Mazidła by Draco - 03.05.17 PMOTM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Archont
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Żory

Post autor: Archont »

Jakoś nie przepadam za Krasnoludami lecz oglądając te zdjęcia zaczynam się do nich przekonywać.Jako,że jestem laikiem figsy dla mnie są wyśmienite,tylko podstawki mi nie pasują :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

świetne brody, metalik,skóra; ogólnie cali wymiatają .
Brakuje mi tylko dziarek, trzymali by klimat jeszcze bardziej
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Ja osobiscie zaczynalem od terracoty gw, pozniej to juz zabawa w proporcje z flat red i deep yallow [vallejo model color] :)
Jak juz wspominalem - bardzo przypadly mi te krasnalki do gustu. Najbardziej przyciagaja oczy... spodnie :) bardzo czysto pomalowane. Pozdrawiam!
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

tja tatusy jak najbardziej tak a i krwi by pasowało polać im połapach troche :>
chociaż wtedy wyglądaliby bojowo, a teraz to wyglądają jak na pokazie mody ;>
marudny jestem....

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Foty troche Ciemne wyszly ale nic nie poradze dwoch nowych panów nastepnych wrzuce dopiero jak cala 10 bedzie pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Co do podstawek jest to wersja wip jeszcze nie zkonczyłem:P

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Z czego te podstawki zrobiłeś ??
Obrazek

ziopal
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: ziopal »

wyglądają jak ze zwykłego kamienia :). ja polecam korek (taki np. z tablic w szkole), daje genialny efekt skały

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Swietnie wygląda ta ruda żelaza ( matalu) pod stopami tego pierwszego

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

kolejni bardzo fajni slayerzy. Dalej brakuje mi jednak jakis tribali na skórze :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Stare fotki zadnych nowosci tu ni ma jednak wiekszosci z tych rzeczy nie zamieszczalem na forumBrakuje wielu figsow niestety aparat jest dead wroci to zamieszcze reszte
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wiekszosc Figuek byla malowana dawno temu, nie ktore bylypoprawiane a inne nie . Jenak do dzis jestem z nich zadowolony :))) Aparat wroci to wrzuce reszte co ma zmalowane a troche tego jest:P

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ten napis wielkiczka z tylu mnie rozwalil ];-> ach te kraski z kopalni soli

nie no armia zacna bardzo mi sie podoba
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
fingolfin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Łomża - gród nad Narwią

Post autor: fingolfin »

Jak kiedyś się wezmę za swoje nie ruszane 5 lat krasnale to z chęcią bym je widział tak pomalowane jak twoje , niestety nie ten poziom dla mnie gratki za zajefajną armię

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Krasnale bardzo fajne :D.... Moge wiedziećjak malujesz skóre ?

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Mieszanki bestial browna z dwarf fleszem potem dwarf flesz i mieszanki dwarf flesha z elf fleszem u warriorow a jesli model ma wygladac lepiej to uzywam jeszcze washa gw hmmm gogryn flesh czy jakos tak

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

modele czysto pomalowane , bez rewelacji i myślę ze nic więcej nie potrzeba , bardzo ładne brody ca co masz u mnie duży +
niebieski kolor przeważa ale nie czyni modeli monotonnych , niesamowite wrażenie robią oddziały , zapewne kolory są troszkę żywsze zdjęcia są bardzo ciemne
bardzo dobrze pomalowana armia oby więcej takich na stołach było to i gra przyjemniejsza

jedyne na co zwrócił bym ci uwagę to złoto szczególnie pióra i sztandary ... popracuj nad tym , bardziej rozjaśniaj

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Niestety zloty metaik to moja pieta achilesowa poprostu mi nie wychodzi zazwyczaj nie mam pojecia jakich washy na nim uzywac by wygladal fajnie probowalem z czerwonym filetowym i brazowym jednak albo zle proporcje uzywam albo juz skilla nie starczylo:P

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

po prostu musisz poćwiczyć , metalik ci wychodzi całkiem fajnie , tak samo z goldem rób , możesz od tin bizza zaczynać to inny fajny ciemny metalik , musi być kontrastowo przy złocie czyli czarny ink (tylko w szpary ) a brązem żółcią możesz złoto postarzyć tylko musisz inka rozwodnić z 5 razy by był przezroczysty wtedy masz kontrolę nad tym jak mocny ma być kolor - bliżej szpar zagłębień mniej rozwodniony a po całości bardzo rozwodniony wtedy nabierze to głębi
jak przesadzisz i nie rozwodnisz inka będzie po prostu to ciemne i nie wyraźne
jeżeli boisz się ze i tak będzie za ciemne to złoto pomieszaj z metalikiem 25%-75%golda wtedy ink nie przyciemni ci złota tak bardzo

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Dzis wrzuce kusznikow wiarze sie z nimi krotka histora :P Mianowicie postanowilem wybrac sie do Gorzowa na mastera, w battla nie gralem z 2 lata i dowiedzialem sie ,ze uzywa sie kusznikow :P stanołem przed wyborem kupic nowe albo cos wymyslec. W mojej szafie znalazlem stare dwarfy byy strasznie zniszczone co strasznie widac i zeby zamaskowac czesc postanowilemzrobic plaszczyki niestety w rzezbienu jestem strasznie zielony i tak sobie wyszlo :P Sorry za foty lepszych nie umiem troche przeswietlone sa no i na zywo figsy wygladaja znacznie lepiej:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

kolorki ok ale pelerynki sa nienaturalne troche ]:->
w normalnych warunkach szata sie marszczy w zdluz a nie w szerz raczej, wiesz o co chodzi?
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Rozumiem niestety nie mialem bladego pojecia jak to zrobic^^

ODPOWIEDZ