Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Marcins »

licząc już sklepy powstałe w ciągu ostatniego miesiąca naliczyłem się właśnie3 co daje 6sklepów we wrocku
chyba ogłupiałem skąd to się wzięło :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Allegro.pl to chyba jeden z lepszych ^^

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

rzeczywiście tanio
to musi być jakiś wałek
ja bym tam nie kupował bo to tanie jak barszcz to jest mega podejrzane :shock2: :-$ :-k

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Batalion, który stoi na mojej półce nie wygląda jak żaden wałek, ale być może wiesz lepiej...
Zresztą jak dla mnie to sam fakt możliwości płacenia w tym sklepie poprzez przelewy24.pl już świadczy o solidności sklepu.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

coś to za idealne jest
dzwonek za 125zł
w innych sklepach po200zł
to jest niepokojące
ty lepiej zobacz czy w tym batalionie jest to co powinno być :shock:
boje się aby nie powtórzyło się to
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 69&start=0

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Dla mnie to tylko świadczy o marży jaką sobie biorą nasze kochane sklepy nie wspominając już o tym że sklepy stacjonarne to omijam z daleka od dawna.
Dzięki za troskę ale w środku pudełka wszystko jak należy.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ceny poprostu mnie zmiotły !! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Sa niesamowite!!
Mam tylko dwa pytania :?
Ile kosztuje przesyłka???(konkretnie mi chodzi o kuriera i płatnosc przy pobraniu)
Bo tak to zwykle jest że kiedy towar jest tani to transport jest mega drogi (np. sfan)
I ,,Plastic Glue '' to klei do plastiku tak ?? :? (Jeden mi sie juz skończył i trza patrzec gdzie kupić najtaniej drugi :mrgreen: )


EDIT: Teraz zauważyłem .... :lol2:
W tym sklepie nie ma prawie niczego
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

tak tanio owszem ale zanim ten sklep zdobędzie moje zaufanie minie trochę czasu
żebyście się nie zdziwili kiedy sklep się zwinie z waszą forsą
3nowe sklepy :?:
w miesiąc
ten sklep jest najbardziej podejrzany
odwiedzę go
i zweryfikuje co i jak
detektyw Marcin rozwiąże tą zagadkę 8)
coś tu śmierdzi :-# :-$ :-k :-k :-k :idea:

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Marcin jesteś z Wrocławia tak? Sklepik oferuje odbiór osobisty i dopiero podczas, odbioru płacisz za towar. Czym więc ryzykujesz?
Generalnie rozumiem Twoje obawy - w sumie i dla mnie te ceny wydały się na początku podejrzane. Ale tak się składa że też jestem z Wroca więc mogłem się przekonać osobiście czy to "wał" jak to nazywasz czy nie. W każdym bądź razie czekam na Twoją relację z zakupów.

Eltharion: To o czym piszesz jest najpoważniejszą wadą tego sklepu jak na chwilę obecną. Większość produktów (włączając w to farbki) jest ściągana od producenta także trzeba uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o czas realizacji.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

marcinmysz pisze:coś to za idealne jest
dzwonek za 125zł
w innych sklepach po200zł
przesadzasz
w cytadeli dzwonek kosztuje 145zł http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=9015&sid=08ddfb29
:P

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

nie orientuje się w cenach internetowych porównywałem z ceną we wrocławskim bardzie w lokalu kosztuje 200zł
to za dużo
ale mam problem gdzie kupować na sokolniczej-miła obsługa
w enklawie-miła obsługa
czy w tym nowym sklepie-figurki za darmo :shock:
jestem w kropce #-o
w tym tygodniu odwiedzę ten sklep i zdam relację :twisted:

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Gamers R US sprzedaja tez via Allegro, co w sumie podnosi ich wiarygodnosc. Napisalem do nich maila, odpowiedzieli. Robia wrazenie solidnych. Wiem, ze wrazenie to malo.
Na razie glownie nic nie maja, ale z drugiej strony dzialaja dopiero miesiac czy dwa.
A co do cen, to porownaj sobie ceny cytadeli z maelstromgames. Batalion Orkow, cytadela 220 pln, mg 203 (przy kursie $2,8). Plus z Anglii przesylka jest za free.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ja zamówiłem u nich nowy dzwonek, 125, odbiór osobisty za free (nie to co w sfanie, gdzie trzeba płacić za odbiór osobisty...). Dzwoniłem do nich, obsługa spoko. Jak dostaną dzwonek z GW to opiszę wrażenia ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Mikizz
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Koło

Post autor: Mikizz »

Witam . Myślę że ten temat będzie odpowiedni do mojego pytania . Otóż spodobały mi się figurki firmy Mantic ( to jest nowa firma ) i chciałbym żeby ktoś z forum podesłał mi link do jakiegoś polskiego sklepu gdzie figurki tej firmy są sprzedawane ( Chodzi mi dokładnie o Undead ale jak nie ma ich jeszcze w sprzedaży to i tak prosze o link do sklepu) . Dziękuje i pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Obrazek

Awatar użytkownika
Mikizz
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Koło

Post autor: Mikizz »

Dzięki za pomoc teraz tylko pozostaje czekać na Undeadów :] .

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Zna ktoś może jakiś sklep gdzie można kupić smoki z reapera? Wiem że był sindarion ale padł najwyrażniej. Na jamie jest tylko jeden.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Obstawiam, że Jama sprowadzi co zechcesz musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Bo przesyłki od Reapera potrafią iść dwa miesiące.
Jeśli cię to nie przeraża npisz do Vazhyla (czy jak się tam jego nicka pisało :D)
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Afro pisze:ja zamówiłem u nich nowy dzwonek, 125, odbiór osobisty za free (nie to co w sfanie, gdzie trzeba płacić za odbiór osobisty...). Dzwoniłem do nich, obsługa spoko. Jak dostaną dzwonek z GW to opiszę wrażenia ;)
Więc dzwonek odebrałem parę dni temu, sklep mogę polecić z całego serca. Ceny jak najbardziej przystępne (chociaż ostatnio wszystko poszło w górę o kilka procent z tego co zauważyłem), jak to mówią tam skąd pochodzę 'kupuj figurki póki sklep czynny' :lol2:
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Vredetta
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Vredetta »

Ja również mogę polecic ten sklep. Ceny może troszkę podskoczyły ale i tak są o +/- 10zł mniejsze niż w innych sklepach, a cena za batalion 180zł bije na głowe inne sklepy.

ODPOWIEDZ