Driadki - PMotM 12

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krassus
Masakrator
Posty: 2992
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Driadki - PMotM 12

Post autor: Krassus »

Nowy oddziałek do armii. Malowany raczej na szybko, ale efekt jak dla mnie bardzo zadowalający. Fotki jak zwykle by Sławol.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Fotki też na szybko, bo takiego badziewia to dawno nie fotografowałem :twisted:

A tak serio, to modele są bardzo ładne, bardzo dynamiczne pozy mają. Świetnym dodatkiem są te małe duszki leśne, bardzo urozmaicają te modele. :) No i malarsko też jest to bardzo dobra robota, do armii jak najbardziej wystarczy, nawet za dobre są :) Krassus prze do przodu, choć twierdzi inaczej... Ale On tak ma ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Świetne są... i pomalowane fajną metodą.... ile wartsw jest położone na ich kore?? świetnie to wygląda... no i widać 2 warstwy co wydaje sie łatwe do pomalowania... xD
Otóż tak nie jest xD
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

łoł! super. hehe, chyba jedne z fajniejszych driad jakie widzialem :) strasznie mi sie podobaja. naprawde ekstra!! tylko te oczy... takie hm... nie pasują mi. moze jakos bys je pocieniował? wygladalo by to lepiej.

tak, to chyba najlepsze driady jakie widzialem. gratuluje!! masz moj glos!

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

"Malowane na szybko"? To ja chciałbym widzieć te nad którymi trochę posiedzisz xD Naprawdę ładnie. :)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

zether pisze:"Malowane na szybko"? To ja chciałbym widzieć te nad którymi trochę posiedzisz xD Naprawdę ładnie. :)
Te nad ktorymi posiedzial sa duzo ladniejsze :]

ale te tez sa bardzo fajne jednak sie wyrobiles na termin gratuluje bo praca przednia :) wez jutro do klubu to obadam sobie na zywo :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Ogólnie bardzo fajne modele i urozmaicone podstawki!
Tylko tak jak Siasek mówił trza by coś z tymi oczami zrobić...

Awatar użytkownika
Krassus
Masakrator
Posty: 2992
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

@Nostro - Kora była malowana 3 warstwami. Na podstawowy Umbral Umber (odpowiednik Scorcheda od P3) były kładzione kreseczki Bestiala, potem Bestial i Bleached 50/50 i na koniec Bleached lekko "przybrudzony" Bestialem. Metoda jak widać dość prosta a daje fajny efekt. Tylko, że malowanie miliona kreseczek jest trochę upierdliwe...

@Siasiek - Oczu już nie chcę poprawiać, bo chwilowo straciłem cierpliwość do tych modeli. ;)

@Zether - Może uściślijmy (jak ja lubię ostatnio to słowo :) ), w moim przypadku "na szybko" oznacza około 3 godzin na sztukę. Niestety szybkość malowania nie jest moją mocną stroną...
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Teraz tak jeszcze raz na nie patrze to myślę, że można by je zglazować zielenią w kilku miejscach... teraz są ciut monotonne... No ale mimo to super oddział :)

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Super efekt jak wspomniałem, dzięki na info, masz mój głos... moje driadki spróbuję zrobić podobnym sposobem, ale z innymi kolorami...
xD
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Dają radę!

Ciśnij Krassus, ciśnij!

Pozdro.
Obrazek

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Krassus, ja myślałem że "szybko"= ok. pół godziny powiedzmy. :] Co nie zmienia faktu że driady bardzo mi się podobają. ;)

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

zether pisze:Krassus, ja myślałem że "szybko"= ok. pół godziny powiedzmy. :] Co nie zmienia faktu że driady bardzo mi się podobają. ;)
Bez przesady 30 minut to na prawdę bardzo mało...
A co do oddziału to jest super. Podoba mi się ich sklejenie tzn po trzy "badyle" wychodzące z pleców.

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

superowe są te driady. Jak generalnie nie podobają mi się modele do nowych WE, to te dzięki malowaniu robią wrażenie :)
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Krassus
Masakrator
Posty: 2992
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

zether pisze:Krassus, ja myślałem że "szybko"= ok. pół godziny powiedzmy. :] Co nie zmienia faktu że driady bardzo mi się podobają. ;)
Jak osiągnę kiedyś taki czas malowania przy zachowaniu jakości, to będę mógł powiedzieć, że w życiu osiągnąłem prawie wszystko. :D
Kol0 pisze:Podoba mi się ich sklejenie tzn po trzy "badyle" wychodzące z pleców.
Dla mnie dzięki temu wyglądają fajnie. Z jedną gałązką na plecach są biedne...
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

ODPOWIEDZ