Amiga

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Amiga

Post autor: warkseer »

A może pamięta ktoś taki stary komputer?

Ostatnio siedząc z kumplami przy piwku (po finale LM jakoś nie chciało nam się jeszcze rozbiegać) postanowiliśmy zassać z sieci jakiegoś emulatora i naszą ulubioną grierę Hired Guns. Nawet już rozpoczęliśmy kampanię i tu zonk. Nie da rady zapisać gry, takie sprytne zabezpieczenia, że uniemożliwiają zapis.
Ma ktoś może "oryginalną" wersję tej klimatowej strzelanki, żeby nie występował ten problem?

A tak wogole, to jakie jeszcze tytuły z tej niszczycielskiej maszyny pamiętacie?

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Amiga to jeden z najpiękniejszych sprzętów na jakim grałem. Niestety sprzedałem ja i kupiłem figurkę Louena Leoncouera (czy jak mu tam)...
Co do gier to mnóstwo ich było i ciężko wypisać wszystkie. Te najlepsze postaram się wypisać za jakiś czas ;-)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

ja mam gdzies swoja "przyjaciółke" (500) :D a w emulatorze nie zapisuje jakos,save state czy cos?

a tytułów to mozna setki wymieniac:D Mortal Kombat 2,Cannon Fodder,Super Frog,Lost Vikings,Settlers,Civilization,Another World,Furry of the Furries,Goblins,Second Samurai,Goal!,Sensible Soccer:P moge tak bez konca.Na tym sie wychowalem:)

ODPOWIEDZ