22.03.2020 ŚCIUR

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Bojek upek z dnia 18.07.2012 Armia VC skończona (strona

Post autor: smiejagreg »

Prawdziwa Armia Czerwona :!: :wink: . Kurde, można by jeszcze porozjaśniać białym ostatecznie...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

myślę że tak zrobię, ale to dopiero jak cała ekipa czerwonych eteryków będzie, fajnie będzie kontrastować w oddziałach fioletowo-bladych ghuli, czy wariacko wyglądających zombii ;) ale ile to czasu...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To hobby uczy cierpliwości. Za to frajda wynagradza później wszystko :wink: .

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

okey!

zatem widząc tak liczny odzew w temacie...chcę się pochwalić całą grupą eterycznych bohaterów+nowy patent na podstawki w armii...ah ten klimat jesienny i kontrastujące różowe-gumowe eteryki! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie no pomysł fajny, ale malowanie je (jak napisałeś sam) zamienia w gumę. Więcej białego i wyjdą git. :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Więcej czarnego. Póki co zamieniłeś te modele w gumowe zabawki. Ani to ciekawe, ani ładne. Jeśli chcesz mieć ładna czerwień, a nie róż to wyjdź od ciemnego koloru i skończ rozjaśnienia na czerwonym, ewentualnie czerwonym z białym/żółtym(w małej ilości).

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Rasti pisze:Więcej czarnego. Póki co zamieniłeś te modele w gumowe zabawki. Ani to ciekawe, ani ładne. Jeśli chcesz mieć ładna czerwień, a nie róż to wyjdź od ciemnego koloru i skończ rozjaśnienia na czerwonym, ewentualnie czerwonym z białym/żółtym(w małej ilości).

otóż chciałem mieć wychodzone od czerwieni i kończące się na jasnym, aby wyglądały eterycznie, ale fakt chyba trochę poprawię ;)

i oczywiście jest zawsze ten fakt że na zdjęciach coś wycodzi gorzej niż w realu

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Po prostu taki kolor. Czerwony jak ie chce malować to tylko od ciemnego do czerwieni, bo potem wychodzi szpetny róż. Można iść w stronę żółtego ale wtedy też raczej ciemniejsza baza.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

True. Ze swej strony dodam jeszcze, że czerwień paskudnie wychodzi często na fotkach - taki kolor...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ok ok :*

nowe taktoperze!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kuźwa, ale przyszalałeś z tymi listkami na podstawkach :!: Równiej to już chyba ich nie mogłeś porozkładać :mrgreen: :wink: . Lepiej imho zrobić kupkę liści w jednym miejscu, a generalnie to raczej tak kolorowe liście niezbyt pasują domrocznych figsów i podstawek...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie no, fajnie kontrastują pracę, bo gdyby i podstawka byłą ciemna to mogłaby taka ciemna kupa lekko wyjść. Tylko faktycznie - listki są ok, ale bardziej jakoś z finezją.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Generał Lord Vampir ;)
Obrazek
Obrazek

3 nowiusieńskie banszetki, robione od panienek z CovenThronu ;)
Obrazek
Obrazek

szkoda że te panienki muszą mieć te wykałaczki w dupce...ale tak da sie je dostawić do regimentu...no i górują trochę, przez co są widoczne i nie ma już (o kur.a to ty tam masz 3 banszetki? nie widziałem, słabo je widać ;) )

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Banszetki są bardzo udane =D>

Lord Vampir podoba mi się już trochę mniej, figurka jest trochę za ciemna a skóra zlewa się ze zbroją. Tył figurki znacznie lepszy, płaszcz bardzo ładnie zrobiony :)

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Azgaroth pisze:Banszetki są bardzo udane =D>

Lord Vampir podoba mi się już trochę mniej, figurka jest trochę za ciemna a skóra zlewa się ze zbroją. Tył figurki znacznie lepszy, płaszcz bardzo ładnie zrobiony :)
bo zdjęcie od tyłu jest jaśniejsze, dlatego płaszcz wygląda fajniej :)


dobra dodam jeszcze jedno zdjecie od przodu...lekko niewyraźne..ale chodzi o ukazanie wyciągnięć pancerza i skóry, że jednak się nie zlewa :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Jeśli korzystasz z www.photobucket.com/ to jest tam zakładka "edit" która pozwala znacznie poprawić zdjęcie. Do tego jest to tak proste, że 3 latek by sobie z tym poradził. Polecam strasznie :)
pozdro Krzychu

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ok... zatem mało mam czasu i chęci na malowanie, ale coś tam jest ;)

Obrazek

Obrazek

i odgrzewany kotlet-czyli grupa dowodzenia razem wzięta ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

na koniec model który najbardziej mnie urzekł w mojej armii (ech ten samozachwyt nad sobą ;) ), czyli wstęp do 10Cryptów ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Malowanie bardzo fajne, ale na treyu równomierne rozmieszczenie chwastów było W PEŁNI zamierzone? xD

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Lechu pisze:Malowanie bardzo fajne, ale na treyu równomierne rozmieszczenie chwastów było W PEŁNI zamierzone? xD

tak ;) eh sie czepiają ;p

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

obrób linie boczne na tym crypcie bo rażą aż :P

Poza tym całkiem fajne malowanie, to schludne rozmieszczenie liści wygląda nie naturalnie no ale co kto lubi :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

ODPOWIEDZ