[Pmotm 12] Ogrze Byczki

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

[Pmotm 12] Ogrze Byczki

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Malowane do mojej armii DoW, a przy okazji może od czasu do czasu wystawi się jako Ogry. Malowane w przerwach od nauki dla odstresowania. Założeniem byś średni TT i mam nadzieję, że cel osiągnąłem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tylko nie krzyczcie za bardzo :wink:
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Jak na TT to spoko, tylko skórę powyciagałbym miejsami jaśniej bo za ciemni są, ale ogólnie prezentują się całkiem nieźle.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Skóra bym jeszcze uwypuklił. Tak w ogóle, to mi się jej kolor niepodoba.

Tatuaże, mimo że wykonane dobrze i schludnie, nie wyglądają ok na tym kolorze skóry - za mało kontrastowe!

Sponki pomalowałbym na inny odcień niż tatuaże, tak się troszkę imho zlewa.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

nie jest źle ale kolor skóry w ogóle mi się nie podoba jest jakiś taki... trupio zgniły

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Tak jak mówili inni- jaśniejsza skóra, jakiś "żywszy" odcień. Poza tym OK.

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Ładnie tylko przydałoby się bardziej wyciągać elementy np. ubrania, skóra, maczuga czy brody.

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Tak więc po kolei :)

Generalnie nie jestem fanem ostrych kontrastów i wyciągania do granic możliwości. W niektórych miejscach nawet wydawało mi się, że za ostro jest :wink:

Co do koloru niebieskiego to ma byc on motywem przewodnim mojej armii. Założenie było, że wszystkie tatuaże są takie i przynajmniej jeden z kawałków spodni.

Co do skóry. Jest ona malowana w sposób zbliżony do "podręcznikowego". Bardzo mi o przypadł do gustu, w przeciwieństwie do różnych wariacji z "ludzkimi" kolorami skóry. Dodatkowo zdjęcie trochę ją przyciemniło - na żywo jest co namniej o jedną tonację jaśniejszy, ostatnią warstwą jest kommando khaki.

Dzięki za wszystkie komantarze - postaram się je wcielić w życie przy następnych regimentach :)
putoa alasti avantoon! :wink:

ODPOWIEDZ