Wybór składu - ETC 2011

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Wybór składu - ETC 2011

Post autor: Lazur »

Musisz zrobić "co trzeba" komu trzeba i komu nie trzeba w razie jakby było trzeba :D
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

jak na miejsce w składzie to niezbyt wygórowana cena :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

150?
Może być, jeśli towarzystwo będzie wyborne 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

swieta_barbara pisze: Tak naprawde Twoja propozycja tym rozni sie od Jankiela, ze chcesz, zeby sklad wybieral Mlody, Debek i Robert, a Jankiel i ja chcemy, zeby sklad wybieral Debek i Barbarossa. Tak czy inaczej wyskoczyles z tym pomyslem za pozno.

Sklad wybierany na podstawie twojej propozycji opartej na wynikach w lidze w roku 2010 w Niemczech zajal 8 miejsce. Sklad wybierany przez Debka na podstawie jego wewnetrznych przekonan zrobil podium, i od tego tak naprawde powinna zaczac sie ta rozmowa.

Tak naprawde, to z calej Twojej wypowiedzi Darek wychodzi tylko jeden wniosek - mierzi Cie mysl, ze moglbym pojechac na ETC.
Ad1. Kacper od 2 tygodni na dobre ten temat się toczy i wrzucanie na siłę, szybko i bez szerszego przedyskutowania sprawy jest manipulacją. Wyskoczyłem z tym za późno – sorry zobacz sobie od kiedy padły propozycje które są teraz głosowane - Tobie moja propozycja bądź inne oparte o TopX się nie podobają więc wolisz na szybko ustalić co Tobie pasuje.

Ad2. Skład wybierany z TopX zdobył także miejsca 1, 2 i 2 w latach 2006-2008 więc argument słabego wyniku w 2010 nie był uwarunkowany tylko rodzajem wyboru składu co jest chyba proste jak budowa cepa skoro wyłoniony przez TopX skład 3x wcześniej wyniki zrobił zajebiste wyniki.

Ad3. Kacper nie mierzi mnie Twoja osoba w składzie jako taka tylko zasłuż uczciwie na to żeby się z tym składzie znaleźć wygrywają Mastery, a nie manipulując gdzie się da i kim się da żeby tylko dopiąć swego. Tobie bardziej zależy na tym żeby grać na ETC niż żeby skład zdobył dobre miejsce. Ja w 2009 wam kibicowałem co mówiłem i pisałem na forum (bo mi zależało na wyniku Polskiego Teamu), mimo, że Twoimi manipulacjami mając drugie miejsce w Lidze na ETC nie pojechałem.

Widzisz to taka jest właśnie różnica między nami że Ty np.: Malala, mnie i Robsona wykluczyłeś z brania w ogóle udziału w waszych eliminacjach do ETC 2009 (co było żałosne) mimo, że mieliśmy Top1,2 i 5 z sobie tylko wiadomych powodów, a Malal w tym także ja wzięliśmy do składu Dębka i wybór był czysto merytoryczny.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

A dla mnie sposób wyboru składu jest mało ważny.
Ważne jest aby osoby takie jak Malal czy Żaba nie jechały na EURO, potrafią maksować polską ligę, a na euro całkowicie sobie nie radzą.

Moje jedyne skojarzenia z Żabą i Euro to wybuchająca lanca, maska od ogrów i Ż-34. ;-)

pozdrawiam
Obrazek

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Lazur pisze:Musisz zrobić "co trzeba" komu trzeba i komu nie trzeba w razie jakby było trzeba :D

ten temat jest boski
nie trzeba już komiksów o Polhammerze, rzeczywistość gmatwa się niczym trzecia propozycja systemu wyboru sqadu
odwołując się do dawnej historii - jedna ze stron - w zasadzie - została ta sama :lol2:
W miejsce Leoha walczy z nią Barbara

@up - nie sposób odmówić logiki A. - pozdr

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Asassello pisze:...
Ważne jest aby osoby takie jak Malal czy Żaba nie jechały na EURO, potrafią maksować polską ligę, a na euro całkowicie sobie nie radzą.

Moje jedyne skojarzenia z Żabą i Euro to wybuchająca lanca, maska od ogrów i Ż-34. ;-)

pozdrawiam
Nie wiesz – nie pisz.
Malal, choć powszechnie opluwany, jest graczem wybitnym. Wynik TK na Euro miał znakomity. W tym roku dał ciała Wampirami, lecz pisanie, że to „mistrz podwórka” który na Euro nie daje sobie rady - jest bzdurą.

Zaś co do Żaby… Kiedy już opracuję Ogólną Teorie Wszystkiego – wyjaśni ona i ten tajemniczy przypadek.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Widzisz to taka jest właśnie różnica między nami że Ty np.: Malala, mnie i Robsona wykluczyłeś z brania w ogóle udziału w waszych eliminacjach do ETC 2009 (co było żałosne) mimo, że mieliśmy Top1,2 i 5
Nie bez powodu, pewnie nie pasowalismy do koncepcji 8)

JJ + 1
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No nie przetlumacze Ci tego, nie mam juz sil. Glosowanie na LL jest manipulacja, politykowaniem znow dostane sie na ETC, wybor przez top X jest bez zarzutu, Debek to moja marionetka, ETC nie zmienilo sie w ogole od 2006 roku, a zupa byla za slona. Dorosnij Darek, brak Ci argumentow. EOT

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ognia!!
mam nadzieje, że Darek ma luz w robocie i szybko odpisze :mrgreen:
coby i reszcie poprawić humor miłą dyskusją w ten miły słoneczny dzień ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Chcesz zmienić na 437? ;)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

KrzysiekW pisze:Chcesz zmienić na 437? ;)
Mielismy już fioletową prawdę, teraz jakieś 437...
Wymiękam i odpadam...
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

licznik bije ;) dzień bez płomienia = dzień zmarnowany.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze: co do żylki to jeszcze zobaczymy, czy predzej tobie czy Darkowi pęknie od tego parcia na ETC2011 :lol2:
wkoncu kazdy by chcial pojechac do Szawajcarii na fajną wycieczke ;)
beka z tego topicu
trzymanie sie niektorych osob. wiedzacacych ze przy systemie Barb/Debek nie maja co liczyc na Euro, paznokciami i za wszelka cene stolkow, tak przepieknie przypomina nasz Polski ustroj polityczny ze az lezka sie w oku kreci

pzdr Panowie !

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Które to osoby?
Imo Darek akurat nie powinien się specjalnie martwić o miejsce w składzie, chyba, że nie nauczy się grać w VIII edycję. Akurat swoich występów nie miał się co wstydzić, a to, że gra twardo, to imo nie jest wada.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Bez sensu tak szybko to głosowanie, tak byśmy mieli więcej soczystych akcji, może je chociaż wydłużmy o tydzień?

@Jankiel. To fakt, Darek uchodzi za wymarzonego blockera, z nikim nie spłynie wysoko bo jak trzeba to od 4 tury nie traci punktów, nie grając tych tur. Nie martw się Darku, oni tak tylko na forum, jak się napiją to i tak chcą Cię w składzie HE.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Heh, Thurion łypiący z avatara przypomniał mi, jak wielkie spustoszenie powstało w dotychczasowym TOPie po ósmej. On, Malal, Shino i Crus chyba sobie darowali, by wymienić kilka osób, które byłyby bardzo mocnymi kandydatami do składu. Paru weteranów dzielnie uczy się ósmej, ale generalnie trzeba liczyć na spory napływ świeżej krwi w tym roku.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jankiel pisze:Które to osoby?
Imo Darek akurat nie powinien się specjalnie martwić o miejsce w składzie, chyba, że nie nauczy się grać w VIII edycję. Akurat swoich występów nie miał się co wstydzić, a to, że gra twardo, to imo nie jest wada.
kazdy ma prawo do swojego zdania, wiem co o mnie sadza/sadzili inni i sam tez swoje sadze o reszcie
i nie pisze ze Darek sie nie nadaje na Euro tylko ze jego szanse przy skladzie Barb/Debek sa duzo mniejsze niz przy TOPie ligowym, choc jak Darek tylko przysiadze do kompa to napewno napisze ze chodzi mu tylko i wylacznie o dobro reprezentacji - podobnie jak Kacprowi
kudłaty pisze: @Jankiel. To fakt, Darek uchodzi za wymarzonego blockera,
i tu sie w 100% zgadzam
Barbarossa pisze:Heh, Thurion łypiący z avatara przypomniał mi, jak wielkie spustoszenie powstało w dotychczasowym TOPie po ósmej. On, Malal, Shino i Crus chyba sobie darowali, by wymienić kilka osób, które byłyby bardzo mocnymi kandydatami do składu. Paru weteranów dzielnie uczy się ósmej, ale generalnie trzeba liczyć na spory napływ świeżej krwi w tym roku.
rozkminic VIII ed to nie problem, problem to przekonac sie do niej i miec do tego przekonywania sie odpowiednia motywacje (wylazlem ze szpitala po artroskopii kolana to bede mial troche czasu na glupoty xD)

pzdr

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Turion, podobno polujesz na eldarów :P
byłem pierwszy ;)
A demony są całkiem syte w 8ed. więc
don't give up! :)
trzeba raptem dokupić 30 pare modeli.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pięknie tutaj jest :mrgreen:

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ