Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Było zdaje się - niestety skala ni pasuje :(
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

modele faktycznie ciekawe.
saczególnie ci mi przypadli do gustu:
http://www.taleofwar.com/tienda/index.p ... oductId=14
świetni hammererzy by z nich byli...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Tylko, że skala jak spawdziłem jest 32mm czyli o 4mm za dużo w stosunku do zwykłych...
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

kiepsko, szczególnie że cena też nie jest zbyt zachęcająca.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Ostatni ziomek fajowy :D Szkoda tylko, że są tacy wielcy :?

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Podbije temat do gory, a co mi tam!
Macie jakies pomysly na figurke zyrokoptera? Przejrzalem galerie roznych firm, ale nie znalazlem zadnej opcji. moze cos przeoczylem? Nie podoba mi sie figurka GW, a przynajniej jednego zyrosa miec wypada, dlatego prosze krasnoludzka brac o pomoc :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jeśli nie podoba ci się ten GW, to proponuje własnoręcznie sobie żyrosa skleić :mrgreen:
Ja mam właśnie takiego "śmieciowego" i czuje się usatysfakcjonowany, tymbardziej że wzorów żyrokoptera jest mało.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Jak bym grał krasiami to zamiast żyrosa zrobiłbym sobie sterowiec :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Sterowiec wygladalby fajnie, ale...nie mam zbytnio umiejetnosci by samemu to rzezbic, a konwertowac srednio potrafie - wolalbym model ktory jest ladny, a nie brzydki ;) Moze jest jednak jakas alternatywna figsa dl gyrosa z innej firmy?

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A nie podoba ci się ten stary żyros? Bo ten obecny to rzeczywiście latający ponton.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

GildiaNajemnikow
Plewa
Posty: 9

Post autor: GildiaNajemnikow »

Jakby kogoś interesowało to pojawiło się kilka nowych wzorów krasnoludzkich piratów z Black Scorpion Miniatures, skalowo pasujących do GW:

Obrazek
Dwarf Pirates

Obrazek
Dwarf Rogues

Obrazek
Dwarf Captain

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Pewnie już było ale zapytam: Czy da się te figsy ustawić jeden koło drugiego? Znaczy w taki standardowy odział 20 chłopa?
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=gz0540&sid=70b2c3e1

Abo inne figsy z tej firmy:
http://cytadela.pl/cgibin/shop?show=gz0 ... d=70b2c3e1

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Mam klocek hammerersow z Gamezona (super figurki, niestety drogo wychodza, a na Allegro ich nie spotkalem jeszcze) i da sie ich ustawic, choc troche trzeba pokombinowac. Najlepiej sobie oznaczyc podstawki z drugiej strony numerkami, zeby sie nie meczyc z ukladaniem co chwile.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

JA też mam hamków z GZ i robię dokładnie jak kolega. Numerki załatwiają sprawe tylko, że trzeba pomyśleć przed czasem i numerować już podczas przyklejania baryłek do podstawek.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Tak sobie myślałem nad tym i wpadłem na taki pomysł żeby dać ich na bruk, a bruk układał by się w jakiś wzór (młot czy coś). Byłby to przy okazji taki bajer i rozwiązanie problemu ułożenia ich.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

To albo grasz w battla albo układasz puzla. =P~
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Gremli - sredni pomysl, bo to sa naprawde masywne figurki, ciezko byloby zobaczyc co "przedstawia" podstawka na figurce ;)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Ja właśnie dzisiaj zrobiłem na części podstawek bruk(żeby nie było. Pomysł ten siedział w mojej głowie już jakieś 2 miesiące :wink: ), tak żeby wyglądało, że oddział przechodzi akurat po jakimś starym fragmencie drogi czy posadzki. Okazuje się, że Arqueek ma 100% racji. Narobiłem się sporo, a i tak kolesie są tak masywni, że zasłaniają cały efekt. Na półeczce jeszcze coś tam widać ale nie sądzę aby na stole ktoś zwrócił na to uwagę :?

Polecam więc zwykłe ponumerowanie podstawek i układanie chłopaków przed każdą bitwą. Na turnieju sprawia to pewne kłopoty kiedy większość oddziału Ci spada i musisz co bitwę się męczyć z numerkami ale wymyśliłem żeby brać zapasowy tray i w trakcie bitwy układać zabite modele na nim, formując nowy oddział(mam nadzieję, ze udało mi się to jasno napisać :wink: ).

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Czy ktoś wie czy Black Tree Design nadal funkcjonuje w Polsce, czy tak jak ktoś wspominał, są problemy?
I przy okazji: czy ta
http://www.blacktreedesign.com/pl/produ ... 315&page=2
katapka zmieści się na podstawkę 40x40? czy będzie trochę wystawać?

ODPOWIEDZ