warsztat mnicha:D

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Re: warsztat mnicha:D

Post autor: DarkAngel »

Świetne regimenty, tak trzymaj. Aż mnie zmotywowałeś, żebym sam się zajął malowaniem...
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jedno zdjęcie jest dość komiczne - otóż jak jeden zombie stoi przed reszta, a wszystkie w podobnej pozycji. To wygląda jakby on pokazywał im ruchy do jakiegos tańca, czy jogi.

A do poprawienia to jeszcze brzegi podstawek. Duży pędzel, dużo farbki, dużo wody, dużo czasu i gotowe. ;)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Gratuluję wytrwałości :) Ja sam bym wymiękł przy armii typu VC lub TK :P
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

to jeszcze nic :D
pomalowanych mam jeszcze 40 manticowych ghuli 8 vargheistów 4crypt ghule kilka wrajtów 2baty varghulf red duke necromanta tylko czekają na zrobienie podstawek ale to juz po swietach:D
aktualnie idą do mnie poczta wolfki i terrorgej:D
wiec jeszcze mam jakieś 150 modeli do zrobienia(gobliny ze skull passa musze tez skończyć)
ogolnie dopiero jestem chyba nawet nie w połowie

PS: jak uda mi sie ich sprzedać kupuje nowe modele moze od grandiera , reapera albo blood knightów gw

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetną masz tę armię. Chciałoby się więcej takich widywać.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

a teraz troszke z innej beczki na zamówinie 3 fanatycy zwykłe tt z małym plusem za 8zł malowanie troche było przy tym roboty ale wkońcu sie udało tylko lipa z szatami bo nie mozna było pokazać umiejetnosci tylko drybrusz bo innej możliwości nie ma :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na zywo wyglądają jeszcze lepiej
opinnie mile widziane:D

PS: może jutro wrzuce horde ghuli z mantica i zombie dragona zostały tylko nakleić trawke statyczną do nich:D
Pozdrawiam
Mnich12

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie wyglądają =D> . Jedna rzecz - Czerwień na fotkach jest za czysta i przez to płaska dosyć. Zaczynaj od ciemniejszych odcieni i rozjaśniaj bardziej wystające elementy (jak to zrobiłeś ze skórą), wtedy efekt będzie bardziej naturalny...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

chodzi ci o o jezyk? dobrze jest zrobiony moze na fotkach tak widac ogólnie dużo fanatycy mają "martwych punktów" i ciezko sie je malowało ciekawe czy sie spodobają spodoba :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Możliwe, że to sprawa fotek. Nienawidzę osobiście fotografować czerwieni, bo zawsze mi przekłamuje...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

manticowe ghule robione spory czas temu dziś dokończyłem im podstawki:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
najbardziej jestem zadowolony ze srodkowego tasaka z którego udało mi sie zrobić nmm strasznie ciezko jest na tak małej powierzchni:D


komentarze mile widziane:D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo dobrze wyglądają z tej odległości...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

to moja najlepsza perełka:D tylko mam problem musiałem model przemalowac a nie mam pojecia jaki był by najładniejszy kolor skrzydeł pasujących do tego modelu przeglądałem coolmini i nic nie było ciekawego może ktoś ma jakąś koncepcje?:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Mnich12

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zrób też coś z białymi elementami kostnymi... Skrzydeł nie maluj w jakimś bardzo kontrastowym kolorze do reszty...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

siemanko pora troszke odświeżyć temat krasnale robione ok 3 miesiace temu a kupione 4lata temu ze skull passa czekały na zrobione podstawki do dziś
prosze o kometarze:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Daj przepis na zbroję Irona :) Co do Cryptów to ten najjaskrawszy pan wygląda okropnie ;/
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dziwna opcja z tym Ironem. Taki niezbyt koszerny. Nie chce być czepiaczem, ale kolorystyka krasi wyszła Ci jak ghouli... chyba, że to mają być ożywione krasie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ten najbardziej jaskrawy jest prototypem washy:D
tzw patrzyłem czy ładnie bedą wyglądać z washowani z dead flesh na zieleń jednak na horrorach odpada takie coś:D

Pozdrawiam
Mnich12

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

dzikki pisze:Dziwna opcja z tym Ironem. Taki niezbyt koszerny. Nie chce być czepiaczem, ale kolorystyka krasi wyszła Ci jak ghouli... chyba, że to mają być ożywione krasie.
Ostro washowane lub też zdipowane krasie zawsze będą tak wyglądać. Innej opcji nie ma, chyba, żeby się bawić w wyciąganie kolorów, ale wtedy już chyba lepiej je normalnie pomalować...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hmm,czyli że ryms do puszki i już. Ale to strasznie zaciemnia. Szkielety rozumiem, bo to masówka i krzywdy im się nie robi,małym figsom historycznym też nie szkodzi...ale u krasi czuje mrok. Dodałbym rozpalone oczy, pare rogów, jakieś kły i taadaa - chaośnicy jak się patrzy.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ale te modele były tylko robione pod młotek znam troche rynek i ludzie nie chcą dopłacić za takie rzeczy:D takie rzeczy to juz tylko na zamówienie, na zamówienie to bym im jeszcze gałki oczne zrobił wycieniował skórę pobawił bym sie z uzbrojeniem bardziej i wyciągnął stożki brody ale to juz mówiłem jak było by na zamówienie:D

Pozdrawiam
Mnich12

ODPOWIEDZ