Kącik Pana Zmian...

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Kącik Pana Zmian...

Post autor: Lasti »

Witam.
Jak wiadomo armia demonów jest "niekomplenta". Brakuje modeli, obecne sa brzydkie albo za drogie, wtedy szukamy alternatyw dlatego założyłem ten temat aby wszyscy demoniczni Panowie Przemian i konwerterzy ujawnili swoje pomysły, propozycje, uwagi, i w koncu prezentowali tu swoje konwersje.
Na początek, mój herald nurgla na palaquinie.
(nie bijcie za złą jakosc zdjęc, robiłem słabszym aparatem)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I pytanie, macie pomysły na konwersje Dire Wolfów na Flesh Houndsy? (obecne to porażka, w mojej armii lizaków wiecej salamander nie potrzebuje)

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

chyba najprosciej jest zrobic z nich "Jeza" uzywajac wloczni od np orkow. Zeby wygladaly badziej bojowo.Rozmieszczone nie tak losowo jak w niektorych konwersjach VC ale no 2 wyrastajace w barkow skierowane do przodu 2 z boku. Przerobka ogona na jakas macke tez jest chyba potrzebne. Z jakiegos grubego lancuszka zrobil bym Corala Khorna.

Tak sobie myslalem czy nie kupic boxa zombiakow i "skleic" z nich jakies pso podobne istoty.Wiecie stowr ulepiony przez khorna po bitwie z tego co zostalo :) Tulow z kilku korpusow + jakies glowy rece i nogi stopione w lapy besti :) z glowa moze byc problem ale cos sie wymysli. Mam kilka starych kol od galoper gunow i rydwanow wylamie szprychy i z nich zrobi corale :)

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Fajny Toi Toi!:] znalazłem fajną figurke IMO na heralda tzentcha! http://www.monolith-icon.eu/sklep/index ... od_id=2505 co powiecie? :lol2:

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Sam ostrze zęby na tego ptaszka bo przy malym wkladzie pracy mozna z niego zrobic wyczes :wink:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Powiedzcie mi tylko skale i jaka jest ta druga figsa, bo jakby co to kupujemy razem Lasti :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Myślałem o tym heraldzie tęczy :) tyle tylko ,że cena troch e odstrasza ... :x Fakt ,że tego 2 można na coś do nurgla wykorzystać ale sorry to lekkie przegięcie ... :wink:

Edit:
Tu macie pomazanego :
http://mgla.pl/index.php?p=1&&id_k=217
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Sykstus pisze:Powiedzcie mi tylko skale i jaka jest ta druga figsa, bo jakby co to kupujemy razem Lasti :P
To ptaszysko stoi na kawaleryjskiej do WMki z tego co widze. Teraz już skale łatwo dobrać raczej :wink: Na heralda się nadaje ale na nic wiecej :P

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

a co byś jeszcze chciał jak nie heralda!:P z chęcią bym kupił ale nie mam co zrobić z drugą figurką;/ może chce ktos kupić tą drugą za 25zł?

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Macie jakiś pomysł na heralda slaanesha na steedzie?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Naga.
Coś na kształt specjalnego charaktera (specjalnej charakterki?) o imieniu Dechala.
Sam mam zamiar zrobić jakąś taką konwersję. Tułów metalowej demonetki mam, głowę z irokezem też sobie zdobyłem (w "rezerwie" mam jeszcze głowę dark eldar warriora z WH40k). Nad ogonem myślę, żeby był taki trochę sprężynkowaty, co by tłumaczyło prędkość. NO i pełen zestaw rąk, czyli dwie z bronią oraz jedna lub dwie ze szczypcami.

Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Ewin »

To może w końcu jak z tego kroota zrobić Horrora :) widziałem gdzieś ale teraz nie mogę znaleźć.


Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Ewin »

Dziękuje :). Ale to nie na moj talent plastyczny :(. Pozostaje kupic uzywane.

ODPOWIEDZ