Sytuacje cieszące oko ;)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Ja miałem wczoraj show, gram z DE a kolo wystawia 40 warriorów z tarczami, 2 magów i 2 bolce, masakra, moja armia to: drzewiec, 20 gg, 3 WH, 2 magów, zaczeło się pięknie, doszedłem do lasu, pochowałem sie przed bolcem i rzuciłem pioseneczkę drzewcem, przesunełem sie o 3 cale, potem to samo jednym magiem a potem 2, pytam się czemu nie korzysta scroli, a on mi mówi ŻE WOGÓLE ICH NIE MA!!!normalnie miodzio;p rozjechałem go(dosłownie)

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Na MB podczas rekreacyjnej bitewki z kumplem (grał Chaosem) zaszarżowałem 4 Wardancerami na Lorda na smoku. Lord z Helm of Many Eyes zabił mi najpierw dwóch Tancerzy. Dwóch pozostałych trafiło 3/4 razy i wypłacili dwa killing blowy. Lord nie przeżył. :D
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Lord Chaosu na smoczku szarzujacy Treemana i ginacy w drugiej turze walki :P
Z takich mniej "cieszacych":
8 atakow z S6 standardowego Altera z Bears Anger i 15 atakow Wardancerow z KB przy szarzy na Chosen Knightow. Zabilem tylko 2, 3 oddalo po czym wygralo walke i zgonilo zarowno Altera jak i WD :/

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Torres pisze: 8 atakow z S6 standardowego Altera z Bears Anger i 15 atakow Wardancerow z KB przy szarzy na Chosen Knightow. Zabilem tylko 2, 3 oddalo po czym wygralo walke i zgonilo zarowno Altera jak i WD :/
Norma tak już jest jak się gra armią której jedyną siłą w CR są rany…

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Tak, grałem kiedys WE ;).
Rekord mój, liczba modeli zabitych z Haila, chyba nie zostanie pobity ;).
15 Clanratów choremu :D.
Strzał legendarny. 7 łuczników Darka Przewoskiego ściąga pełnego giganta ze stand & shoota :D(ale to tylko z opowieści, na żywo nie widziałem, jednak potwierdza to sporo osób :))
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Hehehe
To ja widzialem na zywo...jak Trojkowi Giganta zdrowego zastrzelilem ze s&s 10 lucznikami. :D
A z haila sciagalo sie juz demona jedna salwa. :P

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kotlet pisze:To ja widzialem na zywo...jak Trojkowi Giganta zdrowego zastrzelilem ze s&s 10 lucznikami. :D
Ale to pewnie byli nowi łucznicy ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Młody pisze:
Kotlet pisze:To ja widzialem na zywo...jak Trojkowi Giganta zdrowego zastrzelilem ze s&s 10 lucznikami. :D
Ale to pewnie byli nowi łucznicy ;)
A miałeś na myśli starych :?: :lol:

Demony z Haila padają, a jak nie są z Demonicznego Legionu, to wręcz proszą się o śmierć.
W Bydgoszczy w 2006 roku na Kohorteksie mój kolo na orle z Hailem działał cuda.
1 bitwa - Exalted Deamon Shina spada w 1szej turze
2 bitwa - gigant Kołaty spada w 1szej turze
oba strzały z Haila of cors ;) Hitów nie zlicze, ale ja zwykle rzucam na Haila z 14-17 :)

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

I tak mój rekord jest najlepszy :P 10 GG zestrzeliła giganta ktory przewracając się zabił BSB na rydwanie :D

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Scimitar pisze: ale ja zwykle rzucam na Haila z 14-17 :)
Scimi jak Ty to robisz? Ja jak rzuce 7-8 to się ciesze.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Christos pisze:
Scimitar pisze: ale ja zwykle rzucam na Haila z 14-17 :)
Scimi jak Ty to robisz? Ja jak rzuce 7-8 to się ciesze.
Używam czerwonych kostek Khaina :D Tych samych używam do strzelania z łuków - pomaga :) Tylko na KB z Wayów muszę czarne brać. Nie wiem - może jestem przesądny, czy co, ale zawsze tak samo robię. Czasem tylko rotuję kostkami i mieszam jedną 10kę z pozostałymi i wybieram losowo nową 10kę - odnawiam ich "moc" :lol:

A tak poważniej to po prostu wierzę, że będzie dobrze. Jak myślę, że nie zdam paniki to nie zdaję, więc wyłączam umysł przy ważnych rzutach.

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Około miech temu 1 bitwa gra z Zafaelem ostatnia tura - podchodze 10 GG strzelam w 5 Coldów DE na styk jakoś 29" zasieg trafiam jakoś ze 4-5, ranie 3 i widze jak Grzesiu pięknie rzuca 2x1. Panika oblana uciekają - lecą przez RBT , rbt też oblewa i też za stół :D Gregu nie umiał sie z tym pogodzić :P

To chyba była moja najlepsza akcja - ale mam jeszcze kilka innych miłych wspomnien odnosnie cudów GG - np. strzelaja zabijają 2 chosen knechtów a potem flee inna dizesiatka zabija kolejnego i juz sie chowia knechci za las z powrotem :D

Pozdro

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

DAwno temu na pierwszym turnieju --> stara edycja jeszcze byla WE. Podlecialem zablisko noblem na orle ( ah ten 1+ save na ostrzal :)) i w nastepnej turze zaszarzowaly mnie driady. A ja na to S&S z Hail of dooma :D 18 hitow, chyba zostala 1 czy 2 driady ktore przegraly walke (albo nie zdaly paniki za straty).

Inne sytuacje --> treeman z 3 ranami trzyma klocek bk z warbannerem, countem BD przez 3 tury, zadajac przy tym 2 woundy generalowi. W ostatniej turze gdy nie byl w zasiegu ksiazki niestety zginal ;/

Awatar użytkownika
Theoden
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Wieś Warszawa

Post autor: Theoden »

Sytuacja z Paradoxaliów. Treeman obrzucający szyszkami oddział Kuszników Krasnoludzkich. Na artylerycje 10. Na rany same 4, żadnego Save'a nie rzuconego.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dzisiaj bitwa w Koszalinie przeciw HE Xeta :)

1 tura - salwa klocka łuczników w silveki (ledwo ledwo zasięg był, bo stali tuż na krawędzi stołu -> 3ch zabitych :D
2 tura - salwa innego klocka łuczników w Dragonów -> 4ech zabitych

Pominę już odstrzelenie salwą załogi bolca, bo to jeszcze nie taka rzadkość. Ale jak w 4ej turze 7miu łuczników strzeliło w ostatniego DP i magów razem z nim i wyhaczyło tych magów :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

skrag specialny bohater ogrowy zostal na ostatich 2-óch woundach.

strzał z haila, orły falconera, 10 GG na bliskim.

Masa trafień, żadnej 6. skrag wbija sie w łuczników zabija paru odnawiajac sobie wszystkei życia. gorgery dostaja jakieś bonusowe ataki i inne pierdoły.

Treeman 2x10 (2tury) pluje w maga ogrzego z 1woundem zadanym. nic nie zraniłem :/

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Roman Lord of the Druchii pisze:skrag specialny bohater ogrowy zostal na ostatich 2-óch woundach.

strzał z haila, orły falconera, 10 GG na bliskim.

Masa trafień, żadnej 6. skrag wbija sie w łuczników zabija paru odnawiajac sobie wszystkei życia. gorgery dostaja jakieś bonusowe ataki i inne pierdoły.

Treeman 2x10 (2tury) pluje w maga ogrzego z 1woundem zadanym. nic nie zraniłem :/
No to jednak chyba oka nie ucieszyło :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Skrag potrafi namieszać jak cholera ;)
Mój znajomy grał nim raz przeciwko WE, na 2250.
Skrag + 8 nakoksowanych gorgerów = martwe WE :P

WE zastawiły pułapkę na Rzeźnika (ma frenzy), dały flee warhawkami i skrag wpadł w driady... zabił pięć - dostał regenkę, dodatkowy atak, wszystkie 8 gorgerów wyszło na stół z czterech rogów i dostały na starcie +1 atak :D
Skrag dobił driady, zabijając znowu pięć w kolejnej turze - wszystkie dżordże dostały przerzutkę ataków...
Skrag wpadł w łuczników, zabił 6 i wszystkie dżordże dostały regenerację... w trzeciej turze ;)

Potem były już dożynki, ośmiu dżordżów radośnia hasało po stole, mordując co popadnie (każdy miał teraz 5 ataków z przerzutką, S 5, killing blow...)
Regenka sprawiła, że do końca bitwy zszedł tylko jeden z nich... 8)

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

Mi się udało wszystkie 4 ubić :)

gdyby 2 turze zszedł skrag to pocisnąłbym go maską, ale i tka ugrałem remis :)

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Roman Lord of the Druchii pisze:Mi się udało wszystkie 4 ubić :)

gdyby 2 turze zszedł skrag to pocisnąłbym go maską, ale i tka ugrałem remis :)
To dziwne, zwykle jak ktoś gra na Skraga, to wystawia max, czyli ośmiu (na 2000+) dżordżów :P

Gra na czterech to strata potencjału Skraga.

ODPOWIEDZ