TNT 2 - 06.01.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Gdyby nie ta pechowa pauza w 1szej bitwie to byłoby ok. No i niestety każdą naszą bitwę kończyliśmy na 4ej turze, kiedy zostało tylko nieco pozamiatać stół ;)
A tak o ten jeden punkcik przegraliśmy :(

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Scimitar pisze:Gdyby nie ta pechowa pauza w 1szej bitwie to byłoby ok. No i niestety każdą naszą bitwę kończyliśmy na 4ej turze, kiedy zostało tylko nieco pozamiatać stół ;)
No nie mów proszę że byście nas zamietli tymi 2 oddziałami wildów ;]
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

...no prosze 3 miejsce:)) :lol:
nie spodziewalem sie, ze tak dobrze nam pojdzie :D
... ale pokazalismy skila w 3 bitwie

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Dzięki wszystkim za btwy.
Gratulacjie zwyciężcom 8) i chwała zwyciężonym :D (zwłaszcza Avatarowi Beta, którzy mimo że z nami wygrali bitwę, to oststecznie przegrali wojnę) :wink:
Grało się przyjemnie w takim składzie (nawet przeciw Servitorowi, który się ciśnieniował ale dzięki temu było dużo śmiechu).

Jeszcze mam takie osobiste pytanko do uczestników: Czy nie znalazł ktoś podręcznika do Orków i Goblinów na turnieju?? Poprostu nie potrafię do końca odtworzyć sobotniego dnia, a niestety gdzieś posiałem podręcznik. Znalazcę, jeśli się taki znajdzie, czeka nagroda :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Młody pisze:
Scimitar pisze:Gdyby nie ta pechowa pauza w 1szej bitwie to byłoby ok. No i niestety każdą naszą bitwę kończyliśmy na 4ej turze, kiedy zostało tylko nieco pozamiatać stół ;)
No nie mów proszę że byście nas zamietli tymi 2 oddziałami wildów ;]
Nas tzn. te kilka maszynek i 2 juz nadwerezone klocki szczurkow ?? Wez nie przesadzaj, ale poza tą konnicą bylo troche driad, caly kloc strzelcow i krasnoludzkie maszyny, wiec cos bylo. Mysle, ze te pare maszynek byscie stracili, a takze zapewne strzelcow, wiec male zwyciestwo daloby sie ugrac. Dzieki tym mobilnym kawom mielismy pewna przewage strategiczna w tym momencie (i ostatnią turę :D ).

BTW - nastepnym razem mozna troszke cosik pomyslec z tymi pauzami, a przynajmniej zeby osoby przyjezdne z daleka nie pauzowaly w 1szej bitwie. Nikt u nas w teamie nie był szczęśliwy że grał 2 bitwy. Jak to się trafia później, w następnych rundach, to trudno, ale skoro tyle miejscowych skladow bylo, to ktorys mogl pauzowac zamiast nas.
No i jak to sie stalo ze pierwsza bitwa (przez nas czas wynudzenia na pauzie) trwala ponad 3,5 godz, a kazda następna niewiele więcej jak 2:15 ?? No i może przy tych prawie 30tu osobach to jeden sędzia niegrający byłby mile widziany. To tyle zrzędzenia :lol:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

DaBoss pisze:Grało się przyjemnie w takim składzie (nawet przeciw Servitorowi, który się ciśnieniował ale dzięki temu było dużo śmiechu).
To u niego normalne - po prostu trzeba się w pewnym momencie wyłączyć i pomyśleć o Karaibskiej plaży i pięknych modelkach, a jak skończy swój wywód, to grać dalej :lol:
Jeszcze mam takie osobiste pytanko do uczestników: Czy nie znalazł ktoś podręcznika do Orków i Goblinów na turnieju?? Poprostu nie potrafię do końca odtworzyć sobotniego dnia, a niestety gdzieś posiałem podręcznik. Znalazcę, jeśli się taki znajdzie, czeka nagroda :wink:
Jakiś podręcznik leżał, ale nie wiem czyj (były jeszcze przynajmniej jedne orki na turnieju). Widziałem w rejonach stolików przy oknie, ale czyj to był to nie wiem, a także nie pamiętam czy po turnieju też tam był.

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Dzięki wielkie za grę wszystkim naszym przeciwnikom no i oczywiście organizatorom. Bardzo miły i fajny turniej.

Servitor w ciekawy sposób przejmuje się rolą szefa temamu :wink:

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Młody mam takie pytanko. Gdzie w rulebooku jest napisane że panikę testuje się natychmiast po stracie 25%?? Czytałem ten paragraf i tam jest wyraźnie napisane że testuje się panikę pod koniec tury.

Gogol jedna z ostatnich walk w naszej bitwie. Driady, wild rider vs kusznicy i kapitan na pegazie.
1 Czemu twojedriady biły pierwsze po pegazie skoro to on na nie zaszarżował?? Jeżeli bije się wg inicjatywy to driady powinny bić pierwsze ale nie w pegaza imo.
2 Czy teraz nie sumuje się us oddziałów fearujących i us fearowanych?? Wtedy capitan nie uciekałby od feara a zdawał brejka na 7 :lol:

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Widzę że muszę stęperować twoją czepialską naturę łobuzie. Daj już chłopakom spokój, bo następnym razem będziesz musiał grać szybciej. :wink:

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Przecież nie czepiam się tylko kultularnie chcę wyjaśnić sprawy, które mnie interesują.

Awatar użytkownika
grucha
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: grucha »

Dzieki wielkie wszystkim za turniej, było wyśmienicie, nie mówię tego tylko dla tego, że wygraliśmy :D

No i nie stało się tak jak nam życzyli wspaniali gracze Kawczyńscy- szczęście w rzutach nie opuściło nas do końca !!!
DaBoss pisze:Przecież nie czepiam się tylko kulturalnie chcę wyjaśnić sprawy, które mnie interesują.
Daj spokój bo jeszcze nam wypomną te podpiłowane kości ;)

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Miałeś o tym nikomu nie mówić. Teraz każdy będzie chciał żeby mu tak kości podpiłować :wink:

Awatar użytkownika
Guzka
Mudżahedin
Posty: 253

Post autor: Guzka »

nie poprostu Gruche wezmiemy do naszego skladu :p a jak sie nie zgodzi to wezmiemy tylko jego reke do rzucania :lol: :lol: ja wam zyczylem dobrze to moj gupi brat byl jak zwykle gupi :D

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Oddamy wszystko poza rękami :D

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jest w RB tam jakoś po wymienionych rodzajach panik (po tej liście).

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Scimitar pisze: Jakiś podręcznik leżał, ale nie wiem czyj (były jeszcze przynajmniej jedne orki na turnieju). Widziałem w rejonach stolików przy oknie, ale czyj to był to nie wiem, a także nie pamiętam czy po turnieju też tam był.
Niestety wiem, że na turnieju były jakieś podręczniki :( , ale będąc pewnym że swój zostawiłem w domu nie przyglądałem im się, niestety. Teraz wiem, że nie ma go w domu. Zastanawia mnie tylko co to musiała być za impreza że w cztery osoby nie możemy sobie przypomnieć co z nim zrobiliśmy :D

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Dla nieświadomych paniki testuje sie od razu w wyjątkiem tej gdzie sie traci 25+% oddziału.Jest to jasno napisane w RB.

ODPOWIEDZ