Jak walczyć z Imperium?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Gbury? Mówisz o sobie ma się rozumieć? Spójrz człowieku co ty piszesz , bo chyba sam nie wiesz :roll: Jesteś taki super ? To napisz może w Ustawki , ze chętnie zagrasz z EMPIRE na czołgu , i z DE w swoim mieście . To zobaczysz czy jesteś taki super :D ...żenada

Masz racje , wiek nie ma znaczenia , ale znaczenie ma to , czy wiesz co piszesz i czy o prawdzie piszesz . Bo twierdzeniem DE i Imperium są słabe nie pokazujesz nic , oprócz własnej nie wiedzy .

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Gbury? Mówisz o sobie ma się rozumieć? Spójrz człowieku co ty piszesz , bo chyba sam nie wiesz Jesteś taki super ?
Grimnirze, prosze wstrzymaj moj topor... Czlowieku nie rozumiem zupelnie twojej wypowiedzi ani twojego charakteru dyskusji... Napisales paru osobom co o nich myslisz (bezpodstawnie zreszta) i powiedziales ze krasie maja trudno z imperium, a dobry gracz DE moze rozwalic tego i tamtego... Kurde, o co kaman sie pytam? Dobry gracz moze rozwalic wszystkich grajac nawet Dow, wszystko zalezy od rozpy, dyspozycji dnia, szczescia/pecha, stolu i wielu innych czynnikow, a ty wyjezdzasz do kogos z tekstem ze grac nie umie i ze jak jest madry to niech sobie zagra bla bla bla... :roll: BTW: nie znasz zapewne Supła, nigdy z nim nie grałes co wiecej moge stwierdzic ze chyba nawet do konca nie wiesz na jakim poziomie gra on w batla, poza tym jest bardzo spoko, czego narazie o tobie sie nie da powiedziec, bo po twoich wypowiedziach narazie odczuwam wrazenie ze jestes extra zajebisty a inni nie umieja grac. Oczywiscie moze tak nie byc, ale takie wrazenie odczuwa osoba czytajaca twoje posty...
To napisz może w Ustawki , ze chętnie zagrasz z EMPIRE na czołgu , i z DE w swoim mieście . To zobaczysz czy jesteś taki super
Ah tak bo Supeł napewno nie wie co to turniej i jestem tego pewien ze nigdy ale to nigdy nie gral z imperium albo z DE... :roll: Sam chetnie bym zobaczyl jak grasz bo narazie obrzucasz wszystkich miesem a sam wypierasz sie "dobrym graczem DE"... :roll:
Masz racje , wiek nie ma znaczenia , ale znaczenie ma to , czy wiesz co piszesz i czy o prawdzie piszesz . Bo twierdzeniem DE i Imperium są słabe nie pokazujesz nic , oprócz własnej nie wiedzy .
Oh wielce przepraszamy wielki avatarze wojny, wszechwiedzacy proroku i o nieograniczonej inteligencji mentorze... :roll:
tylko się ośmieszasz z takimi tekstami
I kto to mowi...? :roll:

Do wypowiedzi okurdemola nie chce mi sie ustosunkowywac, bo po pierwsze wiem ze ma ambicje do tego zeby zostac emo(no offence) , a po drugie nie gra juz krasiami... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

ja mówię , ze wypowiadają się tu gracze którzy myślą , że są dobrzy , obrażają innych (mówiąc ze DE sa słabe albo empire obrażacie ich graczy , masz coś do mojej armii masz coś do mnie )
A ja nie gram DE tylko imperium , zresztą nie mówią , ze jestem dobry , a zresztą ja zwróciłem uwage na wypowiedź , a ty widocznie masz jakiś problem ze sobą , ze próbujesz mnie obrazić Celedor11 ;/

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

_SkaVen_ pisze:(mówiąc ze DE sa słabe albo empire obrażacie ich graczy , masz coś do mojej armii masz coś do mnie )
Obrazek
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

ja mówię , ze wypowiadają się tu gracze którzy myślą , że są dobrzy
Skad ty to mozesz wiedziec jak ich nawet nie znasz... :roll: Moze sa zajebisci i mowie wszystko na podstawie wlasnego doswiadczenia a ty wypalasz im tekst ze sa slabi... :roll:
obrażają innych (mówiąc ze DE sa słabe albo empire obrażacie ich graczy , masz coś do mojej armii masz coś do mnie )
Ale obecne Delfy sa poprostu slabe, praktycznie kazdy gracz delficki ci to powie, nie wiem po co tak ich bronisz... Bo rownie dobrze moge powiedziec: obrazasz gracza dwarfickiego mowiac ze jest slaby obrazasz mnie... Co za jak sam to swietnie okresliles "żenada"...
A ja nie gram DE tylko imperium , zresztą nie mówią , ze jestem dobry , a zresztą ja zwróciłem uwage na wypowiedź
No wlasnie skoro nie grasz de to nie wiem po co o nich mowisz, nie jestes dobry to z jakiej okazji nazywasz innych slabymi...?
a ty widocznie masz jakiś problem ze sobą , ze próbujesz mnie obrazić Celedor11 ;/
Znow usilujesz kogos obrazic (mnie) nawet mnie nie znajac... Skad ty mozesz wiedziec czy ja mam problem ze soba...? :roll: Nie chce cie obrazic, poprostu odpieram twoje argumenty ktore mijaja sie z prawda... Wszystko, skonczmy ta jednostronna napinke bo nie o to tu chodzi...

PS: Kurka ownage! :lol:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

_SkaVen_ pisze:To zobaczysz czy jesteś taki super :D ...żenada
Błąd Supeł jest bardzo super. Tru Dwarf Pałer Lonbeard, kungfu master czaknorris wymiatacz. I nie ma to tamto!
Celedor11 pisze:Do wypowiedzi okurdemola nie chce mi sie ustosunkowywac, bo po pierwsze wiem ze ma ambicje do tego zeby zostac emo(no offence) , a po drugie nie gra juz krasiami...
Aj, aj, aj. Ja po prostu bardzo lubię sobie ponarzekać. :P A poza tym to w sumie nie napisałem nic nowego. Po prostu czekam na 8 edycję.

Asaliuru
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Zewsząd i znikąd :D

Post autor: Asaliuru »

Zmieńcie temat na : Wesołe Bluzgi bo lekki oftop się tu narodził, a co do trudności z innymi armiami to ja (HE) mam trudności i z imperium i z dwarfami... :/
(Kowadło)
za często wybucha ;)
Magowie jednak naprawdę dużo rzadziej i nie kosztują 400pk.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

_SkaVen_ pisze:Gbury? Mówisz o sobie ma się rozumieć? Spójrz człowieku co ty piszesz , bo chyba sam nie wiesz :roll: Jesteś taki super ? To napisz może w Ustawki , ze chętnie zagrasz z EMPIRE na czołgu , i z DE w swoim mieście . To zobaczysz czy jesteś taki super :D ...żenada

Masz racje , wiek nie ma znaczenia , ale znaczenie ma to , czy wiesz co piszesz i czy o prawdzie piszesz . Bo twierdzeniem DE i Imperium są słabe nie pokazujesz nic , oprócz własnej nie wiedzy .
Hiehie, przepraszam Cię biedactwo, że się tak zbulwersowałeś przeze mnie, moje doświadczenie 8 lat grania Krasiami, ponad pół tysiąca zagranych bitew, tytuł najlepszego dwarfa swego czasu w lidze i miejsca w pierwszej 3 na masterach, udział w mistrzostwach europy nic nie oznacza przy twoim obeznaniu, także przepraszam Cie jeszcze raz jak najgoręcej i pragnę przeprosić również wszystkich generałów imperium i DE których pokonałem kiedykolwiek, ponieważ zrobiłem to nieświadomy potęgi ich armii (zwłaszcza DE)

Dzięki chłopaki za wsparcie i proponuje nie wdawać się w dyskusję większą z tym Panem... (wnoszę że jest przynajmniej pełnoletni skoro uważa, że za dużo małolatów gra w WFB)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe...
_SkaVen_ - no comment bo jeszcze pomyślisz, że Cię prześladuje po tym co napisałem na forum imperialnym ;)

hehe... ale żeby Supła o brak ogrania podejrzewac... :D o kur... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Przez chwilkę wydawało mi się ironią keidy mówiliście o sile imperium w porównaniu do DE. Zacząłem czytać posty skavena i go nei zrozumiałem, a potem ten, cholera wie czemu sie unosi jakby bronił nie wiem czego.
Sądzę Skavenie że się troszkę zagalopowałeś w swych domysłach na temat graczy. A wypowiadajacy się tu ludzie raczej radzą - jak grać z imperium, bo samej bitwy nikt nie pokieruje za ciebie i nie jest w stanie przewidzieć kolei losów.

Awatar użytkownika
mrnngstr
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: LDZ
Kontakt:

Post autor: mrnngstr »

_SkaVen_ pisze:masz coś do mojej armii masz coś do mnie
OMFG!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Ludzie, wyluzujcie :)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Panowie !
Kolegę Skavena zostawmy i z nim nie dyskutujmy bo znany jest ze zmiennych pogladów.

Ja na przykład do dziś czekam na podjęcie ze strony kolegi Skavena wyzwania do rozjechania moich Dwarfów. O którym to rozjeżdżaniu Dwarfów Ogrami mówił jakiś czas temu.
zainteresowanym polecam:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=6318&start=40

a właściwie kolego Skaven, to jaką armią grasz ? Bo pisałeś o Ograch, Lizakach, Imperium, DE?

i żeby nie było- jestem z Legnicy... Wrocław niedaleko..niestety...satysfakcji się nie doczekałem...zamiast tego pojawiasz się i szczasz mi i moim kolegom do piwa...

ODPOWIEDZ