Pomigracyjny szampan i kac

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o nowym forum po pierwszych godzinach?

Czas głosowania minął 28 mar 2009, o 23:54

rewelacja i miodzio, zapomniałem już o starym!
25
13%
bardzo fajne funkcjonalnie, ale nie podoba mi się skórka/wygląd
86
45%
fajny wygląd, ale nie podoba mi się funkcjonalnie
20
11%
nie podoba mi się ani funkcjonalność, ani wygląd -- do bani
59
31%
 
Liczba głosów: 190
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Re: Pomigracyjny szampan i kac

Post autor: szczurek »

Sorry za 2 posta ...

ale czy da rade coś zrobić żeby większe podpisy/poty nie rozjeżdżały tak ? Może jest jakaś możliwość rozciągnięcia tego forum na całą szerokość przeglądarki ?

Link do foty :

http://s584.photobucket.com/albums/ss28 ... pulpit.jpg
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

1) Już pisałem, że layouty poza oficjalnymi (subsilver, redsilver, prosilver) nie będą wspierane. Znaczy, wali mnie szczerze jeśli i kiedy powodują problemy z wyświetlaniem :mrgreen:
2) Zdaje się że można gdzieś w panelu ustawić ograniczenie rozmiaru wklejanych obrazków. Póki co uderzaj do moderatora, żeby przystopował zapędy takiego "galernika".
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

1) Już pisałem, że layouty poza oficjalnymi (subsilver, redsilver, prosilver) nie będą wspierane. Znaczy, wali mnie szczerze jeśli i kiedy powodują problemy z wyświetlaniem :mrgreen:
eee wale to :mrgreen: przerzucę się na redsilver3 ,tylko może ten blood red zmienić na red gore lub coś ciemniejszego ? :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Mam zastrzeżenia do kolorystyki (za jasna - faktycznie szybko męczy) i do czcionki w tytułach poszczególnych wątków/działów (słabo czytelna). Dla przykładu - niniejszy temat w pierwszej chwili przeczytałem jako "Poimigracyjny szampan i KAO". Na wszelki wypadek wyjaśniam, że nie mam wady wzroku i umiem już czytać.

Pozdrawiam
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ja osobiście mam sugestie co do wyglądu skórki: tło mogłoby być barcziej beżowe/pastelowe/piaskowe coby się przyjemniej czytało, bo narazie tak jak to już było wcześniej wspominane podczas przeglądania forum oczy strasznie szubko się męczą.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

moze spedzacie zbyt wiele czasu na forum :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

albo mi się zdaje, albo mi się nie odchaczają poprzednio czytane tematy, mimo ze juz je przeczytalem i nie bylo zadnego nowego posta od tego czasu

Awatar użytkownika
Possessed
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Possessed »

nie zdaje ci się, denerwujące to jest :?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

u mnie tak nie ma...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

U mnie tak jest mimo, że przeszedłem na jeden z tych lejałtów, które podobno są suportowane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Mam to samo, ogólnie jakoś jest gorzej, może to moje konserwatywne odczucie, ale czuję mniej "domowego ciepełka" jak teraz wchodzę na forum ^^

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

u mnie tez juz sie zwalilo :(
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tzn. ja mam tak, że jak wchodzę na search=newposts (zobacz nowe posty) to już przeczytane/odpisane po prostu mają szarą ikonkę -- ale wciąż się pokazują jako nowe posty od czasu ostatniego wejścia na forum ze świeżą sesją (tj. świeżym odpaleniu przeglądarki). I tak chyba powinno się zachowywać. A jak ktoś nie chce, to niech sobie kliknie "oznacz działy jako przeczytane" na głównej stronie.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Ja na razie widzę same minusy zmiany silnika:
- forum działa wolniej;
- mnóstwo upierdliwych błędów;
- brzydszy layout.

Plusów jak na razie nie zauważyłem.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

Tomash pisze:Tzn. ja mam tak, że jak wchodzę na search=newposts (zobacz nowe posty) to już przeczytane/odpisane po prostu mają szarą ikonkę -- ale wciąż się pokazują jako nowe posty od czasu ostatniego wejścia na forum ze świeżą sesją (tj. świeżym odpaleniu przeglądarki). I tak chyba powinno się zachowywać. A jak ktoś nie chce, to niech sobie kliknie "oznacz działy jako przeczytane" na głównej stronie.
Tomashu, bardzo mi przykro ale ta opcja, przynajmniej u mnie, nie działa (tzn po wybraniu oznacz działy jako przeczytane nic się sensownego nie dzieje.)
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

i ze tak za kazdym razem trzeba bedzie kliknac? To by byla duza niedogodnosc.
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kurde, dziwnie to brzmi. Poproszę o informację o przeglądarkach, ich wersjach oraz jak step-by-step odtworzyć babola.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

jedno co jest jeszcze wkurzajace to panel moderacji... nie ma juz takich prostych przyciskow na dole ekranu tylko trzeba sie bawic jakimis zakladkami, tabelkami...

no i tak jak mowili przdmowcy brak odznaczania dzialow przeczytanych

ogolnie słabo moim zdaniem, stare bylo duzo bardziej funkcjonalne

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ech, trzeba było zrobić migrację na SMF a'la Nowa Gildia i ciekawe jak wtedy byście śpiewali ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

Tomash pisze:Kurde, dziwnie to brzmi. Poproszę o informację o przeglądarkach, ich wersjach oraz jak step-by-step odtworzyć babola.
bardzo chciałem Ci pomóc, ale zaczęło sie kulturalnie wszystko odchaczać :shock: :D
używam wymiennie IE 8.0 i Safari, jakby co.
jedno co jest jeszcze wkurzajace to panel moderacji... nie ma juz takich prostych przyciskow na dole ekranu tylko trzeba sie bawic jakimis zakladkami, tabelkami...
akurat panel mod. jest korzystny :wink:
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

ODPOWIEDZ