Jak utłuc Bloodthirstera?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Anearion pisze:
Jasiuuu pisze:Wszystko rozbija się o to jaki to jest demon, ja akurat gram na bloodku z przezutami hitów i killing blow wiec puszkom się nie kłania. :)
Ale jest tak jak piszesz, większe demony nie mają różowo z gwiezdnym smokiem bez wsparcia.

Hmm, moim zdaniem Bloodthirster w twojej konfiguracji powinien spokojnie wciągnąć stardragona, ale jak walczyłeś... Przerzut hitów to potęga. Zostają 4 bolce...
Sam StarDragon rozwala bloodzia w 2-3 tury (niezaleznie od tego co bloodzio nosi na sobie), obecnie najwiekszym problemem jest to, że lord dosc latwo schodzi od KillingBlowa :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Bo nasz lord nigdy nie był ani super Tankerem ani wybitnym mordercą dobrze ze teraz przynajmniej smok jest dobry :D

Awatar użytkownika
Anearion
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anearion »

Asassello pisze:Sam StarDragon rozwala bloodzia w 2-3 tury (niezaleznie od tego co bloodzio nosi na sobie), obecnie najwiekszym problemem jest to, że lord dosc latwo schodzi od KillingBlowa :/
Hmm, mi wychodzi, że co najmniej 3 tury (z 6 ataków Stardragona wchodzą 3, 2 ranią, 1 na dwie tury jest blokowany przez warda). Co i tak nie ma znaczenia bo w konfiguracji jaką podałem na początku Bloodthirster wciąga Stardragona w dwie tury. Góry nie ruszy nawet z killing blowem, bo prince ma dragon armour of caledor, ale jeśli zabrać Świniakowi 1+ do siły i flaming, to wtedy zabicie smoka zajmuje mu 3 tury, ale za to górę ściąga w jedną turę. Inaczej mówiąc: bolce, a potem spróbować dobić :wink: .

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

gorzej jak spotkacie pana z dark insanity na Immoral fury. Srednio 8 atakow jak dobrze pojdzie to i 14 :).

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Anearion pisze:
Asassello pisze:Sam StarDragon rozwala bloodzia w 2-3 tury (niezaleznie od tego co bloodzio nosi na sobie), obecnie najwiekszym problemem jest to, że lord dosc latwo schodzi od KillingBlowa :/
Hmm, mi wychodzi, że co najmniej 3 tury (z 6 ataków Stardragona wchodzą 3, 2 ranią, 1 na dwie tury jest blokowany przez warda). Co i tak nie ma znaczenia bo w konfiguracji jaką podałem na początku Bloodthirster wciąga Stardragona w dwie tury. Góry nie ruszy nawet z killing blowem, bo prince ma dragon armour of caledor, ale jeśli zabrać Świniakowi 1+ do siły i flaming, to wtedy zabicie smoka zajmuje mu 3 tury, ale za to górę ściąga w jedną turę. Inaczej mówiąc: bolce, a potem spróbować dobić :wink: .
chyba jeszcze nie doczytałes tego ze dragon armour chroni rowniez smoka :)

a bolce to sprawdzony sposob na wszystkie bydlaki - to kazdy wie - my tu szukamy innych skutecznych sposobów


pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jeśli ogniste ataki nie sięgają SD to Bloodzio z płomiennym mieczykiem może się schować :lol2: . I na szczęście nowe DE nie mają nigdzie ognistych ataków, więc też nie musze się martwić :D. Niestety dalej nie mają czym utłuc Bloodzia :cry: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Tullaris pisze:Jeśli ogniste ataki nie sięgają SD to Bloodzio z płomiennym mieczykiem może się schować :lol2: . I na szczęście nowe DE nie mają nigdzie ognistych ataków, więc też nie musze się martwić :D. Niestety dalej nie mają czym utłuc Bloodzia :cry: .
problemy DE mnie juz mało obchodza ;-)
zawsze bydlakowi mozna przyłozyc z kilkudziesieciu strzał, kilku magicznych pocisków i paru bolcy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

mr2 ? mozliwe -2 do casta i w wersji mini 5 DD?

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

nie bój się, BoHa na 5 kostkach nie powstrzyma xD

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Kensiorek pisze:mr2 ? mozliwe -2 do casta i w wersji mini 5 DD?
coraz żadziej widuje juz to -2 do casta. MR 2 moze byc jaks przeszkoda, ale i to da sie jakos obejsc :D. choc i tak sa skuteczniejsze metody... magie bym zostawił na koniec.. jak juz nic innego nam nie wychodzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anearion
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anearion »

Asassello pisze:chyba jeszcze nie doczytałes tego ze dragon armour chroni rowniez smoka :)

pozdrawiam
Właśnie doczytałem. No, no przydatne nie powiem. Nie tylko na demony...
Swoją drogą chyba mentalnie tkwię w 6 edycji, bo mi cały czas te szczegóły umykają :?

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No cóż Anearion, jak pisał jeden z naszych Wieszczy - trzeba z żywymi na przód iść :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

arcymag z lore of beast, rzucający beast cowers. Większy demon stoi nieruchomo z cielęcym wzrokiem a ty sypiesz w niego tym co masz pod ręką.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jak ma book of hoeth i wylosuje. W przeciwny razie 7DD i dwa scrolle wystarczą, żeby się beast cowers nie bał.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Jankiel pisze:Jak ma book of hoeth i wylosuje. W przeciwny razie 7DD i dwa scrolle wystarczą, żeby się beast cowers nie bał.
Akurat miałem na myśli arcymaga z seerem i trzema power stone wspartego jeszcze mniejszym magusem. W którymś momencie z dwóch scrolli się przeciwnik wypstryka a 7DD nie zawsze starcza.

Awatar użytkownika
Anearion
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anearion »

embir82 pisze:
Jankiel pisze:Jak ma book of hoeth i wylosuje. W przeciwny razie 7DD i dwa scrolle wystarczą, żeby się beast cowers nie bał.
Akurat miałem na myśli arcymaga z seerem i trzema power stone wspartego jeszcze mniejszym magusem. W którymś momencie z dwóch scrolli się przeciwnik wypstryka a 7DD nie zawsze starcza.

Na jedno beast cowers starcza.

Ja wole mieć coś co go jest w stanie zatłuc, bo trzymanie go miejscu mnie nie urządza.

Dalej uważam, że bolce + stardragon to najpewniejsza opcja. Można lordowi dać Foe Bane, trochę pomoże, choć niezbyt to uniwersalne...

Awatar użytkownika
Myszapj
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Myszapj »

Gralem juz pare razy przeciwko bloodthirsterowi i powiem ze jak narazie to najlepszym rozwiazaniem to arcymag z book of hoeth ,i liczyc na ``postrach zwierzat`` z bestii czyli innymi slowy zatrzymywanie potwor i kawalerii itd.
Przez cala gre ruszal sie 2 razy.W tym czasie zalatwilem reszte ,niezapominajac o jego cholernych lataczach, wkoncu czyms trzeba ubic blooda na dystans a szkoda by bylo stracic bolty furii...
Druga wersja to smoczek ale jak narazie to 2:0 dla blooda, najpierw ubil smoka a na koniec przegonil jezdzca...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a najlepiej do SD+bolce+beast cowers ;)
można to zrobić, ale BC tylko na farcie, ale za to jest cala reszta, któa go też moze powstrzymać.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

IMO na Bloodthirstera 2 bolce wystarczą . Wiem co mówie dzisiaj za pomocą właśnie tylko dwóch bolców załatwiłem KoSa .(taki jak Bloodthirster )

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

A ja wymyśliłem lepszą rzecz - SD + 3 canonny :) (bo 4 to będzie orzeł :) )
Obrazek

ODPOWIEDZ