galeria konwersji bigeesa

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Na początku patrzę na pierwszy etap "matko co to za spawn będzie". LAe w kolejnych etapach powstał naprawdę świetny model. Szacun za świetną robotę i za bardzo dobre malowanie.[/b]
"Athel Loren nie ścierpi bytności no Człowieka, ni Orka, ni Krasnoluda, ni Zwierzoczłeka. Pierwszy krok wroga na świętej ziemi, będzie jego ostatnim"
Scarloc, Kroczący Śród Mgły z Athel Loren

Mam magiczne kamyczki ze Słowacji przynoszące szczęcie :P

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

MA - SA - KRA!

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

szacun szacun. zwłaszcza jak się patrzy na pierwsze stadium :D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

nogi rzeczywiscie wydaja sie zbyt grube na zdjeciach, ale na szczescie w rzeczywistosci nie jest tak zle ;)
co do malowania... mistrzem nie jestem, ale chyba ujdzie w tloku - musze jeszcze podszlifowac pare elementow.
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

no w sumie nozki moga sie wydawac za duze, ale patrzacz na zywo az tego bardzo tak nie widac, a poza tym :) cipcia :) dlugo nie golona tez zarasta :lol: :lol: :lol: prosze o wybaczenie za moj malo wybredy zart -jest wczesnie a ja nie wiem czemu jeszcze nie polozylem sie spac :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Robi wrażenie, choć jest nieco niewymiarowy (ale to gigant chaosu, więc spoko :) ). Nogi ma dziwne. No i pomalowany zarąbiście

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Super modele. Rydwan i czempion ujezdzajacy things in the woods miazdza. No i gigant - ten to juz wymiata totalnie. Kawal dobrej roboty.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nie no jestem pod wrażeniem- bardzo fajny- jedynie co mi się nie podoba to ten wał mięsa na plecach- no ale to chaos w końcu. Gratuluje pomysłu i malowania- moze wyślij na GD??

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

Nijlor pisze:moze wyślij na GD??
:-.
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Zły pomysł ??

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

Nijlor pisze:Zły pomysł ??
moze zly nie jest, ale badzmy realistami :wink:
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

wymiata ten gigant ]:->

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Gigant (za którego wielki szacun), lord na demonicu (za którego też szacun) oraz spown (jw.) są zarąbistymi konwulsjami. Ogólnie mówiąc szacun... :wink:
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Post autor: Mućka »

omg, człowieku zajebiste figsy - szczególnie gigant(miodzio) Koleś na mouncie i rydwan.
Szykuje sie zajebista armia :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Widziałem słabsze pomysły wśród figsów z GD....

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Nijlor pisze:Widziałem słabsze pomysły wśród figsów z GD....
To całkiem możliwe, lecz ten gigant na GD niestety się nie nadaje :cry: nie zmienia to faktu że i tak jest świetny :D

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

Twoja armia prezentuje sie zajebiscie,szczegolnie spodobal mi sie ten czempion,skad wziales tego stwora z mordheima,da sie to gdzies kupic?(znaczy w Polsce)
No a jezeli chodzi o giganta to nawet sie nie wypowiem bom niegodzien,a malowanie bardzo przyzwoite :)
pzdr

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

Siemek pisze:Twoja armia prezentuje sie zajebiscie,szczegolnie spodobal mi sie ten czempion,skad wziales tego stwora z mordheima,da sie to gdzies kupic?(znaczy w Polsce)
No a jezeli chodzi o giganta to nawet sie nie wypowiem bom niegodzien,a malowanie bardzo przyzwoite :)
pzdr
dzieki :wink:
mordheimowy potworek zakupiony zostal przeze mnie w uk, ale sa w polsce ludzie, ktorzy sprowadzaja mail order z anglii
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

aha no nic, dzieki
pzdr

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

na razie sciagam szamana z wystawy...
Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, o 12:24 przez bigees, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

ODPOWIEDZ