Konkurs malarski Golden Princes IV, Temat ogólny(ZASADY).

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Re: Konkurs malarski Golden Princes IV, Temat ogólny(ZASADY)

Post autor: Nokimam »

To co, nowy temat i nowy konkurs? Kto za, kto wystartuje oraz jakieś pomysły na temat kolejnej edycji? :P
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

ja zawsze startuję :) a jako temat proponuję Tomb Kingi lub np monstery :wink:

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Ja jestem za, raczej wystartuję. Tematem mogłyby być modele na dużych podstawkach, czyli tak jak napisał Kacpi potwory, albo na przykład bestie/jacki z hord/warmaszyny.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Lol Kacpi, Tk? To chyba tylko Ty wystartujesz...Raczej chodzi o troop type a nie o armię...
Ja bym proponował mounted hero. Tym razem na pewno wystartuję ;)
P.S: Chainsaw...To jest temat 2000 rok i wcześniej...Monstery i inne takie znacznie ograniczają pole manewru/uczestników...Żeby była frekwa, musi być stosunkowo dostępnie!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

@Druchii #-o
ponad 1000 postów a ty bierzesz border princes na poważnie :)

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

@Druchii Całkowicie zapomniałem o tym, że modele muszą być sprzed 2000 roku :P To w takim razie może BSB ?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

a to wszystkie konkursy Nokimana są na modele sprzed 2000 roku ? bo jak tak to nie mam pomysłu :|

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Kacpi - nigdy! ;)
edit: 1000 to dużo? Ja mam 1100 postów przez 6 lat, a Ty połowę tego przez 6 miesięcy ;P

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

To może coś większego? Jakaś edycja hmmm wakacyjna i do pomalowania oddział min 10 ludków + CMG albo 20 bez CMG

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Takie rzeczy się niestety nie przyjmują, nie ważne jak wielka jest marchewka (bez skojarzeń hęęęęę?!?!?!) i jak długi czas trwania konkursu...Znamy to zaróno z tego tematu jak i z PMOTM...Niestety...
Single model zapewnia frekwencję...
;)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Jestem za monsterem;) a u dwarfów maszyna i git:), ewentualnie oddział 10 os lub fcg, ale niektórzy będą mieli problem ze zdobyciem takiej ilości starych figsów:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Woooow ile odpowiedzi! Ale super :D Myśle ze nie bede robił wersji wakacyjnej tylko zrobie wersje zwykłą, trwająca 30 dni bo zauważyłem ze jak sie daje ludziom za dużo czasu to sie rozleniwiają i w końcu nic nie robią. Jeżeli chcecie jako nagrody limitowane, drogie modele( z mojej kolekcji) to wprowadzamy lekkie wpisowe bo zbankrutuje tak haha To jakie wpisowe zależy od tego ile chcecie nagród. Jak 3 plus 1 losowana to po 15 zł od osoby, jak mniej to stosunkowo w dół schodzimy. Myśle ze tematem bedzie pojedynczy model. Proponuje bsb :mrgreen:
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

tylko w niektórych armiach ciężko będzie znaleźć BSB sprzed 2000 roku. Może spec heros?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Koz@a pisze:tylko w niektórych armiach ciężko będzie znaleźć BSB sprzed 2000 roku. Może spec heros?
+1
Dwarfy chyba nawet bsb oficjalnego z -2000 nie mają - wszystkie jakie powstały czyli chyba 2 szt. są z + 2000 ... ;d
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

A może zwykłas (dlaczego nikt ich nie docenia)?
Wg mnie nagrody dla 4 są ok, w końcu nie o figsy chodzi a o wyzwanie i motywacje.
Ja się wstepnie zgłaszam.

Awatar użytkownika
Kriz Da Old'Bwoy
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kriz Da Old'Bwoy »

Jezeli chodzi o BSB to akurat mam spider ridera'95, ktory chyba mial sztandar, bo zostaly pozostalosci(kijek) i freehand banera, ktory zostawie w oryginale na pamiatke;)
A moze poplynac dalej i zrobic konkurs na modele z '80 ;) na ebay'u jest pare perelek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja zawsze powtarzam ... im mniejsze zawezenie danej kategorii tym teoretycznie wiecej prac np: dasz ogolnie jakis bohater to lapac sie bedzie : BSB ,jakis mag ,zwykly bohater i special ... Dla kazdego cos milego :wink: Ja to bym proponowal po prostu pojedynczy model .Wtedy kazdy znajdzie cos dla siebie .Jeden pomaluje herosa ,drugi znajdzie jakiegos ciekawego zwyklasa np: staroedycyjne clanraty itp. ,a jeszcze inna osoba zmaluje kraskowego zaloganta od starej maszyny...) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Poza tym stare modele są takie piękne (w większości ,bo nie wszystkie) ,że zwykły szeregowiec wygląda jak bohater na dzisiejsze czasy :D
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

chyba na odwrót, porównaj sobie bohatera krasnoludów za starej edycji z jakimś warriorem czy irondrakem :)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

No właśnie!
Prawdziwy krasnoludzki weteran nie wpycha na siebie tyle kilogramów zbroi ,zwłaszcza w upał :) i ma przy sobie kufel!

Obrazek

to są dawi :mrgreen:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

ODPOWIEDZ