tlusta galeria

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Re: tlusta galeria

Post autor: _reszka »

fajne, sympatyczne ale widać że muzyk z innej fabryki. Metale na plecach paymastera chyba mają zbyt brutalne przejścia.

Ja też wrzucę swoją figórkę, szału na konkursie nie zrobiła, niestety, komentarzy też było mało i nie wiem, co jest źle, dlatego wrzucam.

Obrazek

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Staroedycyjne gory są komiczne :/ Ale malowanie ładne, pasują im akurat takie kolorki.

Awatar użytkownika
Grish
Mudżahedin
Posty: 229
Kontakt:

Post autor: Grish »

Moim zdaniem sporo elementów nie jest w ogóle pomalowana, nie licząc podstawowego koloru. Metalowe elementy (kolczuga pod brzuchem mounta, metale na jego kłach/ciosach, baner Great Maw, okucia butów) w ogóle nie wyglądają na pocieniowane, czy rozjaśnione. Na kościanym obiciu brzucha ogra z łańcuchem widzę dwa kolory, a to za mało. Ich skóra nie ma w ogóle głębi. Spodnie tak samo wyglądają bardzo płasko. Jedyne co mi się podoba, to podstawka.
Maluję na zamówienie - szczegóły na PW

fatlazypainter.blogspot.com
Moja galeria
Mój CMoN

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Bonczek pisze:Bardzo fajne, żywe malowanie. Na pewno dobrze na stole wyglądają. Jedyne co do mnie nie przemawia to model muzyka :P Jakiś taki... dziwny.
To metal, Bóg wie skąd, klient takiego przytargał, więc nie miałem wyboru i pomalowałem. :wink:

Jakoś nie wychodzą mi te przejścia na srebrnym i złotym, ale nie mam do tych kolorów cierpliwości. Co do podstawek, to z trawką już nie wyglądają tak źle, ale faktycznie brak im jakichkolwiek pierdułek.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Bonczek pisze:Bardzo fajne, żywe malowanie. Na pewno dobrze na stole wyglądają. Jedyne co do mnie nie przemawia to model muzyka :P Jakiś taki... dziwny.
Staaary. Ile my się tego zajefajnego muzyka naszukaliśmy... A ile wina do tego poszło... =P~
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Akurat w to nie wątpię :D

A co do mamuta:

Pomalowany jest bardzo "nierówno" -> kły wyglądają w miarę okej, wszelkie rogi dobrze, z drugiej strony strasznie płaskie metaliki. Poza tym - mamut jest wyraźnie zimowym zwierzakiem (białe futro) a siedzi na nim para niggerów. Coś tu nie halo :P

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Etiopska reprezentacja w mamut-bobslejach.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Solider pisze: To metal, Bóg wie skąd, klient takiego przytargał
Rackham czy cuś, na allegro zdaje się taki jest też do kupienia ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

To jest chyba confrontation ogre cośtam, mam kilku z tego kompletu. Troche mniejsze i chudsze są niż gamesworkshopowe.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Czołem!

Tak na dobry początek wrzucam zdjęcia moich kociaków ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kotki z Bitspudła, gnoblary ze śmieciary. Jak widać armia będzie w zimowym klimacie.

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Ave. Kolejny grubas, popełniony parę dni temu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej tutaj:
http://www.bractwo-kosci.pl/index.php?n ... le&sid=167
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Japa
Plankton
Posty: 3

Post autor: Japa »

Cześć Wszystkim, jestem zupełnie nowy w świecie Warhammera. Zdecydowałem się na grę ogrami.
Poniżej moja pierwsza praca (może trzeci raz miałem pędzel i farby w dłoniach).
Nie jest to wybitne osiągnięcie malarskie, ale co o nim myślicie :)?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

@edit Kolory się nie do końca zgadzają, le chyba nie wycisnę niczego lepszego z mojego aparatu.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Jezeli faktycznie tak krótko malujesz to serio bardzo ładnie

Mi się podoba i jest schludnie ale nic wiecej z tak małych fotek powiedziec nie moge

Póki co czekam na wiecej prac :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Jak na pierwsze modele to na prawdę świetnie!!! =D>

Japa
Plankton
Posty: 3

Post autor: Japa »

Wrzucam większe zdjęcia czterech Ironów :D
Pan w niebieskich gaciach mazany jako pierwszy w życiu model, skóra porażka, ale cóż eksperymenty :)
Pan w zielonych jako drugi, na czaszkach przy brodzie i spodzie prawej dłoni zaschnięte krople kleju (swoją drogą nie wiem skąd się wziął)
Przy obu powyższych uczyłem się, jak widać na błędach, używać Washy (stąd te szkliste cienie itd.).
Pan ze sztandarem, eksperymenty ze skórą i washami ciąg dalszy. Szmata sztandaru nieudana.
Pan w brązowych gatkach wrzucany już wcześniej wyszedł jako tako 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do pomalowania mam jeszcze 10 ironów, 3 buli i 3 leadów, a jest po sesji więc może coś wrzucę niedługo :)

@edit Tak wiem, że podstawki psują wątpliwy efekt tych modeli, ale nie mam pomysłu na nie :) muszę przejrzeć jakieś tutki.

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Widzę, że cieniowałeś skórę na pierwszym ironsie, zrób to samo ze sztandarem (najlepiej jego większą cześcią,
a potem powtórz jeszcze jaśniejszym kolorem. Najlepiej domaluj też jakiś (chociaż prosty jak ten "okrąg kamienny-paszcza trzewi") symbol na sztandarze.
Żadna szmatka się imo bez tego nie obejdzie.
Zawsze alternatywą jest ten sztandar z tą stalową paszczą z rogami.

EDIT:
Jak polakierujesz figsy na matowo to zniwelujesz tą "szklistość".

Japa
Plankton
Posty: 3

Post autor: Japa »

Sztandar nie jest skończony. Chodziło mi o samą szmatę bo malunek na niej dopiero powstanie w przyszłości :)

@edit szklistosc jest wynikiem mojego braku umiejetnosci w nakladaniu washa :D i tak spaprane sa zaledwie dwa ogry i to te pierwsze, na ktorych uczylem sie jak trzymac pedzel, wiec to nie problem :)

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Moje wipy niektore mają pół roku ale w końcu się zebrałem by zrobić zdjęcia, może nie najlepsze.

Mój muzyk ludojadów - stylizowany na najemnika VC
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ludojad stylizowany na łowce czarownic
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


kolejny stylizowany na najemnika z WoCH
Obrazek
Obrazek
Obrazek


moj rzeźnik
Obrazek
Obrazek
Obrazek


To chyba będzie Tyrant, jest o głowę większy niż standardowy model
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mój łowca, albo ludojad jeszcze sam nie wiem, nie ma nabrzusznika bo nie mam jeszcze pomysłu jak zrobić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


muzyk ironów
Obrazek
Obrazek
Obrazek


jeden z ironów
Obrazek
Obrazek


BSB - strasznie słabe zdjęcia coś mi się chyba przestawiło w aparacie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

modele jeszcze dokańczam bo jak przystało na początkującego modelarza/konwertera dopiero po sprejowaniu widzę niedociągnięcia :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Brawo za ogrom konwersji! Jak sam zauważyłeś jeszcze długa droga przed tymi modelami, bo jest trochę niedociągnięć. Mój osobisty faworyt to bsb, bardzo heroiczna poza, zaraz po nim butcher. Koniecznie zamieszczaj postępy tych modeli. Pozdro
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Widziałem figurki na żywo i prezentują się na prawdę dobrze :)
Obrazek

ODPOWIEDZ