Wielka Orkiestra Św. Przemocy

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Pewno młody znowu wygrał 8)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Nie no niestety sie nie udało.
Dopiero 2. Ale dobrze ze gram taką armią jak Dark elfy to mogę nadrabiać braki w umiejętnościach przegiętością armii :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kowal
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Hejka :)

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem :P . A wrażenia z Futra bardzo dobre - stoły bardzo fajne, super materiał, nie rani mi rąk :lol: a jednocześnie nie brudzi i kośćmi sie na nim dobrze kula ( jeden miscast w calym turnieju :wink: ). Zwłaszcza w grze z Lokim obaj nie trzymalismy sie statystyki :D . Tereny też spoko - wiem Loki, że całą sobotę robiłeś laski i nie poszlo to na marne :P

Co do bitew, to trzy razy zwycięskie - oczywiście wszystko dzięki mojemu przegiętemu familiarowi. Trzeci turniej z kasztankiem i drugie zwycięstwo, raz 2gie miejsce - i jak tu nie wierzyc w jego moc :twisted: .

Zaczeło się od bretki na 6ciu pegazach, ale bez magow... brak ochrony, to mogło oznaczać tylko jedno, czyli całkowitą anichilację prawiczków. Potem na pierwszym stole pojawił się Filip, który od rana powtarzal, ze mial nadzieje, ze nie przyjade :wink: . Gobliny podobnie jak na Drakonie płonely w ogniach Phoenixa, choć na poczatku nawet bylo dosyc ciepło po ostrzale zielonej maszynerii. Ostatecznie solidne zwycięstwo. No i gra z Lokim minimalnie do przodu po zaciętej bitwie. Wszystkie gry bardzo miłe, mam nadzieje, że nie tylko dla mnie :P

Dzieki za turniej i do zoba w Futurku jakos po sesji :)

Pzdrawiam,
Kowal

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Kowal pisze:Hejka :)

Tereny też spoko - wiem Loki, że całą sobotę robiłeś laski i nie poszlo to na marne :P
Poprostu nie mogłem się powstrzymać. Komu Loki robił laski :?: :wink:

Mi też się całkiem przyjemnie grało dopóki drugi raz nie trafiłem na haje z seerami. Ale dzięki temu turniejowi przerzucam się na orki a gobliny przeznaczam na pociski do doom diverów :D

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Poprostu nie mogłem się powstrzymać. Komu Loki robił laski

AAAAAAAAAAAAAAAAAA <sciana> Robiłem Tereny, Drzewa..... :P


Dzięki wszytkim za Gre!! a szczegulnie Kowalowi, dał mi dobrą leckje gry.... mam nadzieje ze następna nasza Gra będzie tak samo dobra :P i ze może uda mi się wygrać :D

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Można format pod 1500 podciągnąć ;) To tylko 150 pkt. więcej a kombinacje znacznie bardziej urozmaicone :D

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

:P wiesz co moim skromnym zdaniem to juz jest troche za dużo :D

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

chociaz czasami...

..::Maciej::..
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Avatar :) GD

Post autor: ..::Maciej::.. »

ej... gry będzie tyle samo pewnie...
doda sie jednego herosa i wyjdzie na tyle samo gry ;]
bo ile można kupić ,rzeczy za 150 pkt....

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Loki pisze::P wiesz co moim skromnym zdaniem to juz jest troche za dużo :D
Teraz się sprawnie w raptem 5 godzinek uwinęliśmy, więc uważam, że to nie jest kłopot. A stoły już normalne, więc tym bardziej :D Najwyżej 3 bitwy będą, choć pewnie 4tą by się od biedy wcisnęło. Na tyle punktów to max 2 godziny na bitwę trzeba.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

wsumie tez racja ze to 150pkt i nic więcej, może w przyszłym miesiącu coś wymyslimy :D

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

wyniki miały być :!:

ODPOWIEDZ