Początkujący generał

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Nie ma bata, każda wydawana armia jest lepsza od poprzedniej. O zasady nie należy się martwić może być tylko lepiej.

Myślę że mogą pojechać za to po klimacie armiii- to będzie główne osłabienie, tak jak to zrobili np. z Empire którym dali mechaniczne konie i gołębie-bomby, z VC których pozbawili rodzin.
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Najlepiej niech zrobią nowe figurki bo te szczury co są mam wrażenie ,że jakieś takie mało szczurze i trochę nie wymiarowe nie odpowiadają obrazkom z AB więc czaję się na nowe fig ale podr mają fajny i GW go pewnie zniszczy ;/

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Oby to nie poszło w strone plastikowych monków...
Obrazek

licho
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: licho »

Zawsze zostają stare edycje, a tam jest ogromny wybór.

A co do nowej edycji, patrząc po tym jak GW odnawia stare pomysły to miejmy nadzieję że wróci Doomwheel, warpfire i ratling jako część regimentu mogąca robić dla niego stand & shoot.

W sumie przełknę cokolwiek byle nie robili ze szczurów armii strzelająco defensyfnej. A magia skaveńska nie kończyła się na lightingach.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja się obawiam że zaczną obcinać jednostki u skavenów bo się tego masa zrobiła- głównie w corach. nie zdziwiłbym się gdybyśmy nie zobaczyli np ratlingów czy wft w nowym booku.

sądząc po booku DE to pewnie assassini wrócą jako upgrade unitów i stanieją znacznie:) może nie tylko assassini? nowe armie wychodzą poza ramy i ograniczenia slotowe, może w herosach u skavów coś się ruszy.
slavom pewnie zapakują S2 albo T2 albo oba:/
swarmy powinny stanieć.. 20-25p to chyba dobra cena za to co prezentują cobą...
marzy mi się też 'cywilny' DS:) możnaby ofens robić bez magów albo na 1 mając jakąkolwiek zaporę.
może też jakiś monster się pojawi siejący terror czy upgrade dla warlorda typu dwarfickie noszenie na tarczy czy potworki u goblinów.

poczekamy zobaczymy:) VC mają świetne nowe plastiki, maaasy bitsów.. może u nas też się coś tego pokroju pojawi;]

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Nie zbieram skavenów więc nie jestem zbytnio w temacie. Kiedy wychodzi nowy RB do nich???

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

pewnie w grudniu...

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

albo na wiosne

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Ale zaśmiecony ten temat.
Mieli tu się wpisywać gracze i opisywać po krótce charakterystykę armii, którą grają.

Awatar użytkownika
Fistaszek
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Fistaszek »

Ejjj, mam pytanie czy jak mam Sword of Might i hand weapona to mam +1 atak, z racji 2 hand weaponów??

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

nie.

nie mozna uzywac dodatkowej broni z bronia magiczna - poza nielicznymi wyjatkami ktore maja to wyraznie zaznaczone.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Korin pisze:
WhiteWolf pisze:...to ja lepiej poczekam do nowej edycji :D:D
Nowa edycja dla skavenów , może nie wnieść do tej fajnej armii zbyt dużo fajnych rzeczy .Boje się , że gw osłabi szczurki .
To jak będzie grało się przeciw Demonom, Vc, De i innym 7ed armia, to bedzie mozna odrazu iść do domu :)
Miejmy nadzieje, że 7ed skaveny wreście podbija stary świat :D

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Zauważcie,że żadna armia od goblinów chyba która wyszła nie była słabsza od poprzedniego kodeksu.Nie mówie tu o ostatnich 3,bo one to już wyżynają.Napewno będzie miód:)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Moja reguła jest taka : każdy następny podręcznik jest lepszy od poprzedniego do czasu aż wyjdą mortale chaosu. Później poziom przegiętości spada w dół :P (Jest to moje subiektywne zdanie)
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Zgiń przepadnij w żołądku Rat Ogra :P

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Poczekamy do marca i się zobaczy.
Ja wolę żeby osłabili tą armie, nie da się jej bardziej przegiąć ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Może dlatego, że nie grasz szczurami całkiem ofensywnymi?:)
Moja dedukcja podpowiada mi, że skoro armybook był pisany pod Skryre, Storm of Chaos pod Eshin, Lustria pod Pestilena, to teraz czas na Moulder!

Co prawda pojawił się Hell Pit Mouldera w WD, ale to marginalne wydarzenie:P

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Mam nadzieję, że owa dedukcja jest słuszna. W Moulderze tkwi niewykorzystany potencjał :D
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Dzoooma pisze:Moja reguła jest taka : każdy następny podręcznik jest lepszy od poprzedniego do czasu aż wyjdą mortale chaosu. Później poziom przegiętości spada w dół :P (Jest to moje subiektywne zdanie)
To samo powiedział mi kolega dzisiaj :D Że chaos będzie najlepszy:P A kiedy tak pozatym mają mortale wyjść? :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Mortale w październiku wychodza. Ja tam nie siedzę długo w battlu ale wydaje mi się że WE sa lepsze od mortali a chyba po nich były? (Jeśli się mylę wybaczcie :oops: )

PZD :wink:

ODPOWIEDZ