Uzupelnienie LS - kandydaci do 27. marca

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Uzupelnienie LS - kandydaci do 27. marca

Post autor: debelial »

Spokojnie Buszman, też nie uważam żeby jakikolwiek wynik w bitwie z kimkolwiek był istotny przy LS. Chłopaki raczej chcieli pokazać, że nie jestem człowiekiem znikąd, tylko aktywnym graczem. Skąd taka agresja u Ciebie?

Co do sędziowania - jak wspomniałem pod tym względem wiele zależy od rodziny, natomiast mam dużo czasu i chęci do codziennej pracy nad uściśleniami wraz z LS.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Uwaga miała za zadanie potwierdzenie że jest gościem istniejącym realnie a nie w wirtualnej rzeczywistości jak osoba na której miejsce obecnie wybieramy. Mieliśmy eksperyment gdzie mieliśmy znawcę zasad a nie praktyka, nie chciałbym go ponawiać.

Co do tego co Jankiel pisał, to głównym warunkiem wejściowym, oprócz oczywiście znajomości i umiejętności interpretacji zasad, jest to żeby ten zawodnik był wstanie głosować w ciągu tygodnia od założenia głosowania, a najlepiej w ciągu najbliższego dnia-dni, bo brak tego zabija pracę LS-u tak samo jak nagłe straty zainteresowania WFB. Co nie zmienia faktu że są dodatkowe zalety jak ogarnianie tej gry zarówno jako sędzia jak i jako gracz, pozwala nie głosować za zupełnymi debilizmami "bo tak można to interpretować".

Natomiast zaadnienie sędziowania masterów polecam rozpatrywać w osobnym temacie. Szczególnie polecam to skonfrontować z atrakcyjnością niektórych pakietów sędziowskich.

Awatar użytkownika
zembol
Oszukista
Posty: 790
Lokalizacja: XIII Kohorta / Marauder Łódź

Post autor: zembol »

Jako że obserwuję u siebie nietypową w środowisku tendencję, zgodnie z którą z wiekiem moje zaangażowanie w świat WFB miast maleć - zwiększa się, w czym nawet dwójka dzieci mi nie przeszkodziła (gorzej już nie będzie ;)), jestem wiecznie online, a przejrzystość i jednoznaczność zasad jest dla mnie ważna - zgłaszam się.

Dla porządku zaznaczę, że nigdy z Barbem nie wygrałem (prawde powiedziawszy w ogóle ze Zbyszkiem nigdy nie grałem).
Obrazek Obrazek
Nowe Lizaki: 110/30/89 | Demoniszcza: 16/0/11 | 101st Abn Div: 4/1/8

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

zembol pisze:Dla porządku zaznaczę, że nigdy z Barbem nie wygrałem (prawde powiedziawszy w ogóle ze Zbyszkiem nigdy nie grałem).
UUUUuuu lipa no to opadasz w przedbiegach...

btw. wybierajcie się panowie szybciej bo jest trochę tematów niecierpiących zwłoki :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Najważniejsze, że Zembol rozumie tę grę, jest bardzo dobrze ogarnięty w zasadach,
jest bardzo aktywny w środowisku i nie zniknie za miesiąc.

No i często też można na niego trafić w tematach dot. zasad tu na BP.

I, co ważne, to aktywny gracz masterowy, więc obserwujący wszystkie problemy z zasadami z bliska.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zembol mocny kandydat, bardzo bylem z jego sedziowania zadowolony na Mackach, az teraz bede mial problem na kogo glosowac.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja nie bede. Szkoda tracic glosow na Pasiaka :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pasiak pewnie i tak nie przejdzie, wiec obaczym.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

swieta_barbara pisze:Ja nie bede. Szkoda tracic glosow na Pasiaka :P
To się nazywa czarny pijar [-X :wink:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to głosujmy na Jasiaa...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Dmitrij- mozesz jakos powiekszyc swojego avatara? jest malo czytelny

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Lepiej niech pozostanie nieczytalny :P :lol2:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ehh...próbowałem ale rozmiaru większego sie nie da:( a w sygnaturke nie chciałem wrzucąc:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

lahost pisze:wstrzymuje sie, nie bede glosowal pomiedzy zlym a gorszym bo zaden z kandydatow imo sie nie nadaje.
A z ciekawości jakie wymagania wd Ciebie musi spelniać kandydat ?


moje:

-aktywność (hiperaktywność)
-wfb od 6 podstawówki a pierwsze Figs dostałem w przedszkolu (po czym babka wezwała moją matke bo narysowałem slayera jak obcina głowy orkom)
-studia filologia angielska (nie każdy kto potrafi czytać po angielsku zna angielski, a najgorzej gdy wydaje mu się że zna angielski) a znajomość gramatyki angielskiego to podstawa imo w tym temacie


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nie żebym bronił Jasia;p
Ale nie wiedziałem że mamy na forum 2305 studentów filologii;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

lohost pisze:nie mam zamiaru uczestniczyc w Twojej kampanii, a to co napisales posiada z 50% uzytkownikow tego forum, wiec nie sadzisz ze od czlonka LS wypadaloby oczekiwac wiecej? np. duzo wiecej?
To co napisałem nazywasz kampanią? : ]
Chciałem tylko żebyś rozwiną czego tak naprawde oczekujesz po ludziach na LL , ale jak nie chcesz to nie...
Obrazek
T

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Przede wszystkim w sytuacji kiedy nie ma twojego wymarzonego kandydata masz dwie możliwości:
-racjonalną, wybierać mniejsze zło, bo kandydaci są jednak różni i bardzo dobrze że się różnią,
-nieracjonalną, obrazić się że kandydat nie chciał Ci zrobić loda lub inaczej zadbać o głos i jeszcze pieprzyć bzdury w temacie z głosowaniem,

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

@Jasiuu tak szczerze to żadne z twoich przykładów nie wróżą nic dobrego -
-WHFB od podstawówki bez sensu, co najmniej 4 edycje battla będą się równo mieszać w głowie
-studia filologia - najgorzej- nic z taką osobą nie podyskutujesz o wariantach tłumaczenia (bo przecież jest po studiach , dammit!)
-hiperaktywnośc - sugerujesz ze ktoś jest nolife poza battlem :D ojojoj.

A tak na poważnie- Członek LS (poza oczywiście znaniem od podszewki zasad) = szacunek środowiskowy i być aktywny turniejowo (i of cors czas dla LS, ale to chyba wiadome) i styka.
Pytanie- Głosowanie ma rodzaj otwary?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

jesli o to Ci chodzi to glosuja tylko czlonkowie ll
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

lohost pisze: a po ludziach z ls oczekuje wiedzy i autorytetu na rownym i wysokim poziomie, praktyki i zdroworozsadkowego podchodzenia do nefralgicznych kwestii- z tego co da sie zaobserwowac na forum, a dla mnie sporadycznie na turniejach, zaden z kandydatow tego nie ma, zawsze ktorejs brakuje.
Nie znasz wszystkich kandydatów więc jedyne co możesz na pewno ocenić to brak autorytetu(ogólnopolskiego) u tych których nie znasz.
Kandydaci na LS to w większości przedstawiciele swoich środowisk.
W przypadku Śląska zawsze wystawiamy ludzi którzy w naszym mniemaniu w 100% nadają się do pracy na LS – tak było w przypadku Jankiela, tak jest w przypadku Liddera, i tak, jeżeli zostanie wybrany, będzie w przypadku DeBeliala.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ