Moje pomysły dot. WoChu-To nie jest propozycja zmian w BP!

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Re: Moje pomysły dot. WoChu.

Post autor: Varinastari »

To, w jakim kierunku ten AL ewoluje, zależy tylko od graczy WoChu.


PS. Wieczorem prześlę listę itemów i dokonam ostatecznych korekt.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Harcujący odrzuceni, hmmm dobry pomysł. Nie sądzę że kompletni szaleńcy chcieli grzesznie chodzić w szeregach. Wybrańcy powinni biegać z skirmishu.
Co do nowych jednostek, to może monsterowych herosów, z hęcią bym na stole zobaczył smoczego ogra-postać albo trolla chaosu(Ld5), a każdy z nich dawałby jedną jednostkę trolli chaosu lub smokogrów do corów?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nie nie nie...to nie jest temat na wymyślanie jednostek :)
Jedynie skupiłbym się na tych Forsaken'ach.

Miast nich wprowadziłem Dark Souls. Wykopywaczki i Skirmish w jednym. Odpowiednio drogi.
Co o nim sądzicie?

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Proszę bardzo, Varinastari... realizuj swą wizję, jakkolwiek ona wygląda. Moich ingerencji już nie uświadczysz.
Niech chaos owładnie światem!

Maciej vel Mac
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Dziękuję.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Szkoda, że tak zdupiłeś knightów (bez feara? o.O - to nieklimatyczne)
I dziwne, że skirmish ma ha

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

A co by wtedy mark nurgla dawał?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Coś za coś.
MoN daje Fear'a.
I dziwne, że skirmish ma ha
Dlatego pytałem, co sądzicie o Dark Soulach :)
Koncept tej jednostki jest w Book of Warp(Księdze Spaczenia).

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Doszedłem do wniosku, iż nowych itemów tworzyć nie będę. Jedynie dostosuję.
Tutaj jest Wasze miejsce na Uwagi/Jęki/Sugestie z Play Testów!
Wątek z pełną Listą Zmian:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=146&t=22915

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Bardzo fajny projekt, może się nieco różni od wizji jaką mam w swojej głowie ( i którą mam nadzieję kiedyś tu wrzucę ), ale i tak bardzo fajny.

Co do uwag :
Golden Eye of Tzeentch-Daje 3+Warda, miast 4+. Mark of Tzeentch only.
Miło by było gdyby dawał Warda też mountowi, nie 3+ oczywiście, tylko tak z 5+. No i dopisek że działa na all ranged attacs by latacza nie uziemiała jakaś zbłąkana błyskawica.
Banner of the Gods-kosztuje 100pkt.
125, ale stubborn na 9 cali.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Moim zdaniem zasada "Infernal March" powinna być tylko na postaciach, ew. przechodzi też na oddział, w którym jest postać.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Moim zdaniem zasada "Infernal March" powinna być tylko na postaciach, ew. przechodzi też na oddział, w którym jest postać.
Jest to pomysł, aczkolwiek wynika ona bardziej z istoty samych wojowników i chosenów, niż bohaterów.


Miło by było gdyby dawał Warda też mountowi, nie 3+ oczywiście, tylko tak z 5+. No i dopisek że działa na all ranged attacs by latacza nie uziemiała jakaś zbłąkana błyskawica.
Boję się, iżby nie przegiąć.

125, ale stubborn na 9 cali.
Osobiście optuję za tańszą wersją.

Dostałem już cosik Pmek dot. testowania tych zmian. Jak ktoś z Was jest chętny, feel free :wink: Pomóżcie mi uczynić z tej Army Listy nieprzegięta i fajną.

Luk
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: Luk »

Jeczycie zaduzo woch dostanie wszedzie w polsce bo jest przez nasze cudowne zasady wykrojony, na czystych zasadach gw uzywając takiego Kholeka czy innych hero ( to jest najwieksza sila chaosu ktora jest wycieta ) nie jest tak tragicznie, nawet z turbo bonusami VC cz innych. sutbborn na warshrinie , scout na forsakenach, fear na chosenach, i mozliwosc wykupienia deamon princoowi przedmiotow za 50 pkt ( z wylaczeniem pancerzy ). No i oczysicie trzymanie sie zasad ze hero z magic resistance daje magic resistance oddzialowi w ktorym siedzi. I naprawde da sie tym grac

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

To nie jest oficjalny projekt zmian, lecz mój Army List, tj, zmodyfikowany WoCh. Mój hołd dla Mortali, bym powiedział.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Na mój gust za duże zmiany i w nieodpowiednim kierunku. Choć i tak silniejsze od tego co nam zafundował Kelly... Fear na wszystkich "wyższych jednostkach obowiązkowy, Khorne to co jest plus MR, Nurgle +1 T, Slaanesz ASF, Tzeentch jak jest dopakowane odpowiednimi cenami za powyższe, spawny z 3d6 ruchu, forsejkeni ze skirmiszem i scoutem, maruderzy z toporkami i javelinami opcjonalnie kupą mości panowie czyli skirmisz, stubborn na szagocie i warshrine i to tyle... Można by grać... A jak byłoby za mocne to ciąć... Ale nie sądzę coby było za mocne...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Powiem tak. Boli mnie bardzo, iż Mortale prezentują taki poziom a nie inny. I mało obchodzą mnie zdania ludzi typu "to graj inną armią". Tutaj nie o to chodzi. Zmiany, jakie zawarłem w swoim AL są drastyczne(aczkolwiek nie stworzyłem jakiejkolwiek nowej jednostki, oprócz Dark Soulów), gdyż chciałem sprawdzić, czy aż tak trudno napisać dobre zasady bez play-testów. Z marszu, w mniej niż 2 dni. Mimo, iż sam bazowałem na pracy P.K. Uwielbiam klimat armii Chaosu i nie mogę patrzeć jak jest plewiona co chwilą.

W kwestii zmian idących w innym kierunku.
Dla mnie Chaos Mortali to okuta w zbroje piechota, nadciągająca nieubłagalnie z Pustkowi Chaosu i miażdżąca wrogów pod okutym stalą butem. Dlatego też w tym AL skupiłem się właśnie na piechocie.

A na zmiany w WoChu nie możemy i tak oficjalnie liczyć. Pozostaje nam dostawać bęcki od "Ugrywalnionych" OnG i Ok.

Żenada, Kurwa, Żenada!

PS. Przepraszam za wulgaryzmu, zdenerwowałem się.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Spam.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Czy jest to odpowiedni wątek na to pytanie?
Wszak są:
"Pytania Wszelakie:)"
Tam zapytaj.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A propo twojej propozycji :
Ogres of Nurgle- : All models wishing to shoot at the unit are at -1 to Hit. All close combat attacks made against this Chariot are at -1 to Hit.
Bug kopiuj i wklej :P :wink: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Tak :shock:

ODPOWIEDZ