Clan Eshin

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

czyli dobrze pamiętałem;]

kiedyś tez chciałem taki myk zrobić i wsadzić do Slavów Master Assasina i podłożyć się pod szarżę Chosenów Khorna
Obrazek

Awatar użytkownika
Torin
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Torin »

A w kwestii zasad, atak gwiazdkami jest 1 razowy czy ma ich do momentu śmierci? I czy ilość ataków gwiazdkami liczy sie jako podstawowe ataki czy te po dodaniu 2 broni bo w sumie ass ma 3/4 więc?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Torin pisze:A w kwestii zasad, atak gwiazdkami jest 1 razowy czy ma ich do momentu śmierci?
Nasi mistrzowie noszę zapas shurikenów by zabijac swoich wrogów. Masz więc "unlimited ammo". :)
Torin pisze:I czy ilość ataków gwiazdkami liczy sie jako podstawowe ataki czy te po dodaniu 2 broni bo w sumie ass ma 3/4 więc?
Ilość ataków nie ma wpływu na ilość strzałów w danej rundzie. Można rzucić tylko jedną gwiazdkę (no chyba że się używa magicznych warpstone stars, to wtedy ilość strzałów jest podana przy opisie przedmiotu)
Hope that helps. :)

Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
Torin
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Torin »

Thx snif snif:)

Lord Yeurl
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Lord Yeurl »

mam male pytanko jak gram klanem Eshin to czy sa jakies zmiany w jednostkach czy nie :?:

a sa jakies nowe zasady :?: :?:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Najlepiej sprawdź sam (pod linkiem znajdziesz listę armii Eshinu z kampanii Storm of Chaos.) M.in zmieniają się sorcererzy, jest nowy charakter i nowa jednostka - triada. I dochodzi zasada o bonusie +100 pkt za zabitego wrogiego herosa. To tak w skrócie. :)

Lord Yeurl
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Lord Yeurl »

dzieki

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

krzysku a czy w klanie eshin sa warlock engineers

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Nie ma.
Są Eshin Sorcerers, ktorzy mogą rzucać tylko skitterleapa.

Awatar użytkownika
Toudi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Drekmor

Post autor: Toudi »

Ja mam pytanko odnośnie naszych wykopek , słyszałem o "taktyce" dość skutecznie udupiającej Gutków czyli stawianie przez wroga klocka przy znaczniku , podobno w tym przypadku kiedy oddział się już z tunelu wykaraska rozbija się o jednostke przeciwnika. Czy to jest tylko złudne bajanie wrogich generałów czy coś takiego może nam na prawdę zagrozić? :P

Awatar użytkownika
Tyfus
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Tyfus »

po pierwsze w trakcie gdy guterzy sie wykopują urzywamy kosci rozrzutu co w efekcie moze spowodowac ze znajdziemy sie za wrogim oddziałem :D
po drugie nawet jeśli wykopiemy sie w oddziale przeciwnika to jestesmy traktowani tak jakbyśmy na niego zaszarzowali co nie zawsze kończy sie dla nas śmiercią
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Swoją drogą poświęcić cały klocek piechoty na gości, którzy kosztują 85pkt. Tym bardziej, że kostki rozrzutu mogą zadecydować o tym, że ten klocek wcale nie jest lekarstwem na kopaczki. :shock: :wink: No ale widziałem już różne pomysły. :lol2: Zastanawiam się także, jak ustawić cały oddział piechoty, jeśli postanowiłem się wykopać zaraz przy jakiejś maszynce lub np. pomiędzy dwoma machinami. O ile będzie to w ogóle możliwe, może przysporzyć sporo kłopotów np. brak LOS. A wtedy wykopki już działają, nawet zanim się pojawiły na powierzchni.
Chyba lepszym pomysłem byłby jakiś biegacz, który stanąłby przy maszynkach, które za swój cel obierają gutterzy.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Na pewno lekarstwem na wykopki jest zastawianie ich 5 kawalerii z muzykiem, oczywiscie takiej z 2+ sejwa ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Albo postawienie nocników z fanatykami na markerze lub w pobliżu ;)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Na takie cfaniackie zagrywki orków są i skavenskie sposoby :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Miałem taką akcję. Wykopałem się dokładnie idealnie w środku oddziału nocników. Czyli, że szarża itp.
Co się dzieje z fanatykami? Trafienia dostają tylko moje wykopki czy dzielone jest to pomiędzy Gutterów i nocników?

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Chyba wali też po nocnikach, bo fanoli sie od krawędzi wypuszcza, więc najpierw obrywają nocniki, a potem kopacze...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

e... nie, kopaczka wykopuje się jeszcze przed terrorem, a jak się wykopie pod oddziałem to automatycznie jest w walce. Z tego co wiemy to fanole są wypuszczane podczas ruchu/szarzy przeciwnika. Podobnie jest ze skitterleapem eshinowym- bohater automatycznie znajduje się w walce i w tym momencie nie wywołuje fanoli ;p

(poprawcie jeśli się mylę, bo dotychczas tak grałem)

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Sędziowie wypowiedzcie się, bo w sumie my możemy sobie tylko tak pogdybać.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Morrok pisze:e... nie, kopaczka wykopuje się jeszcze przed terrorem, a jak się wykopie pod oddziałem to automatycznie jest w walce. Z tego co wiemy to fanole są wypuszczane podczas ruchu/szarzy przeciwnika. Podobnie jest ze skitterleapem eshinowym- bohater automatycznie znajduje się w walce i w tym momencie nie wywołuje fanoli ;p

(poprawcie jeśli się mylę, bo dotychczas tak grałem)
Mylisz się.

Fanatyk zawsze wyłazi w momencie gdy jakikolwiek model przeciwnika jest w odległości 8 cali od NG albo bliżej i nigdy nie zadaje obrażeń klockowi z którego wyłazi. Więc zarówno wykopywanie się pod NG jak i wteleportowywanie się do nich to bezsensowne akcje samobójcze.
A licky boom boom down!!!

ODPOWIEDZ