DreamPainting Studio - galeria prac

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Coś nowego by Damik

Post autor: Naviedzony »

Wysoka półka.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Po figsach malowanych dla siebie spodziewałbym się czegoś lepszego niż sam aero :wink: Nagash oprócz niezalepionych szpar na duchach prezentuje się dobrze ale Arkhan za jasny moim zdaniem. Albo czaszki z duszkami ciemniejsze albo kości bo tak to wszystko jest jakieś nijakie. Robisz sobie całą armię undeadów czy tylko te 2 modele? :)

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Maluje się "armia" bo horda typowo pod aos:) co do użycia aero to urzeka mnie styl malowania awaken realms a ze tam dominuje aero to sam się wniosek nasuwa ;) arkhan wyszedł za jasny, jestem tego świadom. W czaszki wpuszcze niebieskiego wasza a następnie rozswietle bielą - brzmi jak plan :3 ale to dopiero po powrocie z wakacji :)

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Edit:
Ciąg dalsza i lepsze foty :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Okrągłe podstawki zepsuły galerię i Ciebie jako człowieka.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Bardzo fajne

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Kacpi 1998 pisze:Okrągłe podstawki zepsuły galerię i Ciebie jako człowieka.
Nie wnikam w to czy Tobie AoS się podoba czy nie. Jestem bardziej malarzem niż graczem, więc okrągłe podstawki podobają mi się bardziej a teraz ma sens podstawkowanie modlei fantasy na owe ;) zresztą nie ukrywam, że AoS mi się bardziej podoba poprzez swoją prostotę. Nie oceniajmy proszę chociaż w mojej galerii systemu, tylko malowanie.
Dzięki

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

A ja bym chciał poznać sposób na zrobienie takiego płaszcza jak ma Krell:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

na kremowym orgyn?

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Tallarn flesh - > reikland fleshshade - > Tallarn rozjasniany flayed one flesh - > glaze ciemnym czerwonym, turkusem i szarym :)

Awatar użytkownika
Sasomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Sasomir »

Świetne figsy! Faktycznie najfajniejszy Krell.

Też noszę się z zamiarem przerzucenia którejś armii na okrąglaki... Zainspirowałeś mnie :wink: .
Bravely bold Sir Robin
Rode forth from Camelot.
He was not afraid to die,
Oh brave Sir Robin.

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Znowu lepsze foty Arkhana i skończony Nagash :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Hej!
Ja tu znów z taką małą prośbą i reklamą.
Założyłem stronke na którą będę wrzucał swoje prace, także jak coś to zapraszam do followowania :)
https://www.facebook.com/dreampaintingstudio

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Upik!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeden dzień ciężkiej pracy, ale jestem zadowolony:)
Komentujcie!
Oceny na c'mon mile widziane :)
http://www.coolminiornot.com/387462

A jakby ktoś chciał spojrzeć na eBay:
http://www.ebay.com/itm/181899682140?ss ... 1555.l2649

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Dla mnie na każdej z tych prac znacznie za dużo aero, a za mało tradycyjnego malowania. Kompletny brak rozjaśnień robionych pędzlami, psiuk, psiuk jaśniejszą farbą nie załatwia wszystkiego. Kości wierzchowca Arkhana, duże obszary Nagasha, nowy Tau - dotyczy to wszystkich tych figurek.
Moje dwa niepotrzebne grosze, rzecz jasna.
Mały edit - krytykuję rzecz jasna dlatego, bo uważam że stać w tym wypadku malarza na więcej:) Może nawet znacznie więcej.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Zgadzam się z przedmówcą, też średnio lubię taką ilość napsikanych farb. Ale chcę zwrócić - i jednocześnie bardzo pochwalić - uwagę na drugą stronę medalu. A mianowicie fakt, że w jeden dzień skończyłeś pracę nad olbrzymią, złożoną figurką. Gdyby zobaczyć ją na stole, na polu bitwy - nie sądzę, że ktoś by się czepiał.
Oczywiście można się dłubać z modelem tygodniami, robić te rozjaśnienia, przejścia i warstwy - ale czasami trzeba podjąć decyzję - jaki efekt chcę uzyskać i w jakim czasie?
W tym wypadku - bilans czas/efekt jest bardziej niż zadowalający - gratuluję!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Biorąc od uwagę że mech jest zrobiony jednego dnia to efekt bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Dzięki za komentarze!
Arkhan od początku był malowany z zamiarem użycia aero w jak największym stopniu, w celu sprawdzenia swoich umiejętności i tu jest świadom tego, że mógłbym pomalować go znacznie lepiej.
Nagash natomiast, miał być malowany w całości pędzlem, niestety wyszło jak wyszło, ale wszelkie wykończenia, kontury, weathering były malowane oczywiście pędzlem. Nie mogłem jednak oprzeć się pokusie by ostatnie rozjaśnienie zrobić białym (albo prawie białym) z aero - tak mi się wtedy podobało :) i myslę, że bez tego nie ukazałbym jego "magiczności" bez takiej ilości aerografu (której de facto jest mnie niż na iinnych modelach ;) ). Jednak, jesli dostałbym ten model jeszcze raz, to podjąłbym się malowania samym pędzlem
Stormsurge natomiast w dużej ilości malowany aero, oraz pędzlem, który niestety zanika na tle zbroi kolosa - no cóż, nawet jesli miałbym chęci, to wiem, że nie wyszłoby to tak dobrze z samego pędzla. Zbroja jest zbyt obszerna i zbyt wiele płaskich powierzchni, abym użył do tego zwykłego pędzla. Wiem, że jeśli miałbym okazję posiedzieć na tym modelem o wiele, wiele dłużej, to znów wybrałbym aero - taki jest mój pomysł na ten model.

Jednakże! Pomimo całej mojej miłości do aeorografu, chciałbym, aby moja rodząca się w bólach armia VC i Dwarfów w 90% była malowana tradycyjnie, z pędzla :) mam nadzieję, że mi się to uda :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Maluj tak żeby przede wszystkim Tobie się podobało. A jak to już nie ma znaczenia :-)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Też jestem fanem pędzla, ale - kurczę - ten robot naprawdę sprawia świetne wrażenie, gratulacje! Być może do takich modeli po prostu pasuje aero?

ODPOWIEDZ