O&G w maju!

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Re: O&G w maju!

Post autor: quas »

GW jest genialne. krach mieli juz po HE

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Po tym co usłyszałem w uk zmian podręcznikowych bym się nie spodziewał. Jeszcze długo nie. Jeśli chodzi o nowe jednostki to powinno pojawić się to, co się sprzeda, na bank BB, prawie na pewno trolle. W niedalekiej przyszłości plastikowe savage.

Jeśli chodzi o ewentualne zmiany zasad to znowu prym wiedzie ekonomia i zarobienie kasy - dopakowane zapewne zostaną oddziały, które teraz zalegają na półkach. Stąd prawie na pewno coś ze zwykłymi goblinami się zmieni, być może pump wagony. Boję się, że popularność BO na zachodzie sprawi, że mimo wszystko nie zmienią się na lepsze - przecież i tak figurki się sprzedają.

Tak czy siak, w maju chyba nic nie wyjdzie, skoro kwietniowy WD miał już rzucić wygłodniałym warbossom porcję informacji, a tu zonk. Nie wspominali też, żeby miało się cokolwiek pojawić w numerze z maja.

Mam nadzieję, że coś się pojawi w sklepach do końca czerwca, bo 26-tego mam urodziny :twisted:
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Znalezione na Da Warpath:
Hastings via Warseer pisze:Will anyone complain if I post that AFAIK River Trolls are £27 for 3 (not bad IMO considering how nice I think the kit is and how you can make way more than the 3 poses we had before), and Boar Boys are £15 for 5 (VERY reasonable), and all are due for release on 22nd May.
Harry Via Warseer describing trolls pisze:3 sets of legs, 3 torso, 3 sets of feet, but it's the heads and weapons that really make these kits IMO, around 5 - 6 different heads, and several weapon options, plus alternate dorsal fin type things. The weapon options are really nice IMO especially the boathook and the one that is a homage to the metal model that Urgat showed us earlier in the thread, they have even gone so far as to have river weeds etc. hanging from some of the weapons. I think you'll be able to make several quite different varients using the kit anyway. Plus of course there's the all important "vomit" piece I think most people will be very satisfied with the kit at least.

I'm super pleased with the boar boys though! at that price I can afford to buy extra to re-mount my Savage Orcs and Wurzzag etc. as well as having a few spare boars for other projects
Obrazek

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Ostatnia strona kwietniowego WD zapowiadojaca co bedzie w przyszlym miesiacu:
NEXT MONTH The Orcs&Goblins rampage through pages of White Dwarf
Nic nie bojcie :)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

taa A Grimgor jest przyjacielem Króla króla Thorgrima od flaszki. Kwietniowe numery pism mają to do siebie że piszą "dowcipy" które potem się potrafią odbijać parę miesięcy jako plotki z tamtego okresu.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Yahoo82 pisze:P
Tak czy siak, w maju chyba nic nie wyjdzie, skoro kwietniowy WD miał już rzucić wygłodniałym warbossom porcję informacji, a tu zonk. Nie wspominali też, żeby miało się cokolwiek pojawić w numerze z maja.

Mam nadzieję, że coś się pojawi w sklepach do końca czerwca, bo 26-tego mam urodziny :twisted:
Oj yahoo, yahoo... czytac ze zrozumieniem kolego... tam stoi, ze w kwietniu masz obczajac strone GW, a nie WD... a o WD pisza majowym... ehhh

Co by wam nie wystawili, to i tak was wszystkich zmiecie moja kraskowa armia..

To taki offtop... a modele faktycznie sie wam przydadza.

pzdr!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta


Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ależ śliczne figurki.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

jak dla mnie bomba, trole kupie bo sa sliczne, dziki kupie i posadze na nich moich metalowych dzikusów :)
Obrazek

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

No to znalazłem moje Trolle Chaosu :wink:
Bardzo ładne figurki.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Zajebiste modele. Super!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

:shock: Eleganckie figurasy. Szkoda, że się pospieszyłem i nabyłem już 15 boar boyzów :x

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Dobrze, że mam w czerwcu urodziny :D trzeba będzie listę prezentów zrobić :D
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Trole wygladaja jak spasione gremliny. Zawsze bylem fanem gremlionow :)

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

trolle akuratnie sa IMO dosc slabe. nie maja tego klimatu co stare wzory, na szczescie przy 8 roznych trollach ze slusznych edycji dokupywac nie bede musial.
Za to boar boyzi i nowe swinki - klasa.
Obrazek

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Trolle bardzo fajne, co prawda nie mają za dużo wspólnego z innymi odmianami, ale może to i dobrze, kto powiedział że muszą być podobne, przecież to różne gatunki, żyjące w różnych środowiskach.
Orki też fajne, i jakoś nie odbiegają wyglądem od reszty(jak nowe clanraty) więc będą się dobrze prezentować koło innych orków, dziki nie powalają ale i tak o wiele lepsze od starych, kupie 2 boxy, chodź by dlatego żeby zamienić dziki w rydwanach, a bitsy orków też się przydadzą, urozmaicą piechotę.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 14:58 przez Tandor92, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Trolle ZAJEBIS...E! Bardzo mi się podobają i już wpisałem je na liste figurek do kupienia i to na bardzo wysokiej pozycji. Pewnie będę je wystawiał w Chaosie i dlatego nieco przekonwertuje żeby pasowały ale same modele mniam, bardzo fajne :)
I też mam skojarzenie z Gremlinami co wychodzi im na plus :)

orki na świniach z krzesła nie zrzucają ale w sumie porządne modele.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Trolle =P~ wyglądają moim skromnym zdaniem idiotycznie. Za to dziczki... już zbieram kasę! :shock:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Teraz tylko trzeb trzymać kciuki za najnowszy numer WD - może coś się w zasadach zmieni i BB stana sie grywalne nie tylko z nowym BP :)
Jest jeszcze 1 rzecz godna uwagi - cena. 15 funtów to jakieś 66zł, więc zakładam, że w sklepach pojawią się za nie więcej niż 69zł. Szkoda, że savagy raczej się z nich nie zrobi.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Rakso czy mi się wydaje, czy może mam zły gust, ale morda tego zamyślonego Trolla z rybą w łapie idealnie by pasowała na Slanna do Twojej morskiej tematycznie armii Lizaków.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

ODPOWIEDZ