Ranking Ligi 2010/2011

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Ranking Ligi 2010/2011

Post autor: Karli »

Czy grający sędzia na masterze dostaje pkt za sędziowanie i za granie (jak za dwa turnieje) czy tylko za granie?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tylko za granie.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ja mam prośbę o aktualkę ligi możliwie szybko po BoB i szybkie zgłaszanie wyników przez orgów - dzięki temu będziemy mogli porównać pełne wyniki wszystkich kandydatów do składu.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ale możesz grać i sędziować, jak wygrasz mastera to sobie wybierzesz czy 1 stówka za lokala czy 3 stówki za majstra. ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Barbarossa pisze:Ja mam prośbę o aktualkę ligi możliwie szybko po BoB i szybkie zgłaszanie wyników przez orgów - dzięki temu będziemy mogli porównać pełne wyniki wszystkich kandydatów do składu.
Mimo postawienia życia prywatnego kołordynatora na głowie (narodziny dziedzica do pamperków w styczniu :) ) aktualki idą regularnie co tydzień, najpóźniej w niedzielę wieczorem. :) Otrzymujący maile z ligi mogą potwierdzić. Jak długo będę umiał, to utrzymam tę częstotliwość, sir.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Witam,

Organizujemy lige (turniej lokalny), ktora zaczyna sie 18.04 i trwa przez kolejne 4 tygodnie. Czy w zwiazku z tym, ze Krakow jest ostatnim masterem, nasza liga zaliczac sie bedzie do nowego sezonu, czy istotna jest data startu turnieju?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

IMO tak.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Do ktorej czesci zdania odnosi sie twoje "tak" :) ?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozumiem, ze beda to 4 turnieje?
W takowym wypadku, te ktore byly przed 8 maja do starego sezonu, te ktore po 8 maja do nowego.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

IMO do nowej ligi, bo przeciez nie bedziecie mieli wynikow przed ukonczeniem ligi.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Ziemko pisze:Rozumiem, ze beda to 4 turnieje?
W takowym wypadku, te ktore byly przed 8 maja do starego sezonu, te ktore po 8 maja do nowego.
jedna bitwa w tygodniu przez 4 tygodnie
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chyba, ze tak...
Wtedy imho do nowego.
BTW. od kiedy takie ligi licza sie jako turnieje do rankingu ligi??????????

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dunno, ale conajmniej 3 lata.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Chyba ligi lokalne liczą się do rankingu od początku mojej styczności z nim, czyli 5 lat minimum.

Jak wyczytałem w regulaminie, liga kończy się w momencie, kiedy zostanie zgłoszony wynik ostatniego mastera w sezonie. Stąd też dywagacje o terminie początkowym nie mają sensu - jak chłopaki z Krakowa wyślą wyniki, jest koniec ligi. Wszystko dosłane później liczy się do nowej.

Jeśli ludziom zależy na ciśnięciu punktów jeszcze do starej, można poprosić Krakonowców, żeby zgłosili tur w ostatnim momencie i tyle :D

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Nie Barb. Końcem ligi jest odbycie się Areny, wszystkie lokale które odbyły się do momentu Areny się liczą, te z następnego tygodnia są już nowej ligi. A ligi lokalne liczą się jako lokale normalnie.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

100%?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Nie, ale jest mega bubel. Bo nowy sezon zaczyna się dzień po Arenie, a stary kończy wynikami z Areny, więc mamy dwa sezony jednocześnie spokojnie przez 2 tygodnie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ale to cała liga wfb będzie czekała na ostateczny ranking, aż zostaną dosłane wyniki ligi sklepowej Cytadeli? beeeessensu
Albo skróćcie ligę sklepową, albo wystartujcie ją po Arenie, lub zgłoście początek ligi po arenie a de facto rozgrywajcie bitwy już teraz.
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jak ją dobrze rozegracie to traficie nią w dwa sezony na raz. Trzeba by coś ustalić kiedy się ta liga kończy i zaczyna.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Szczerze to propozycja Kudlatego wydaje sie najsensowniejsza. Liga startuje 18ego, wiec powinna zaliczac sie do obecnego rankingu.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Zablokowany