Jaki sklep internetowy polecacie ?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3154
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: Jaki sklep internetowy polecacie ?

Post autor: Myth »

http://www.sfan.pl/?id=2&kat=312&pid=1219

Kupował ktoś ten zestaw w tym sklepie? Bo szukam czegoś w tym stylu, a nie mam aż takiego rozeznania. Chodzi oczywiście głównie o funkcjonalność i trwałość tych terenów, przy czym wiadomo, że cena też ma znaczenie. Możecie coś doradzić?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Myth pisze:http://www.sfan.pl/?id=2&kat=312&pid=1219

Kupował ktoś ten zestaw w tym sklepie? Bo szukam czegoś w tym stylu, a nie mam aż takiego rozeznania. Chodzi oczywiście głównie o funkcjonalność i trwałość tych terenów, przy czym wiadomo, że cena też ma znaczenie. Możecie coś doradzić?
Ja jakiś czas temu zamówiłem sobie zestaw standardowy z SFan i sobie go chwalę. Jest solidnie zapakowany do wysyłki, więc nie ma obaw że coś się zniszczy. Same tereny w użytkowaniu są trwałe, nic sie nie osypuje, nie ukrusza i nie łamie. Co prawda nie są to najładniejsze makiety jakie widziałem, ale są IMO wystarczająco ładne żeby je bez jakiegokolwiek wstydu wystawić na stole. Zatem ogólnie polecam :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Bitewniaki.pl - ponownie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Zdecydowanie polecam Cytadelę! Złożyłem zamówienie w czwartek o 14:46. Pół godziny później zadzwoniła Pani ustalić szczegóły. O 16:21 paczka została wysłana a w piątek o 10 z groszami była już u mnie. Nie umiem znaleźć innych słów jak: PEŁNY PROFESJONALIZM!
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

diabloo23 pisze:Zdecydowanie polecam Cytadelę! Złożyłem zamówienie w czwartek o 14:46. Pół godziny później zadzwoniła Pani ustalić szczegóły. O 16:21 paczka została wysłana a w piątek o 10 z groszami była już u mnie. Nie umiem znaleźć innych słów jak: PEŁNY PROFESJONALIZM!
ehe... do mnie paczka szła półtora miesiąca... i to jeszcze ja musiałem ich mailowo upominać by mi wysłali.
Obrazek

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Ja 4 razy już u nich zamawiałem i nigdy nie czekałem na paczkę dłużej niż 3 dni. Dwa razy doszła na drugi dzień, więc może miałeś jakiegoś pecha? Najlepiej zadzwonić i wszystko wyjaśnić - myślę, że w Cytadeli tak jak w każdym normalnym sklepie kładą duży nacisk na "dopieszczenie" klienta. Takie wymogi rynku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

ja zamuwiłem na sfanie 2 poziomowe wzgórze i miarkę calową. Chciałem dać im ostatnią szansę. Po tygodniu zacząłem wysyłać do nich maile i dopiero po 10 mailach została ona wysłana. Wsumie czekałem na nią 2 tyg :/
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

A propo cytadeli,nie widziałem tam możliwości logowania się na sklepie...czy się mylę?zawsze jak coś kupuje to i tak wklepuję wszystko od nowa.ktoś wie o co chodzi z tą osobą polecającą?do tego po ładnych kilku latach zakupów nie mam żadnych zniżek czy bonusów.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja z cytadeli zamówiłem w zeszłą niedzielę...
Czekam, czekam... nic. Piszę przedwczoraj maila. Odpowiedź dostałem dopiero wczoraj: "paczka powinna być u pana w czwartek lub piątek". Wywnioskować z tego można tylko jedno - została wysłana w środę - po półtoratygodniowym milczeniu. Zobaczymy, czy przyjdzie mi dzisiaj czy jutro. Nadal czekam.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ja nie przebije 3 miesięcy ale czekam już 4 tygodnie i nadal nic

już u nich nic nie zamówię
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Josiph
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Josiph »

Piątkowe zamówienie w Mgle doszło do mnie w poniedziałek. Polecam.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

paczka nadal nie doszła z cytadeli

lol
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zwolin pisze:paczka nadal nie doszła z cytadeli

lol
Ja czekałem na paczkę od nich ponad półtora tygodnia ;/

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

śmieszne

ja od półtorej miesiąca
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Napisz do nich...

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

http://figurkownia.pl 12.31 paczka u mnie ^^ w pon wieczór zamówienie było.
http://www.mgla.pl - tanio i ogromny wybór
http://twojecentrumhobbyzmu.pl ciekawe promocje na wfb 63 zł za boxy które są na wyczerpaniu
Ostatnio zmieniony 12 maja 2010, o 11:47 przez Kopyt, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

http://jotte.istore.pl/pl/

Polecam zdecydowanie. Fakt, nie mają gw, ale w zamian mnóstwo Reapera i innych systemów.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Sklep JAMA. Rewelacja. Szybko i bezproblemowo, doskonały kontakt.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
hassan_the_grim
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: hassan_the_grim »

To ja też się wtrącę: polecam Vanaheim.pl - nowy sklep, jeszcze mało towaru, za to szanuje klienta i dostawa 'w try miga'. Póki co oferta = figurki GW.
War does not determine who is right - only who is left.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Zwolin pisze:śmieszne

ja od półtorej miesiąca
zadzwoń, maja telefon podany na swojej stronie.
mi wysyłali figsy przez półtora miesiąca.. bo ktoś właśnie szedł na urlop, przekazał to komuś innemu, a ten zapomniał.. itd. itp.
Dzwoniłem parę razy, bo jeszcze nie mieli wszystkie w asortymencie przez co się dodatkowo wydłużało.

Zadzwoń i dowiedz się co z przesyłką... zapewne nie robią tego specjalnie... ale pomyłki to im się zdarzają :/
Obrazek

ODPOWIEDZ