Galeria Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Bosch pisze:
duck83 pisze:rzeczywiście, poziom malowania wysoki ... ale czemu kusznicy są tak malowani jakby mieli spódnice a nie tuniki ??? :/
Bo to są pedał...Elfy. :wink:

Sorry.

A figsy fajne, tylko kolory takie...Ekhm...
pedałami są tylko HE :wink:

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Obrazek
Obrazek

Tak, jest krzywo do podstawki przyklejony. Pod takim kątem są ustawione kamienie i teraz tak wygląda..
Od czasu fotek przybyło mu trochę kolców zrobionych z końcówek spearów, dwie na przednich 'nogach' i jeden na głowie.
Co sądzicie?

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Spoko pegaz z chęcią zobaczę go pomalowanego

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

chyba wyjdzie tu moja ignorancja ... ale spytam, czy tułów jest z pegaza bretońskiego???

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Tak.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

"Tak, jesteś ignorantem niewolniku" czy "Tak, to jest pegaz z lądów bretonni, który należał do jakiegoś, w chwili obecnej niewolnika"??? :wink:

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

"Tak, to jest pegaz z lądów bretonni, który należał do jakiegoś, w chwili obecnej niewolnika" ;)

W sumie to na bretońskiego nie miał wyglądać, dlatego dodałem mu skrzydła inne, dolepiłem kolce itd.

EDIT.

Mam jeszcze pytanko. Jak można zdobyć kusze, takie jak tutaj:
http://www.ordofanaticus.com/modules/ga ... 9.jpg.html

Ten, który skonwertował tych DR pisze, że wziął kusze od shade'ów, ale znowu ciąć figurkę tylko dla kuszy to tak nie za bardzo. Ewentualnie co innego, można wsadzić w rękę np. tej figurce:
http://uk.games-workshop.com/storefront ... orignav=13
Lion of flanders pisze: The bitz used are

1) WE horse and glade rider legs. The legs have stitching removed and smoothed over. The steeds have the braids removed from the manes and tails, and most have enhanced manes (I thought the stock ones had manes that are a little too puny for DE). I also added some roses and flesh hooks to the steeds.

Beastmaster apprentice bodies and the female charioteer body were used with some repositioning to make them shoot left handed or right and to the side and back. I used the shade rxbs as they are fairly small. Minor G stuff was used to fill in the handles where they meet the hands, but both the left and right hands are pretty nicely shaped to hold the rxb.

The bodies only needed a little gap filling and each rider has a little bag slung over the shoulder. (They're probably needs to be another figure of a guy hoplessly laden with supplies struggling to keep up with the girls)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

troche wieksze dostepne na zamowienie w Mail Orderze moga byc np od dark ridersow sa luzem do nich doklejane ewentualnie od rydwanu tez jest luzem (mam na zbyciu klika tylko jak bys mogl odebrac? :P)
ObrazekObrazek

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Przypomniało mi się, że mam jeszcze parę od DR :) Dojdzie przesyłka z chariotem to sprawdzę, czy pasują do obsługantki.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Najprościej to byłoby wziąć te z pudła warriorsów, ale jest jeden kwas, i to poważny - rączki do zeszlifowania. Zadanie dla masochisty. A hero na pegazie bardzo fajny - też chcę takiego zrobić (kwestia czasu i pegaza:))
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

w sumie teraz mi sie przypomnialo ze w poxach warriorow tez sa luzem kusze, nie trzeba odcinac zadnych rak
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Prawda, tylko nie wiem, czy nie za mało ich będzie na oddział.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Mozna powycinac od kusznikow, ewentualnie po prostu odkupic od graczy ktorzy sklejaja sobie spearelfow.

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Tych od DR użyję, bardziej mi się podobają :)

Dzięki za pomoc, jak skompletuje wszystkie części to pochwale się rezultatem.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W boxie są 4 osobne kusze, bez rączek. Praktycznie każdy kupi sobie co najmniej dwa boxy piechoty, więc nie ma problemu.
Bardzo łatwe jest też obcinanie nozykiem dłoni z kusz trzymanych jedną ręką.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Najbardziej w tych boxowych chodzi o to, że one są płaskie. A ręce użytych figurek są zaciśnięte wokół czegoś, więc musi być coś na kształt pistoletu. A, że z GSu na pewno nie będę potrafił ulepić ręki to potrzebuje takie coś jak opisane powyżej. Kusze DR spełniają te warunki :)

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

a ja bejcuję swoje elfy teraz (fuuu, gwizdy)

inaczej nigdy nie będę maił pomalowanych

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

hehe bejca ostatnio popularna sie siaje coraz bardziej :P Ja sie uparlem i DE maluje powoli i konsekwentnie wedlug wczesniej opracowanego schematu ale lizaki na bank ida do bejcy juz nawet dzis bialy podklad zamowilem :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ja maluję normalnie. Konsekwentnie, ale bez fajerwerków. Dużo drybrusha, 3 warstwy na rozjaśnienie, widoczne przejścia, sporo niedoróbek. Ale innej możliwości na 12.000 DE, z których część pamięta jeszcze czasy V edycji, nie ma.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Delfy sa zbyt pieknymi figurkami zeby moczyc w bejcy, sporo czasu sie zbieralem do ich malowania i jak zrobie sobie tydzien przerwy zeby machnac cala armie lizakow to nie zrobi to duzej roznicy w terminie ukonczenia DE
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ