Alternatywne figurki do WE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Re: Alternatywne figurki do WE

Post autor: war2bone »

jak ktoś chce bardziej magiczny klimat WW, mandrake z wh40k + sisterki od HE

http://www.asrai.org/download/file.php? ... &mode=view

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Jeśli to na czym stoi to 50x50 to jest ogromny, niemniej jednak paskudny :D

btw
Jacobs pisze:Znacie może jakiś model na fajna konną czarodziejkę do WE ? Najlepiej, przy jak najmniejszej ilości konwersji
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Jakieś pomysły z czego można by fajnych Waywatcher`ów skonwertować/podmienić modelami innej firmy?
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Ja planuję zrobić swoich z Mirkwood Rangers z Hobbita. Są troszkę mniejsi i chudsi od elfów z GW, ale naprawdę bardzo ładni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Milutki pisze:Ja planuję zrobić swoich z Mirkwood Rangers z Hobbita. Są troszkę mniejsi i chudsi od elfów z GW, ale naprawdę bardzo ładni.
Dokładnie :) Z racji tego, że są trochę mniejsi będę ich kładł na już zamówione podstaweczki z Microartu :) W przyszłym tygodniu wrzucę zdjęcia jak to się prezentuje :)

Gibon

Post autor: Gibon »

Macie jakieś dobre alternatywy na Deepwood Scouts(jak oni w ogóle wyglądają?) i Waywatcherów? Bo nie zamierzam bulić miliard za 3 w pudle i mieć same klony haha.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

scouci to te same modele co do GG, tak było na starej książce a teraz nowych nie wydano.
Tańszych wayów raczej nie znajdziesz. Nikt nie mówił że to tania impreza. Są reapery i inne firmy ale to też zwykle 15+ model

Gibon

Post autor: Gibon »

Urban pisze:scouci to te same modele co do GG, tak było na starej książce a teraz nowych nie wydano.
Tańszych wayów raczej nie znajdziesz. Nikt nie mówił że to tania impreza. Są reapery i inne firmy ale to też zwykle 15+ model
Czyli starczy, że machne "na inny kolor" i bedzie git?

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

teoretycznie masz głowy z kapturami i bez, możesz tak pokombinować albo faktycznie inny kolor -> skórzane płaszcze chociażby

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ja tam mam tych samych łuczników (nie z GW ofc) i nikt nie miał z tym problemu ;)

I osobiście to nie wiem dlaczego wszyscy mają takie parcie na zamienniki wayów ? To są piękne modele z chyba 5 wzorami, zresztą zawsze można kupić na allegro jakichś ze starszej edycji dla urozmaicenia a też nie chodzą drogo bo chyba po 11-12 za sztukę.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Sprawdź sobie Mirkwood Rangers do Hobbita od GW, dosyć fajne i dynamiczne pozy, nie wiem tylko jak wielkością będą pasować.

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Hej, czy ktoś już obadał tych Mirkwood Rangers do Hobbita ? Nadają się wielkościowo do figurek WE ?
Pytam, bo straszna bida z waywatcherami. Na allegro pustki, na ebay masakrycznie drogo.
Na stronie GW "Temporarily out of stock" - może przerabiają je na finecast ? Ktoś coś wie ? :)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

http://www.asrai.org/viewtopic.php?f=2&t=27109
http://www.asrai.org/viewtopic.php?f=2&t=26327

Masz dwa tematy. Dużo opcji. Osobiście najbardziej podobają mi się ci z mandreaków. Ale mirkwood rangers też są OK, z tym, że bardziej mi pasują np na warhawk raidersów.

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Dzięki war2bone. Ta pierwsza opcja bardzo fajna, zwłaszcza jak ktoś zbiera również DE i chce wykorzystać body od Shadow Warriorów do shadów.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ma ktoś jakiś pomysł na konną czarodziejkę ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Też o tym rozmyślam i na razie taki zamysł: koń od glade ridersów + championka od Sisters of the Thorn

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Odwołując się do pytań o mirkwood rangers :) Oto moja 10 przygotowana do podkładowania i malowania - zdjęcie z d**y ale coś tam widać :)

Obrazek

i porównanie skali z Glade Guard

Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Fajne jest to że każdy model jest inny
Malo fajne jest to że są zauważalnie mniejsi, ale to dopiero po przyjrzeniu się na całe szczęście i postawieniu obok innego modelu.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Skąd są te podstawki?
na tej po lewej z przodu chyba bąbel
Obrazek

ODPOWIEDZ