Czy zastanawiacie się ??

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Czy zastanawiacie się ??

Post autor: bless »

bigpasiak pisze:Czy przykład O&G niczego nie uczy...?
Zdaje się że oni mieli w miarę świeżego booka... nieprawdaż?
A czego ma uczyc? Armia jest spoko i da sie nia grać. Jest wrecz mocniejsza niz kiedyś.
Ze nie spelniła oczekiwan klimaciarzy, ktorzy chcieli, tak jak ja, grac na hordach Orc Boyzów... Cóż.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Chyba od jakiegoś roku gra się na innych rozpiskach niż wcześniej, nie Laik? ;-p
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na tej edycji zagrałem ze 100 bitew już, a aż takiej rewolucji nie było :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3696
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Wszyscy tacy jacyś niecierpliwi - jak dostaniemy z początkiem roku to będzie fajnie. Jednakże obstawiam wczesną wiosnę 2012 czyli marzec-kwiecień.

A propos rozpisek - ja zagrałem o wiele mniej bitew niż Laik, ale co rozpiska to inna kmina. Ciągle się czegoś próbuje i jest taka różnorodność koncepcji w naszej armii, iż nie śpieszy mi się do nowego booka :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

W ogóle dla mnie nowy book to aktualnie jakaś abstrakcja i tych, co nie mogę się go doczekać chętnie bym powiesił :)
Gra się lajtowo, przynajmniej nie ma setki lamek, które rzuciły się na tą armię, bo jest power no brain.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Dokładnie w 7 ed malo kto wystawiał krasie na turniejach przynajmniej u mnie, a teraz co 3 gracz ma dwarfy:(
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

Ja uważam ,że kiedykolwiek zostanie wydany nowy ab i tak się przyda na 8ed. wfb. Brakuje nam mocnej domeny ,przedmiotów jakieś lepszy word save tez by się przydał. Jeżeli chodzi o nowe figurki to szczerze wątpię w jakieś nowości. Poprawia najwyżej łuczników ,guardów czy tancerzy (może jeszcze jakieś new tree?). Kiedy ab? Słyszałem ,że ma się pojawic pod koniec wakacji ,ale znając gw to musimy się uzbroic w cierpliwośc...

Pzdr.
Powrót WE

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

Abaddon pisze:Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
Takk ,ja aż świece entuzjazmem gdyż gw dąży do plastiku oby tak dalej... Jeśli chodzi o jakiegoś stwora to ostatnio zrobiła się na niego jakaś moda ,ale myślę ,że nie mają zrobic czegoś pod fluff (no bo co? zmutowany orzeł ,-II- drzewiec czy co wąż - wtf? ...)
Powrót WE

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Twoja-Stara pisze:
Abaddon pisze:Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
Takk ,ja aż świece entuzjazmem gdyż gw dąży do plastiku oby tak dalej... Jeśli chodzi o jakiegoś stwora to ostatnio zrobiła się na niego jakaś moda ,ale myślę ,że nie mają zrobic czegoś pod fluff (no bo co? zmutowany orzeł ,-II- drzewiec czy co wąż - wtf? ...)
A to chyba żadna filozofia? Gorgony, arachny, abominacje, czy sfinxy były wcześniej? Weź dowolne stworzenie mitologiczne, lub realne. Powiększ tak z 10 razy i zrób z zapałek. Tada masz fluffowego LT do WE ;-p
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

ja tam nie mysle kiedy bedzie nowy kodeks. elfiki na 8ma edycje stoja nizej w rankingu IMO niz byly w 7mej, ale to nie powod do rozpaczy.
nie podoba Wam sie to, ze 3 czolowych graczy elfickich gra na roznych rozpiskach, a jak pokazalo tap dabl jest jeszcze kilka innych ciekawych zlozen, dosc grywalnych ;]
mamy uniwersalna armie, niestety nie wypaczajaca bledow. guzik mnie obchodzi jaki bedzie nowy kodeks, okaze sie jak wyjdzie ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Abaddon pisze:Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
Treeman, treekiny i paru bohaterów już jest w finecaście, nie chcę Cię martwić ale chyba z plastiku nici

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Urban pisze:
Abaddon pisze:Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
Treeman, treekiny i paru bohaterów już jest w finecaście, nie chcę Cię martwić ale chyba z plastiku nici
Ta... niestety ](*,)

Trzeba parę grosza odłożyć i jeszcze jednego Treemana w metalu zakupić i wildów, bo Failcast jakoś mi się nie uśmiecha :/
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Urban pisze:
Abaddon pisze:Co jak co ale jeśli chodzi o figsy, to zapewne dostaniemy w plastiku WD i pewnie WW, plus jakiegoś dużego stwora i nową jednostkę wyjebana w kosmos.
Treeman, treekiny i paru bohaterów już jest w finecaście, nie chcę Cię martwić ale chyba z plastiku nici
Dobra, ale z tego co wiem, rezygnują tylko z metalu ale plastik zostaje więc spodziewam się takich boxów jakie dostały HE. I plastikowych monsterów jak O&G czy TK
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Za taką samą cenę co metal #-o
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Liczy się rzeźba, nie materiał ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

taaaa... w glinie też rzeźbić mozna

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Taa... w gównie też:P, lecz trochę lichy materiał.:P metal metal jeszcze raz metal
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

metal katorga konwertera

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Troche tak, ale wszystko się da :)

ODPOWIEDZ