7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

zapomnij :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Polecam archers'ów i veteran lancer'ów z Gamezona jako alternatywę - tylko brak czasu i środków finansowych sprawia że jeszcze ich sobie nie sprawiłem...
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

koziu
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Oswiecim / Krakow

Post autor: koziu »

Nie prezentują się jakoś rewelacyjnie. Ich największym mankamentem jest to, że średnio pasują do reszty HE produkowanych przez GW.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Ja ich doceniłem dopiero jak ich poskładałem - są rewelacyjni (szczególnie Veteran Lancers), a do tego zaprojektowani idealnie do wystawiania w trzech szeregach. Co do łuczników to o ile zawsze miałem awersję do "kosynierów" GW, oddział Eagle Archers jest dla mnie perełką 8) Jedyne co imho może nieco odstawać stylem to obsługa ballist - lekko wiktoriańska w dwurzędowych płaszczach ale same ballisty rządzą...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Nilgar - wrzucilbyś fotkę i pokazał jak wygladają Veteran lancers w klocku? bo jeszcze ich tak nie widziałem - nie przeszkadzają sobie włóczniami w "second line" ?
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Postaram się tonight. Ich i tak trzeba pinować do podstawek, więc nie ma problemu z ustawieniem tak żeby sobie nie przeszkadzali
Obrazek
Obrazek

Faelar
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Faelar »

Hej, czy w związku z tym, że SH są od 7 edycji jednostkami specjalnymi to czy na border patrol można wziąć jakąś jednostkę ze speciala i jedna z rara? Bo chyba sami widzicie, ze w przeciwnm wypadku biedny los "Wysokich"

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jeszcze nic nei ustalono ale IMO powinny być jakieś zasady dla HE bo to chyba najplewniejsza armia na BP nawet ogry mogą pojechać nas lekko(jak ktos dobrze kmini)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no co Ty, bierzesz 2x10 łukoli, bolca, chłopka z AoC i grejtem i ile sie da spearelfó i żle nie jest ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Mam pytanko w moim polskim AB do HE w opisie korhila jest napisane, że może być na lion chariocie który do wykupienia jest za 130p. A teraz pytanie czy to bląd że źle napisane i powinno być 140 czy żeczywiście chariot ten kosztuje 130?

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Raczej nie dowiemy sie czy to blad... Choc w sumie wydaje sie logicznym ze kosztuje 130 bo Korhil tak jakby potania rydwan ze swojej rodzimej krainy... Jest napisane ze 130 to 130... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

może dlatego, że on zastempuje członka załogi?

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Tez o tym pomyslalem ale idac tym tokiem myslenia czemu jak wsadzamy nobla do tiranoca i on tez zastepuje obsluganta to tiranoc nie tanieje o te 5 punktow (pamietajac ze obslugant tiranoca jest gorszy od tego z Lch)...? :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Tirnanoc i tak tani ale może dla tego ze nobel nie ma speary :lol2:

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Tak sie teraz zastanawiam jakby dać bsb na rydwan i dać mu banner of ellyrion by mu las nie groził?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Szrederator pisze:Tak sie teraz zastanawiam jakby dać bsb na rydwan i dać mu banner of ellyrion by mu las nie groził?
dla zabawy jest to swietne rozwiazanie.. do tego mozna dorzucic herosa w Armour of Shadows w oddziale 8-9 SW :)
jednak powazne potyczki nie brałbym rydwanu biegajacego po lasach ;)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

no właśnie sie zastanawiałem ostatnio nad rozpiskami dla zabawy z np 3 regimenty LSG lub tym rydwanie(szkoda, że lion nie może być :( )a armour of shadows tez by sie mogło znaleźć :)

ps.zamieściłem już podobną na rozpiskach :)

ODPOWIEDZ