Galeria

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Re: Galeria

Post autor: kamelot »

Zastanawiam się co namalować na sztandarze khornowego bsb, nie chcę malować standardowego symbolu khorna ( będzie malowany na bannerze bloodletterów )... Macie jakieś pomysły?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Hmm na szmacie można namalować praktycznie wszystko :D
Moim zdaniem mógłbyś się pokusić na ten symbol khorna ale jakoś bardzo bogato zdobiony co wiąże się z tym że musiał byś zajebiście ładnie malować :)
Może jakaś czachę na planie tego sumbolu khorna...
Ja swoim leterom zrobiłem tak jak by stronę z książki zapisaną runami
Obrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

To co do tej pory przyszło mi do głowy to czaszka z symbolem khorna na czole, albo jakaś "diabelna" twarz wymalowana w symbolu khorna...
Oczywiście zawsze mogę też zapłacić komuś żeby mi takie cudo namalował na sztandarze... :)
Obrazek
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Czy ma ktoś jakiś pomysł na ( najlepiej dwa różne ) filer do bloodletterów, zajmujący miejsce 8 modeli, na którym nie będzie bloodletterów???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

stos czaszek :evil:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ale nie będzie to biednie wyglądać na podstawce rydwanowej ustawionej bokiem???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Na slasku widzialem genialny filler (Krzysiek pomoz i podaj nick gracza bo szkoda, zeby jego genialny portal nie zostal jeszcze bardziej rozslawiony :D ) - Heks przerobiony na cos w rodzaju bramy miedzywymiarowej z ktorej wychodza Bloodletterzy :twisted:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Lidder pisze:Krzysiek pomoz i podaj nick gracza bo szkoda, zeby jego genialny portal nie zostal jeszcze bardziej rozslawiony :D
Tomek z Opola, niestety chyba nie jest na BP. Jak znajdę link do zdjęcia, to wkleję.
EDIT: wklejam :)
Portal Bloodletterów (na żywo dopiero robi efekt)
Obrazek
Obrazek
I widok na stole, z daleka. Już można zauważyć fillera, przyciąga oko, a także są obu stronach walczą się forsakeni :!: warshriny, ponadto był też lord na mantikorze, wojownicy Chaosu i zwierzoludzie. (to był turniej! Łza się w oku kręci. ;) )
Obrazek

Z innych ciekawych rzeczy, to na Mistrzostwach Podbeskidzia (dopuszczeni speciale) widziałem naprawdę fajnego Skrybę autorstwa Debeliala. Mam zdjęcie, muszę "tylko" zgrać, zmniejszyć i wkleić. ;)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

filer wygląda świetnie :D być może i w mojej armii znajdzie się coś podobnego...
na razie mam pomysł na zrobienie stosu czaszek z symbolem khorna na szczycie, a po bokach dwie pochodnie/bloodletterzy strażnicy... :twisted:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Jakiś czas temu widziałem filer o tej samej tematyce zrobiony dla horrorów. Okrągłe kółko z którego wyskakiwały pink horrory.
Czekam na Skrybę bo chciałbym zobaczyć czy rzeczywiście jest taki fajny :D

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ja jestem na etapie robienia raczej smiesznego fillera do horrorow, wychodzace z szafy i spod lozka :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Portal powinien być ośmiościenny ;). Poza tym drobiazgiem, to miazga totalna :D.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek fajna alternatywa dla nurgla

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Blackball Games
Obrazek
Obrazek

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

Pomalowałem te modele korzystając z kursu washowania z Młotkowego nr2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/067 ... 228dd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f1 ... eb868.html

Washowanie to bardzo fajna, szybka metoda.

Przymierzam się do pomalowania Blodletterów, może macie koncepcję jak je fajnie washować?

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Fajnie wyszły

Obrazek
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

10/10 :shock:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

O żesz ty orzeszku ! =D> =D> =D> :shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

A mi się ten lawowo-żółty nie podoba. Za to pomysł z czarnymi bloodkami i wykonanie uber :)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

trikk pisze:A mi się ten lawowo-żółty nie podoba. Za to pomysł z czarnymi bloodkami i wykonanie uber :)
Odmieniec !!!
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ