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

ja to tam maluje boki na graveyard earth, potem piasek zmieszany z drobnymi kamykami przylepiam na wikol. górę maluję gęstym dark fleshem, a jak wyschnie to przecieram bleached bone. osobiście przyklejam wtedy trawkę ale do taka podstawka je uniwersalna. do krasi pasuje zeschła trawka i szare kostropate, kamyki.

ODPOWIEDZ