Jak walczyć z Imperium?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Vanirh pisze:Ja mam w klubie niestety imperialiste, który grał wcześniej DE a teraz tym i nadal dostaje wpierdol od wszystkich w klubie jak zwykła szmata
o kurde ale zło :twisted:

tekst miesiąca

hehe zesram się zaraz :D :lol2:

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

okurdemol pisze: Generalnie jak nie jesteś...
Generalnie to dostają po tyłku, jak zniszczę maszyny(a często sie tak dzieje) to juz mają pozamiatane.

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

Supeł pisze:
Vanirh pisze:Ja mam w klubie niestety imperialiste, który grał wcześniej DE a teraz tym i nadal dostaje wpierdol od wszystkich w klubie jak zwykła szmata
o kurde ale zło :twisted:

tekst miesiąca

hehe zesram się zaraz :D :lol2:
Może po prostu Imperium jest tak nędzne jak DE :D:D:D:D Longi na scautów poradzą na każde zło :)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Vanirh pisze:a kiedy oni do niego dojdą? powiesz mi?
powiem ty wiewiórko. on sam do nich dojdzie. albo pójdzie precz. slayerzy są zresztą rozwiązaniem awaryjnym, jak się bolec nie uda.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

dobra...czołg jest ostrzelany i ma wbite 4 rany- stoi na 16 calu u przeciwnika, co robisz?
Masz do niego 20 cali... musiał byś isć 4 tury będąc narażonym na ostrzał hundganersów, dział, magowania i kawalerii.... jestem cieakwa ile zostanie ci ludzi po zalwie 30 gości trafiających na 4+ i raniących na 4+, magowaniu(lord, 3 przydupasów) i w ostatnim akcie kawaleri?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

na takich strzelców wypuszczamy górników, męczymy ich żyrokopterem, panikujemy FC, szczujemy ogrami (do nich i do czołgu dojdą w 2 tury)... po tych 4 turach to raczej z nich nic nie zostanie... wystarczy tylko odejśc troche od schematu i znajdzie sie rozwiazanie każdego problemu... polecam.

i co Ty na to? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

no tak, to fakt, sam zaczełem grać na kawalerii,ograch,2x minersi lordzie upchanym w minersach jak przeciwnik widzi coś takiego u siebie w drugiej turze robie mu się ciepło

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Oj ciepło i to jak :roll: . Żyros + minersi to dla imperium postrach. Choć ja zawsze staram się górników powitać helblasterem a żyrosa outridersami lub pistoliersami :D
Ogień oczyszcza ciało i dusze nawet największych wrogów Imperium...niech zapłoną stosy!

PG...czyli jak wygrać bitwę przed jej rozpoczęciem. 100% HATE!!!

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

a co argoth zrobisz jak w 2 turrze wyjdą ci 2 klocki piechoty, od przodu będzie iść 4 ogrów z flanki 10 kawalerii??? do tego jeszcze popychaczka z kowadła

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Zesram się w gacie :lol2:

A tak poważnie to przecież jest kawaleria, maszyny, magia, i piechota. Konnych można zatrzymać flagusiami albo spowalniać pistoliersami. Ogry trzeba wystrzelać a to co dojdzie rozwalić konnicą albo greatswordami. Możliwości jest dużo. Niewątpliwie jest wtedy dużo trudniej niż przeciwko samym krasnalom, którzy pełzną anie maszerują w twoją strone.
Ogień oczyszcza ciało i dusze nawet największych wrogów Imperium...niech zapłoną stosy!

PG...czyli jak wygrać bitwę przed jej rozpoczęciem. 100% HATE!!!

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Eh, będziesz miał lepsze cele niz kawaleri i ogry....;D a juz w 2 turze to będzie

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Wedługm mnie z imperium za bardzo nie ma co się siłować. W sumie wszystko zależy od tego czy: mamy 4 klopy czy nie...tudzież armaty i inżynierów, a następnie kto jest pierwszy - on czy my. Jeśli oba warunki są spełnione to gra może byc prosta i przyjemna, tak więc nie ma co gdybać, bo idealnej armii nei stworzymy - chyba że 4*8minersów+2żyrki i duza runa wyjdzie na popychanie...ale i tak wtedy: albo chwycimy czołgi albo zniszczymy artylerie przeciwnika...no dobra moze 2-3oddziałki minerków wystarczą i do tego klopa na ST.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wiecie co, można by tam do nich pójść z wojskiem. trzeba tylko z kowadła rzucać popych i jakoś to będzie. Gav napisał kiedyś, że przy strzelających armiach potrzebna jest ofensywa.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Klafuti, to zależy co strzea: skinki to też strzelająca po części armia, ale na pewno armia nastawiona na walke sobie z nimi nie poradzi. Leśne elfy czy w ogóle elfy maja w praktyce zawsze jakiś silniejszy lub słabszy ostrzał, ale przeważnie też całkiem sporo jednostek do walki wręcz.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

fakt, elfy.. 4x bolce, kloc swordmastreów który zanim uderzysz to wypłacąci 11 ataków z s5...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dokładnie. Tyle że o ile uderzenia mistrzów miecza można przyjąć, ale też trzeba brać pod uwagę fakt, że musimy ich złamać.
Wracając do sprawy imperialnej.
ostatnio grałem z Imperium Dastora na Master Blasterze - chasoem. Cóż, przy pewnym pechu do misfire na działąch udało mi siezremisować, praktycznie nie wychodząc z lasu armią. Jednakże tutaj sporo w grze odegrał teren. Jak dla mnie machiny i kowadło do lasu i szukamy wiewiórek, waląc przy okazji z kowadełka po regimentach lekkich - strzelcy itd.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Rakso_The_Slayer pisze:nie ma takiej rzeczy w tej grze której by nie zatrzymał oddział 20 hammerersów z FCG, rune of courage i BSB w pobliżu... :D
Słuchaj ostatnio w bitwie na 1,5k moich 8 kuszników zestrzeliło 5 hammerersów( z 15 i mieli bsb) nie zdali paniki , a że byli blisko krawedzi to zwiali . :roll: :lol2: :lol2: :lol2:

Tak mówią pewne osoby jakie to one utalentowane taktycznie , że by empire rozwaliły ...... chciałbym z Wami zagrać . Imperium to mocny wróg dla krasi , ale krasie dla imperium tez sa mocne . Możecie pisać sobie tutaj jak to wy w 2 tury tanka rozwalacie , czy z klopy zabijacie całe kloce , ale ciekaw jestem czy nie którzy z Was co tak mówią w ogóle grali kiedyś z empire?

Krasie sa fajne empire też więc zawsze powinny grac ze sobą w parze :D:D:D
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, o 15:41 przez Janiszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

grahnar pisze:
Supeł pisze:
Vanirh pisze:Ja mam w klubie niestety imperialiste, który grał wcześniej DE a teraz tym i nadal dostaje wpierdol od wszystkich w klubie jak zwykła szmata
o kurde ale zło :twisted:

tekst miesiąca

hehe zesram się zaraz :D :lol2:
Może po prostu Imperium jest tak nędzne jak DE :D:D:D:D Longi na scautów poradzą na każde zło :)
Słuchaj jak masz mówić teksty typu "Może po prostu Imperium jest tak nędzne jak DE " to idź pograj w pokemony :roll: Spotkałbyś gracza DE na poziomie to by ci tak przetrzepał twoje dupsko , że byś już tak nie mówił . W ogóle nie rozumiem po co takie dzieci grają w wfb , żenada .... tylko się ośmieszasz z takimi tekstami .

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Nie ma to tamto. _SkaVen_ trochę racji jednak ma. Z imperium to w zasadzie gra się o to kto komu pierwszy rozwali maszyny i w jakiej ilości. Jak pójdą klopy, to praktycznie można rzucić ręcznik. Przyjemne gry z imperium... nie przypominam sobie... zawsze było ciężko i zawsze to przypominało bardziej partię szachów niż wfb. A Hammerersi, na tle GG to jednak są straszne plewy, choć modele mają bardzo ładne.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a ja nie sadziłem że takie gbury grają w WFB, wiek nie ma tu znaczenia, za to dobre wychowanie ma, "żenada" - phi...

ODPOWIEDZ