EEGT- info i pogaduszki

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

No i jakiś sensowny nocleg załatwić.
Z rekomendowanych hoteli nie skorzystałem gdyż żaden nie odpowiedział na moje pytania kierowane przez telefon i maila.

Na szczęście ma się znajomych w stolicy.Ale inni mieli drobne problemy z tym.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Reyki pisze:No i jakiś sensowny nocleg załatwić.
pytanie bylo o TURNIEJ WFB, nie o organizacje calosci. jedyne, co Wam moge pojsc na reke, to zasady samego turnieju, bo w to nie jest zaangazowana kasa.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Wiem.Ale nie mogłem się powstrzymać.

Co do turnieju to niech na nim obowiązują PKZ.W końcu GT w naszym kraju jest.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

kilka moich pytan... czy juz waidomo dokladnie, gdzie i kiedy? i czy trzeba miec full pomalowana armie i zrobione podstawki..bo chce pograc, ale nei wiem czy musze bardzo sie sprzezyc z malowaniem czy tylko troche ;D

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Reyki pisze:Co do turnieju to niech na nim obowiązują PKZ.
juz w zeszlym roku obowiazywaly, ale inaczej sie nazywaly.
Reyki pisze:W końcu GT w naszym kraju jest.
to akurat nie ma zadnego znaczenia.
Gobo pisze:gdzie
W-wa, na 99% tam, gdzie w zeszlym roku.
Gobo pisze:i kiedy?
26-27 kwietnia
Gobo pisze:i czy trzeba miec full pomalowana armie i zrobione podstawki..
tak - jak zwykle...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

mi się podoba format 2500. oczywiście najlepiej bez herosów specjalnej troski.

jeżeli idzie o urozmaicenie bitew, to podobałby mi się karty jakie były bodajże na Warsaw Monopoly dwa lata temu chyba :-)

i powiem szczerze, że wliczone w imprezę jedzenie też było dobrym pomysłem :-)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

grzech76 pisze: jeżeli idzie o urozmaicenie bitew, to podobałby mi się karty jakie były bodajże na Warsaw Monopoly dwa lata temu chyba :-)
Warsaw Monopoly???
Obrazek

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

Kruti pisze:
grzech76 pisze: jeżeli idzie o urozmaicenie bitew, to podobałby mi się karty jakie były bodajże na Warsaw Monopoly dwa lata temu chyba :-)
Warsaw Monopoly???
Było coś takiego, impreza z grami - chinczyki, monopol, kości itp itd, a JJ bodajże organizował tam turniej battla. zapadał w pamięć głównie z ogromnej powierzchni lasów na stołach :-)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Batlowa część nazywała się Grand Prix Cytadeli.
A sama impreza organizowana była przez Hasbro, które to dysponuje dużo większym budżetem, niż GW.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Jankiel pisze: A sama impreza organizowana była przez Hasbro, które to dysponuje dużo większym budżetem, niż GW.
Oj Kubuś :lol:
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

zapadał w pamięć głównie z ogromnej powierzchni lasów na stołach
eee tam
nie bylo az tak zle...jak moje orcasy wchodzily do lasu w pierwszej turze to ida caly czas full do przodu w 6 turze nadal nie widziali konca drzewek

albo tereny tak wystawione ze pomiedzy nimi nie mial szans zmiescic sie oddzial o szer. 4"
Batlowa część nazywała się Grand Prix Cytadeli.
A sama impreza organizowana była przez Hasbro, które to dysponuje dużo większym budżetem, niż GW.
mozliwe...ale organizacja imprezy najwyzszych lotow

ale wracajac do tematu- data znana,format tez(IMO ciekawy)...koszt-podejrzewam ze taniej nie bedzie
pytania jakie sie nasuwaja: forma zakupu wejsciowki,nocleg,spec.bohaterowie;

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Oj Kubuś
A było inaczej?

To strona imprezy - GW stać na coś takiego? Wątpię. I wątpię też, żby stać było na darmowe noclegi w hotelach i żarcie w cenie symbolicznej wejściówki.

http://www.warsawopen.pl/
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, o 11:13 przez Jankiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Jankiel pisze:
Oj Kubuś
A było inaczej?
No nie wiem. Nie byłem. Nie widziałem. Tylko tak mnie nostalgia ogarnęła na myśl o powrocie antyGT kampanii ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Kruti pisze:
Jankiel pisze:
Oj Kubuś
A było inaczej?
No nie wiem. Nie byłem. Nie widziałem. Tylko tak mnie nostalgia ogarnęła na myśl o powrocie antyGT kampanii ;)
Chyba nie chcesz powiedzieć, że zeszłoroczna antyGT kampania nie była marytorycznie uzasadniona?
A licky boom boom down!!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No to jedziemy...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

nikt nie narzeka na obecnie planowane GT (jeszcze) bo nic nie wiadomo.
po to Szaman pyta co chcemy, żeby narzekania było jak najmniej.
moja propozycja padła co do formatu i scenariuszy, więc teraz kolej na innych :-)

brak noclegu boli niestety, więc mam nadzieję, że coś wymyśli organizator. a jak nie to i tak będę szukał zapewne czegoś na własną rękę.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie chodziło mi o żadną kampanię anty GW, tylko o proste stwierdzenie, że GW nie stac na imprezę z darmowym żarciem oraz noclegiem w hotelu i nie ma co na to liczyć.
Tak samo jak nie stać na to dowolnego innego organizatora mastera w Polsce.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

b_sk pisze:Chyba nie chcesz powiedzieć, że zeszłoroczna antyGT kampania nie była marytorycznie uzasadniona?
Nie chcę... Chcę tylko powiedzieć, że powraca ;) To oczywiście taki żarcik frywolny.
Obrazek

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

Jankiel pisze:Nie chodziło mi o żadną kampanię anty GW, tylko o proste stwierdzenie, że GW nie stac na imprezę z darmowym żarciem oraz noclegiem w hotelu i nie ma co na to liczyć.
Tak samo jak nie stać na to dowolnego innego organizatora mastera w Polsce.
Strona, do której link podałeś nie jest ładna :P ale niesie dość cenną informację, która może odpowiadać skąd darmowe żarcie lub jakiś tam nocleg. Wystarczy popatrzeć na listę sponsorów oraz zaangażowanych organizacji ... niestety mimo tego, że na na imprezy w stylu GT potrafi ściągnąć naprawdę spora liczba ludzi, to nadal ciężko mi jest sobie wyobrazić zaangażowanie takiej liczby sponsorów w turlanie kostek :)

Szamanie , powiedz czy (nie wiem jak było dotychczas) czy GW planuje zadbać o jakiś polskich sponsorów, patronów medialnych czy woli robić to tylko pod własnym szyldem ??

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

kis1 pisze:Szamanie , powiedz czy (nie wiem jak było dotychczas) czy GW planuje zadbać o jakiś polskich sponsorów, patronów medialnych czy woli robić to tylko pod własnym szyldem ??
jak zwykle sponsor jest tylko jeden...

sponsor to nie jest darczynca - sponsor oczekuje profitow za swoje sponsorowanie. jakie profity mozna uzyskac sponsorujac impreze dla 150 osob, ktore beda mialy czas tylko na granie bitew?

Warsaw Monopoly Open nie byl turniejem - to turniej byl mala czescia imprezy. z reszta impreza nie byla widac udana, skoro Monopoly sie wycofalo z kolejnej edycji...

ale konczmy ten offtop. na razie podaliscie malo konkretow dot. regulaminu samego turnieju, a wlasnie o to pytalem :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ