Nowości

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

już od miesiecy wiedziałem o tym że będą po 5 sprzedawani starzy :) co mnie zreszta uhahało strasznie bo mam tylko 18.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja wiedzialem ze beda hammerersi, ironi i slayerzy przepakowywani do pudelek po 5 ale zeby reaktywacja starych longow... Super niesodzianka :D

Awatar użytkownika
Jarek
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jarek »

No bez przesady szenowni brodacze, nie tacy znowu starzy, przeciez to te same modele z poprzedniej edycji, ktorychnikt nie wystawial bo byli niegrywalni. Fakt ze sa bardzo fajni ale to tez nie to samo co te najstarsze z dawnych lat przed 6 ed. Po prostu wstawili ich w Classics and Collectors, jak metalowe dzialo, organki, i pare innych wzorow. Te najstarsze, to dopiero rarytasy :)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Jarek pisze: ktorychnikt nie wystawial
zaraz się obraże, ja na nich grałem bo są piękne modele, a te 5 ed, to bym oddał na przetopienie jakby mi ktoś zrobił z nich 6 ed modele... Zawsze jak ktoś chwali staroedycyjne (przed 6 ed,) modele to mam wrazenie ze robi tak tylko dla tego ze nakupil kiedys tego i troche sie przyzwyczail a troche chcialby miec nowe wiec wychwala stare modele... (zrozumial ktos :D ) Bufiasto rękawowe pachołki imperialne z nosami jak kartofle są rzeczywiście rzadkie i ciekawe ale czy łądne?
pzdr

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

Wpełni zgadzam sie z Supłem :D
Większośc krasi sprzed 6 ed. nijak sie ma w porównaniu do 6 edycyjnych metali :lol: Longi z 6 ed. są po prostu boscy i narszecie bede mial okazje dokupic troszke do mojej skromnej gromadki :wink:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Supeł pisze:Zawsze jak ktoś chwali staroedycyjne (przed 6 ed,) modele to mam wrazenie ze robi tak tylko dla tego ze nakupil kiedys tego i troche sie przyzwyczail a troche chcialby miec nowe wiec wychwala stare modele... (zrozumial ktos :D ) Bufiasto rękawowe pachołki imperialne z nosami jak kartofle są rzeczywiście rzadkie i ciekawe ale czy łądne?
pzdr
Mi się niektóre stare modele podobają, właśnie zamierzam kupić kilkunastu starych krasi na allegro (są moje, wara od nich ;) ). A czterech już mam pomalowanych. Bo całą piechotę zamierzam mieć metalową, a im bardziej wyjątkowe tym lepiej :)
Może i niektóre są nieco śmieszne, ale mają swój charakter, nie to co nowe sklonowane plastiki. Jak patrzę na starego krasia, to od razu widzę, kim i skąd jest :). A te nowe są wszystkie identyczne i bez wyrazu. Poza herosami, bo ich też chcę sobie sprawić (są metalowi i bardzo ładni :))

Awatar użytkownika
Jarek
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jarek »

Lunn pisze:
Supeł pisze:Zawsze jak ktoś chwali staroedycyjne (przed 6 ed,) modele to mam wrazenie ze robi tak tylko dla tego ze nakupil kiedys tego i troche sie przyzwyczail a troche chcialby miec nowe wiec wychwala stare modele... (zrozumial ktos :D ) Bufiasto rękawowe pachołki imperialne z nosami jak kartofle są rzeczywiście rzadkie i ciekawe ale czy łądne?
pzdr
Mi się niektóre stare modele podobają, właśnie zamierzam kupić kilkunastu starych krasi na allegro (są moje, wara od nich ;) ). A czterech już mam pomalowanych. Bo całą piechotę zamierzam mieć metalową, a im bardziej wyjątkowe tym lepiej :)
Może i niektóre są nieco śmieszne, ale mają swój charakter, nie to co nowe sklonowane plastiki. Jak patrzę na starego krasia, to od razu widzę, kim i skąd jest :). A te nowe są wszystkie identyczne i bez wyrazu. Poza herosami, bo ich też chcę sobie sprawić (są metalowi i bardzo ładni :))
To pozwole sobie zgodzić się z Lunnem,
Bo co z tego ze w bufiastych pludrach, na imperialna mode, nie wszystkie, ale nawet, to dla mnie wszystkie wygladaja tak, jak by kazdy mial do opowiedzenie swoja historie. Zebrani do kupy w jeden oddzial wyglądaja przynajmniej jak weterani, którzy wiele widzieli i w niejednej karczmie piwsko sączyli. A wystarczy odpowiednio pomalowć żeby sie dostojnie prezentowali.
Ale zeby nie było, nie krytykuje 6 ed. długobrodych, nawet plastiki z 7 ed sa dla mnie super, w sumie tylko te nowe machiny mi sie nie podobają i pomysł na nowe kusze, jakis dziwny mechanizm zamiast zwykłego łuczyska.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Żeby nie było - mi się 6ed. Longbeardzi też bardzo podobają i command od nich już mam (w malowaniu nawet). Ale cały oddzial takich stoickich panów to nieco za dużo, więc będę miał tych tylko. Oni wystarczą :).

Awatar użytkownika
Kadrinazi
Chuck Norris
Posty: 417
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

Post autor: Kadrinazi »

Ja tam bronię 4 i 5 edycyjnych - klimatyczne modele, duuuuży wybór, naprawdę każdy oddział może wyglądać fantastycznie. Longów z 6 też oczywiście mam i prezentują się jak na Longów przystało - w środku bitwy spokojnie stoją oparci o broń, przecież ich i tak nic nie rusza :)

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

Podobno o gustach sie nie dyskutuje, ja duzo bardziej wole stare metale niz nowe :) .
Jak bys chcial sie pozbyc metalowych krasnali ze starej edycji to ja sie chetnie wymienie (mniej zabawy niz przy przetopieniu, ale efekt ten sam).
Pzdr.
zaraz się obraże, ja na nich grałem bo są piękne modele, a te 5 ed, to bym oddał na przetopienie jakby mi ktoś zrobił z nich 6 ed modele... Zawsze jak ktoś chwali staroedycyjne (przed 6 ed,) modele to mam wrazenie ze robi tak tylko dla tego ze nakupil kiedys tego i troche sie przyzwyczail a troche chcialby miec nowe wiec wychwala stare modele... (zrozumial ktos ) Bufiasto rękawowe pachołki imperialne z nosami jak kartofle są rzeczywiście rzadkie i ciekawe ale czy łądne?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ale zajebiście, że wracają starzy. :)
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Myśle że to zalezy od tego kiedy kto zaczynał zbierać krasie, ja miałem kontakt od razu z 6ed. i te modele sa kwintesencją krasnoludzkości dla mnie, nie śmieszne pijaki - pajacyki imperialne, tylko dumna stara rasa nie naśladująca imperium...

Awatar użytkownika
Kadrinazi
Chuck Norris
Posty: 417
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

Post autor: Kadrinazi »

No tak, tu masz może Supeł rację - mi juz z Krasnoludami jakieś 8 lat leci :lol:

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

Supeł pisze:Myśle że to zalezy od tego kiedy kto zaczynał zbierać krasie, ja miałem kontakt od razu z 6ed. i te modele sa kwintesencją krasnoludzkości dla mnie, nie śmieszne pijaki - pajacyki imperialne, tylko dumna stara rasa nie naśladująca imperium...

ja czuje to samo zaczynałem 3,5roku temu i była 6ed. i te figsy poniekąd są dla mnie tak samo wyznacznikiem Krasnoludzkosci w mojej armi :wink: , poza tym są bardzo ładne i klimatyczne, czego tym 7ed. czesto brakuje. Starzy Londzy (6ed) przy nowych (7ed) to jak niebo a zmiemia. To samo Stone thrower, armata czy organki IMO.

pzdr
"Cięzka noc, co? ... pół miliarda się wymknęło..."

Amor patriae nostra lex

Salamun Aleykum

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

wszystko się zgadza, chociaz musze przyznac ze bolce nowe sa ciekawe, nowi slayerzy tez się super prezentują, warriorsi nie maja juz garbow i sa nieco mniej "szczurowaci" nie mówiąc o starutkich baryłeczkach z brodami jak moja ciotka nie porządny krasnolud... :wink: :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

nie do końca zgodzę się z Supłem
w 5 ed jest naprawdę sporo fajnych metali- spójrz na ostatnią stronę podręcznika do 5 ed. z tych figurek można wystawić cały klocek piechoty wygladającej jak dawni krzyżowcy. no i slayerzy z 5 ed- dla mnie bomba. brakuje mi tylko kilku wzorów. mam nawet rewelacyjnego golasa z korbaczem....
a beczułki też mają swój urok.
pozdrawiam

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

Supeł pisze:wszystko się zgadza, chociaz musze przyznac ze bolce nowe sa ciekawe, nowi slayerzy tez się super prezentują, warriorsi nie maja juz garbow i sa nieco mniej "szczurowaci" nie mówiąc o starutkich baryłeczkach z brodami jak moja ciotka nie porządny krasnolud... :wink: :D

fakt nowi warriorzy są fajni, jednak mi osobiście podoba się bardziej bolec z 6ed. Slayerzy to wogóle fajne modele (szczególnie Doomseekerzy)

A propos nowego WD(figsa) to ponoć ma on byc dostępny w sklepach z firurkami do battle'a, przynajmniej u nas bedzie z tego co mi wiadomo.
Czy ktoś sie orientuje ile on będzie kosztował :?:

pzdr
"Cięzka noc, co? ... pół miliarda się wymknęło..."

Amor patriae nostra lex

Salamun Aleykum

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

XXX rocznica, to pewnie 30 funciaków... 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

hehe mam już zamówionego (25Ł kosztuje ale dobrzy ludzie są jeszcze na swiecie ;))

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

trudno, nie będe jadł :wink:

pzdr

ODPOWIEDZ