Terminy i formaty Masterów w sezonie 2009/2010

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: Terminy i formaty Masterów w sezonie 2009/2010

Post autor: SexRocket »

zadnej niespodzianki nie przewidujemy, ogolnie to terminy juz mamy zaklepane i na MB i na DMP w ostatnie weekendy maja i sierpnia. Negocjacji nie ma opcji z DMP na 100% bo w inne weekendy siatkarze Stilonu rozgrywaja spotkania na sali. Z MB nie ma co gdybac bo jak Morok wspomnial jeszcze nie bylo glosowania masterowego ale watpie tak samo aby termin dalo sie ruszyc
ObrazekObrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

tydzien później plis. przyjade nawet targac blaty ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie marudz Robson, wszystkim pasuje ten termin ;)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

wyjdź :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chcesz pojsc do kata? 8)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

kata czy kąta ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wybierz co wolisz , koniec OT , bo z Toba sie nie da - jak zaczniesz to nie skonczysz :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ej bez personalnych wycieczek :?
jak zaczniesz to nie skonczysz
az tak stary i niesprawny to ja jeszcze nie jestem ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Ziemko pisze:Co ma jakis zawszony konwent, na ktore zawsze wszyscy wfbowcy psiocza do najepszego/najwazniejszego turnieju wfb w roku?
+1
Termin faktycznie trochę niefortunnie się nakłada. Ale termin koziołka ustalałem z chłopakami i jest idealny odstęp miesiąca miedzy 4 masterami, co uważam imho jest istotniejsze dla batlowców.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

A'propos zawszonych konwentów, to tak z ciekawości chłopaki: na ilu z nich w życiu byliście? Pomijając Polcon przy okazji DMP rzecz jasna.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

- baltikon2006 i niemiła afera skradzionych armi, portfeli, plecaków i jednego samochodu ;)
- jakis konwent w lublinie z chalangerem battlowym, chcieli nas wyjebac z powodu paru browarów, musielismy pic na dworzu :) jazdy z ochroniarzami byly niesamowite.
- Krakon 2005? Wyjebali Crusa na -22C bo mial nieruszoną flaszkę w plecaku, co z tego ze kładł sie spac ;) nie wolno wnośić i cześć, a mu wystawala :P z torby, dobrze ze znalazł jakiś nocleg.
- DMP w łodzi, 21:00 i wyp* z sali, 75% druzyn nie skonczylo bitew. panowie z ochrony znowu w roli głównej.

My battlowcy kochamy konwenty :D na odległość.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, o 09:10 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:- baltikon2006 i niemiła afera skradzionych armi, portfeli, plecaków i jednego samochodu ;)
- jakis konwent w lublinie z chalangerem battlowym, chcieli nas wyjebac z powodu paru browarów, musielismy pic na dworzu :) jazdy z ochroniarzami byly niesamowite.
- Krakon 2005? Wyjebali Crusa na -22C bo mial nieruszoną flaszkę w plecaku, co z tego ze kładł sie spac ;) nie wolno wnośić i cześć, a mu wystawala :P dobrze ze znalazł jakiś nocleg.
- DMP w łodzi, 21:00 i wyp* z sali, 75% druzyn nie skonczylo bitew. panowie z ochrony znowu w roli głównej.

My battlowcy kochamy konwenty :D na odległość.
dokladnie, wiekszosc battlowcow ma zupelnie inne podejscie do fantastyki i fantasy niz konwentowicze... ja zaliczylem jeszcze kilka Teleportow (bo kiedys odbywaly sie w Gdańsku) i jedyne co moge powiedziec to same zle rzeczy, a najlepsze ze wszyscy battlowcow traktuja jak jakas hołote... poczynajac od czarodziejek z ksiezyca, przez komputerowych geekow po rpgowych nerdow...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Akurat problemy, które opisuje Robson, to pochodna pewnego skurwiałego pomysłu kilku nadwrażliwców (których niestety znam), którzy nie mogąc sobie poradzić z kilkoma podchmielonymi kolesiami, wprowadzili konwenty 100% bez alkoholu. I stąd problemy. Nie karze nikomu konów kochać, sam już jestem od nich dalej niż dawniej, pytanie skierowane było głównie do tych, którzy nazywają konwenty zawszonymi, lub przyznają takim ludziom rację. Zakładam, że moją poparcie dla takich, a nie innych komentarzy.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

thurion pisze:
Robson pisze:- baltikon2006 i niemiła afera skradzionych armi, portfeli, plecaków i jednego samochodu ;)
- jakis konwent w lublinie z chalangerem battlowym, chcieli nas wyjebac z powodu paru browarów, musielismy pic na dworzu :) jazdy z ochroniarzami byly niesamowite.
- Krakon 2005? Wyjebali Crusa na -22C bo mial nieruszoną flaszkę w plecaku, co z tego ze kładł sie spac ;) nie wolno wnośić i cześć, a mu wystawala :P dobrze ze znalazł jakiś nocleg.
- DMP w łodzi, 21:00 i wyp* z sali, 75% druzyn nie skonczylo bitew. panowie z ochrony znowu w roli głównej.

My battlowcy kochamy konwenty :D na odległość.
dokladnie, wiekszosc battlowcow ma zupelnie inne podejscie do fantastyki i fantasy niz konwentowicze... ja zaliczylem jeszcze kilka Teleportow (bo kiedys odbywaly sie w Gdańsku) i jedyne co moge powiedziec to same zle rzeczy, a najlepsze ze wszyscy battlowcow traktuja jak jakas hołote... poczynajac od czarodziejek z ksiezyca, przez komputerowych geekow po rpgowych nerdow...

Dlatego pisze, ze zawszaly. Obojetnie jakiby on wielki nie byl i kto na nim nie byl to wfb jest traktowane z buta.
Jedyny konwent na ktorym bylem i milo wspominam to byl Polcon w Wawie w Gromadzie - wielka sala klimatyzowana , totalnie na uboczu z dala od posranych larpowcow i wszystko generalnie tam wygladalo na ogarniete. ( co zapewne bylo w duzej mierze zasluga Szafy)

Ksch - troche ich bylo kilka Polconow , Pyrkonow , Balticon , jakis Teleport , Sfera hmmm cos jeszcze by sie znalazlo - tak jak pisalem tylko Polcon w Wawie mi odpowiadal.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

na Dolnym Śląsku są fajne konwenty ;)

Dni Fantastyki, Imagicon w Legnicy, kiedyś działo się coś jeszcze w Lubinie (bez "L" w środku!)

Tak więc to wyolbrzymianie wg mnie ;)
pzdr robaczki

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Robson, Thurion, Ziemko +1

do ww. dochodzi jeszcze niesławny Krakon (kradzieże np. butów i powrót kumpla w klapkach na mrozie :mrgreen: )
jedyny udany konwent poza Polkonem to Eurokon w Gdyni - było wszystko łącznie ze spaniem w hotelu 5 dni jazdy na maxa :D

generalnie doświadczenia są niezachęcające :? - ale to i tak zależy od szczegółów - jak batlowcy mają dużą autonomie to daje radę inaczej [-X

pozdro,
Ż.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

fajny byl tez konwent w Zielonej (bo z dala od batlowcow :P) ale nie ma to najmiejszego znaczenia bo termin DMP jest nie do ruszenia. Jest to jedyny weekend sierpnia kiedy mozemy skozystac z sali [-X
ObrazekObrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Prawda, DMP w Zielonej to calkiem inna bajka :)
namiot piwny dla alkoholikow :D, oddzielna hala dla battlowcow, boisko do piły i akademiki na poziomie.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ziemko - to, że orgowie nie zawsze staną na wysokości zadania i nie zapewnią WFB odpowiednich warunków, nie znaczy że konwenty z definicji są krzywe. To tak, jakby jakiś koleś w drodze na siłkę ukradł mi buty na Bazylu, które zostawiłem w szatni i potem pisałbym, że mastery są zawszone bo orgowie kradną. Nieważne.

Co do konwentów w ogóle to:
Dla pijusów zawsze wymarzony był Nordcon.
Nieźle pobawić można się było w Lublinie (Falkon), Rzeszowie (R-Kon).
Warszawska Awangarda z bibką w Paradoksie daje radę, chociaż dopieprzają się do alko jak głupi.
Krakony od pewnego momentu swojego istnienia były już tylko popłuczynami po legendzie, więc nie dziwię się rozmaitym ekscesom.
Polkony są najważniejszym świętem fandomu, niestety to już nieco inny klimat niż kilkanaście lat temu.

I tak na koniec: to, że niektóre konwenty obsysają nie znaczy, iż nie można brać pod uwagę tych najważniejszych (Polkon, Pyrkon etc.) przy ustalaniu terminów masterów. Oczywiście jeśli przesunięcie czegoś o tydzień w tą czy w tamtą nie robią organizatorom różnicy (a np. DMP robi, więc nie ma o czym gadać) i są kwestią jedynie ich dobrej woli. IMHO.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Robiliśmy w tym roku lokal na Avangardzie, dostaliśmy korytarz i musieliśmy się "mieszać z posranymi larpowcami" co nikomu na złe nie wyszło, nikomu nic nie skradziono, a ochrona nikogo nie pobiła, współpraca z orgami była wzorowa. Widać są różne doświadczenia z różnych imprez, myślę że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
Obrazek

ODPOWIEDZ