Uzupelnienie LS - kandydaci do 27. marca

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Uzupelnienie LS - kandydaci do 27. marca

Post autor: Jankiel »

A ja postuluję wykreślenie Zembola, skoro sam wątpi we własne umiejętności :mrgreen:
a po ludziach z ls oczekuje wiedzy i autorytetu na rownym i wysokim poziomie, praktyki i zdroworozsadkowego podchodzenia do nefralgicznych kwestii- z tego co da sie zaobserwowac na forum, a dla mnie sporadycznie na turniejach, zaden z kandydatow tego nie ma, zawsze ktorejs brakuje.
Wybierasz spośród chętnych, nie masz prawa niczego oczekiwać. Ci ludzie robią to za free, kosztem swojego wolnego czasu, a żadnego splendoru to nie daje. Trzeba się cieszyć, że komuś chce się w ogóle to robić, a nie narzekać, że nie jest idealny. Jak by gracze płacili (czy w jakikolwiek inny sposób rekompensowali włożoną pracę) LS za uściślenia, to można wymagać.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lohost skoro sam mowisz, ze
moge takze wyrazic swoja opinie, gdzie mi sie podoba i wlasciwie w kazdy nieuwlaczajacy nikomu sposob
To po tej wypowiedzi i tej na LL mam #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Awatar użytkownika
zembol
Oszukista
Posty: 790
Lokalizacja: XIII Kohorta / Marauder Łódź

Post autor: zembol »

Jankiel pisze:A ja postuluję wykreślenie Zembola, skoro sam wątpi we własne umiejętności :mrgreen:
:shock: :?:
Obrazek Obrazek
Nowe Lizaki: 110/30/89 | Demoniszcza: 16/0/11 | 101st Abn Div: 4/1/8

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zembol lajcik, Jankiel się śmieje, wszyscy wiedzą, że postąpiłeś bardzo elegancko nie oddajac głosu na samego siebie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Jakim prawem zarzucasz osobom kandydującym brak profesjonalizmu, umiejętności czy wręcz z góry zakładasz, że będą pracowały gorzej niż poprzednicy? Masz jakieś podstawy czy narzekasz dla samego narzekania bo u Ciebie nie ma nikogo wartego zgłoszenia do tegoż organu? Wszystkie osoby zgłoszone znają tę grę bardzo dobrze i pewnie bez problemu poruszają się w materii zasad a być może właśnie nowe i świeże spojrzenie na dany problem jest potrzebne? Podpierasz się wiadomościami i pewnie politykami z Polskiej sceny partyjnej. A co jeśli przez zabetonowanie tej sceny i niemożność dopuszczenia nowych do "układu" stwarza tę sytuacje? Skąd możesz wiedzieć jak coś/ktoś się sprawdzi w danej roli skoro nie masz pojęcia o tej osobie? Dobrze że wszyscy prezentujemy trochę inne podejście do kwestii zasad bo jakby było jednolite u wszystkich to na kiego grzyba nam wtedy LS skoro all się zgadzają?
Nie podobają się kandydaci? Uderz do swojego pomazańca i poproś lub zasugeruj mu udział i wtedy głosuj na swojego człowieka. Jak tego nie robisz to przestań pieprzyć bez sensu bo to, że się wstrzymujesz można było bez teatralnych gestów zrobić banalnie prosto, albo nie oddawać głosu, albo napisać zwykłe "wstrzymuję się" bez zbędnych komentarzy.
Tyle.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Politykom sie placi. Za mieso tez. Wiec sa to slabe przyklady.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

bigpasiak pisze:Jakim prawem zarzucasz osobom kandydującym brak profesjonalizmu, umiejętności czy wręcz z góry zakładasz, że będą pracowały gorzej niż poprzednicy? Masz jakieś podstawy czy narzekasz dla samego narzekania bo u Ciebie nie ma nikogo wartego zgłoszenia do tegoż organu? Wszystkie osoby zgłoszone znają tę grę bardzo dobrze i pewnie bez problemu poruszają się w materii zasad a być może właśnie nowe i świeże spojrzenie na dany problem jest potrzebne? Podpierasz się wiadomościami i pewnie politykami z Polskiej sceny partyjnej. A co jeśli przez zabetonowanie tej sceny i niemożność dopuszczenia nowych do "układu" stwarza tę sytuacje? Skąd możesz wiedzieć jak coś/ktoś się sprawdzi w danej roli skoro nie masz pojęcia o tej osobie? Dobrze że wszyscy prezentujemy trochę inne podejście do kwestii zasad bo jakby było jednolite u wszystkich to na kiego grzyba nam wtedy LS skoro all się zgadzają?
Nie podobają się kandydaci? Uderz do swojego pomazańca i poproś lub zasugeruj mu udział i wtedy głosuj na swojego człowieka. Jak tego nie robisz to przestań pieprzyć bez sensu bo to, że się wstrzymujesz można było bez teatralnych gestów zrobić banalnie prosto, albo nie oddawać głosu, albo napisać zwykłe "wstrzymuję się" bez zbędnych komentarzy.
Tyle.

+1

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to nie jest kwestia walczenia o coś! najnormalniej w świecie nie masz racji :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

dlatego właśnie w sejmie wprowadzono guziki do głosowania. Wciskasz lub nie i g... wszystkich obchodzi jaki masz komentarz do tego :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

#lohost: ja osobiscie ciesze sie, ze w ogole ktos chce na LS startowac. Slabo by bylo, gdyby ten organ nie funkcjonowal w ogole. Dlatego uwazam, ze Twoj glos byl na dluzsza mete nieprzemyslany - na LS nie trzeba miec nie wiadomo jakiego skilla w zasadach, tylko raczej duzo zdrowego rozsadku, cierpliwosci i zaparcia do czytania FAQow i czytania LS. Wszyscy kandydaci (poza Pasiakiem) spelniaja te warunki, wiec nalezy podchodzic do rzeczy pozytywnie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kacper wybacz, ale przeginasz i obrazasz Pasiaka.
Kto jak kto, ale zasady zna on bardzo dobrze wlacznie ze wszystkimi faqami, to ze niektorym moze nie odpowiadac jego charakter nie znaczy, ze jest on niekompetentnym kandydatem.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

swieta_barbara pisze: Wszyscy kandydaci (poza Pasiakiem) spelniaja te warunki,
Widzę koleżanko, że będziemy musieli sobie parę rzeczy wyjaśnić bo w trolowaniu zaczynasz się całkiem nieźle odnajdywać i widzę w nim Twój cel życiowy.
Piłeś czy paliłeś zanim to wykombinowałeś...? :lol2: =P~

To że masz jakiś osobisty uraz do mnie [ kiedyś maskę Tobie założyłem czy co...? ] nie znaczy, że możesz przeginać w pewnej formie żartu którą tolerowałem do tej pory. Pomyśl [jeśli to nie sprawia jeszcze problemu] zanim napiszesz... Możesz?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Status of flame: ON
Bez przesady Panowie, mamy swoje głosy, głosujmy, szkoda czasu i klawiatury na takie bezsensowne wymiany złośliwości
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No Pawelku, nie obrazaj sie, tak tylko chcialem Cie potrollollollollo.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak sie pieknie glosy rozkladaja poludnie za Debelialem polnoc i centrum za Zembolem ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szczecin i Chodzież za bardzo na południu nie są... :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oj tam, oj tam ;) Nie zauwazylem tych 2 glosow akurat ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ziemko pisze:Oj tam, oj tam ;) Nie zauwazylem tych 2 glosow akurat ;)
Ważne, żebyś je widział przy liczeniu.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz jak to jest - widze te glosy kogo koperta byla grubsza ;)
Na LL tak jak w polskiej polityce :P

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

swieta_barbara pisze:No Pawelku, nie obrazaj sie, tak tylko chcialem Cie potrollollollollo.
Wiem 8)
Jednak nie mogę sobie pozwolić żebyś się rozchasał bo mi na głowę wejdziesz a wiadomo, że do wagi piórkowej raczej nie należysz :wink: :twisted:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ