League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: League Of Legends

Post autor: Ziemko »

Grali jak nie Roccat. Jankos i Overpow swoimi mainami grali totalnie slabo...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie. Byłem strasznie zawiedziony ich grą. A już całkiem zabiła mnie akcja z baronem :?

Ale to i tak nic w porównaniu do tego, co ostatnio odwala fnatic :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

PRawda jest taka, ze tylko z SK Gaming przegrali 2 razy i widac ewidentnie, ze im ten match-up nie idzie.
Jestem jednak dobrej mysli, ze znajda sie chlopacy w top 2 LCSow :)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

zbaitowali ich w te picki kayle i elise. Jankos cały czas powtarza, że jak tylko eliska będzie wolna to ją bierze. Nie zdążyli dotrwać do mega late game, jeszcze przed 20 minutą i bez barona robili im taki siege z ziggsem, że nie dawali rady.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

słabsze gry się zdarzają, nie przesadzajmy, i tak są pierwsi ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

To wiadomo ja i tak jestem maksymalnie pozytywnie zaskoczony jak ładnie pocisnęli do tej pory. I ich styl gry, sposób w jaki wygraywają daje nadzieje na dokończenie wysoko splitu.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

to jest już połowa rozgrywek, a mają pierwsze miejsce. bardzo ale to bardzo wysoko ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Jak C8 tez dziś przegra, to nie ma już czego oglądać imo. Nie bawi nie oglądanie żółtków :?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

No i udało się =D>
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

fnc w finale, gmb gra z kt ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Gra ktoś duo rankeda?
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Na jakim serwerze? Ja się bujam po całym silverze na EUNE, zależy czyja drużyna akurat robi throwy. :lol2:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

http://www.infinitecrisis.com/en
nowa moba. jak ktos lubi dc to polecam, rozni sie od lola, moim zdaniem na lepsze.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Siema pomoże ktoś wyjść z brązu?
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No co ty, z brązu jest łatwo wyjść. Ja wyszedłem grając Shenem i paroma innymi tankerami ewentualnie Akali i LB na midzie. Generalnie na brązach grają ludzie, którym siadają nerwy gdy masz 3-0 (gg nice feed) i zamiast grać idą się kłócić, bo mają liderkę 5. Potrzebna jest postać potrafiąca zmieniać przebieg walk na korzyść własnej drużyny, albo taka, która będzie się dobrze snowballować (żeby wróg się zbrejkował), później sam wygrywasz grę. A jak jeszcze pomożesz komuś zdominować linię to już w ogóle masz wygraną w kieszeni.

Dlatego Shen jest dobrą postacią na te gry. Ma taunt, którym da się razić wiele osób na raz, przydatne ulti i nadaje się do pushowania. Inne postacie do zwalczania noobków: fizz, riven, amumu, malphite, nasus, lb, akali, zed, leona, lux, jax - proste do gry, a mają wygar. Ale generalnie najlepiej być tankiem, bo i tak nikt tam nie umie wybierać celów, poza tym każdy chce być bohaterem i bierze papier, przez co nie ma potem jak robić teamfightów czy niszczyć wieżyczek.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

lahire12 pisze:Siema pomoże ktoś wyjść z brązu?
Brąz brązem, Elo hell i tak konczy się dopiero gdzieś w okolicy Golda ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Solo/duet to żadne rankedy, obijam się po srebrze i gówno zależy ode mnie - można grać stabilnie i zawsze przepychać swojego lane'a, ale i tak zależy z kim się zostanie wpuszczonym. Na początku się wkurzałem na niesprawiedliwość i brak kontroli, ale teraz mam to w dupie. Jak się chce zagrać rankeda z sensem to tylko teamowe coś znaczą, solowe psińco mówią o graczu.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Jacobs pisze:
lahire12 pisze:Siema pomoże ktoś wyjść z brązu?
Brąz brązem, Elo hell i tak konczy się dopiero gdzieś w okolicy Golda ;)
Elohell kończy się na D1. A i to nie do końca. Ale tam to jest trochę stabilnie.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Domino pisze:Solo/duet to żadne rankedy, obijam się po srebrze i gówno zależy ode mnie - można grać stabilnie i zawsze przepychać swojego lane'a, ale i tak zależy z kim się zostanie wpuszczonym. Na początku się wkurzałem na niesprawiedliwość i brak kontroli, ale teraz mam to w dupie. Jak się chce zagrać rankeda z sensem to tylko teamowe coś znaczą, solowe psińco mówią o graczu.
Dlatego przed załadowaniem należy sprawdzić drużynę.

Jak masz warzywa, to wychodzisz. W efekcie stosunek zwycięstw do porażek poprawi się, przez co dostaje się więcej LP, a tym samym szybciej wspina w klasyfikacji. W ten sposób można nawet przeskakiwać całe dywizje.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ