Mazidła by Draco - 03.05.17 PMOTM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Re: Draco Blog malarski"Dwarf"

Post autor: Draco »

cgyba musze kogos powyzywac by ktos tu zagladal Max z okazji ze jako jedyny cos napisales moge troche na Ciebie nabluzgac??:P nie obrazisz sie chyba ^^

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

To ja jeszcze napisze :wink:

Same modele są śliczne. Płaszcze żeczywiście mogłes ciut inaczej/lepiej zrobic ale mówi sie trudno.
Samo malowanie jest ładniutki, gładkie i dokładne. A na stół to już w ogóle petarda :)

Lubi sie komplementów słuchać? :P

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Niekoniecznie :P Zawsze bardziej wole sluchac porad co powinienem zrobic by bylo jeszcze lepiej :P No i lubie miec swiadomosc ze ktos chociaz to obejrzy bo innaczej mam odczucie ze moja praca poszla na marde . Nie gram praktycznie w battla, malowanie traktuje hobbistycznie, a co to za hobby jesli nie mozna sie nim pochwalic :P Tak pozatym WesoLego Alleluja :)

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Kocie co to za dziwne narosle na barkach krasnoludzkich ?? wywalilbys to cos co udaje "futro??" i by bylo lepiej. plaszcze zrobic proste z 1 czy 2 falkami i bedzie rewelka -> oby moznaby bylo to jeszcze naprawic / odkleic!
dead is dead

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Dead dkladnie wiesz ze nie umiem rzezbic^^ a czemu musialem zrobic ta konwersje dokladnie wiesz(pamietasz tych moich starych warriorow...) a futerko troche za plaskie faktycznie ale nie mam czasu i sil by to poprawiac ^^

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

A mi się tam podoba ,nie patrząc na wykonanie to same modele z tymi płaszczami wyglądają fajowo , zamiast futra mogłeś zrobić pozwijane kaptury ale i tak fantastyczny oddział

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

to tak jak zrobic pelerynki naturalne ]:->
wg mnie:
najpierw formujesz splaszczony prostokat
pozniej miazdzysz jego robi z jednej stony by zorbic takie heh uszka? ]:->
pozniej juz tylko pofalowac w zdlorz chwytajac za boki i zgniaajac lekko do srodka oczywiscie kontrolujac faldy ]:->
moze obrazek cos pomoze
Obrazek
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Witam dawno nic nie zamieszczałem...nie bylo zabardzo czasu na malowanie ale cos tam zmalowałem wrzuce narazie 7 moich hammerersow(8 jest pomalowany 3 czeka na swoja kolej) z zalożenia kazdy w odziale ma byc inny..nie wiem jak to zrobie ale jakos musze dac rade :), wiec jesli ktos ma jakis model ktorego nie ma na zjdeciu i chce sie go pozbyc prosze o priv :)
Obrazek

Obrazek

Oczywiscie krytyka i porady mile widziane :)

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Bardzo dobre malowanie bravo =D> :lol2:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Gratuluję modeli :) Bardzo fajne malowanie =D>

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

No no niezła kolekcja fajnych wzorów. Malowanie też zacne =D>

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Naprawdę miodne dwarfy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

B. fajne oldschoolowe dwarfy, jeszcze tylko jakieś zacne podstawki i będzie pęknie. =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Zmalowalem dzis koljnego Pozdrawiam:) Sorry ze tak pojedynczo wrzucam ale grupowo to rok bede ich malowal chyba ^^
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Świetny! Ciepłe kolory dodają dożo uroku. Ogólnie bardzo pasują do starych wzorów. Bardzo mi sie podobają. Zamierzasz dodawać im tarcze czy zostawiasz z tym "guzikiem" na rękawicach?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

miodzio. Jak patrze na Twoje dwarfy to zaczynam się zastanawiac czy dobrze zrobiłem, że mam armie w NMM, bo raz, że z metalikami dobrymi wyglądają bardzo fajnie, a dwa, że już miałbym dwa razy więcej brodaczy zmalowanych.

Ale wracając do tematu... dwarf subcio tylko dodaj im jeszcze ładnie zrobione tarcze jak Bizon zauważył.
Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Bizon pisze:Świetny! Ciepłe kolory dodają dożo uroku. Ogólnie bardzo pasują do starych wzorów. Bardzo mi sie podobają. Zamierzasz dodawać im tarcze czy zostawiasz z tym "guzikiem" na rękawicach?
Tak oczywiscie, ze zamierzam :) ale tutaj pojawia sie mały problem bo nie wiem jakie napoczatku chcialem dac te od staro edycyjnycj warriorw jednak one jakos mi nie pasuja a freehandu zabardzo nie da sie na nich zrobic ;/ Ma ktos moze jakis pomysl skad wziasc lade pasujace do nich tarcze albo jak wykonac ?
Z gory dziekuje zarowno za mile slowa no i za pomoc :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

rweelacyjne modele i malowanie też! kapitalne metaliki!

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Może od wariorów z obecnej edycji albo z poprzedniej i zamiast przyklejać symbol jakiegoś małego fh?

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nowy jak narazie moj ulubiony model :) Teraz bedzie przerwa bo moja zmiana w robocie :P
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ