Mazidła by Draco - 03.05.17 PMOTM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Draco Blog malarski"Dwarf" Slayers

Post autor: Bizon »

Bardzo eleganckie krasnoludy, jak pisał Rakso - czysto i schludnie, świetne prace!

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Schludnie i czysto czyli wyjechane w kosmos :D =D>
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Wszystkie figurki bardzo ładnie pomalowane. Aż się łezka w oku kręci... I do tego full metal... Aaach!!!
Miałbym tylko dwie uwagi:
primo - pióra na hełmach służą do ozdoby, więc nikt nie wtyka sobie takiego jednobarwnego, tylko jakieś wypasione, kolorowe
secundo - dlaczego wszyscy się upierają, żeby Slayerzy byli ubierani według szablonu??? Przecież to samotnicy, indywidualiści i generalnie maja zwis na prawie wszystko, a na ciuchy szczególnie (już pomysł, że chodzą w klocku ze sztandarem i muzykiem, jest lekko absurdalny)

P.S. też uważam, że NMM, to jakieś nowomodne, niegodne przyzwoitego krasnoluda, wymysły... :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetne, podobnie jak poprzednie figsy... Przydałoby się większe zbliżenie...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Slayersi swietni.
Troche malo rozjasnien jak dla mnie ale i tak wygladaja swietnie. Spodnie to istny klimacik :) wygladaja full wypas oby tak dalej !!

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Wracam do życia :)ostatnio malo czasu bylo na malowanie (jakieś dwa lata^^) wiecie Wesele żona i te sprawy:P ale postanowiłem wrócić do tego cudownego hobby jakim jest malowanie dlatego też odświeżam moją Galerie może mnie to zmotywuje do poświecenia większej ilości czasu dla moich zakurzonych pędzli^^

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No to dawaj coś. Odświeżanie polega na wstawieniu nowej pracy przecie :!: :!: :!: :wink:

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nic wielkiego, na razie tylko podstawka praktycznie skończona .. brakuje tylko obramowania i co o tym myślicie? coś poprawić dodać?? za parę dni będzie fota z figsami bo praktycznie potrzebują tylko ostatnich szlifów. Zdjęcie zrobione lodówką lepsze będą jak pojawią się figurki:P

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajny pomysł z tą jaskinią =D> . Troszkę może zbyt duży i płaski ten element na topie, ale i tak mi się podoba :wink: ...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ogólnie na topie miało coś leżeć ale nie wiem co:P może drugi kamień?:P

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

czy ty drybrushujesz podstawki po przyklejeniu trawy ? bo wokół kępek jest ciemno :|

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Kacpi 1998 pisze:czy ty drybrushujesz podstawki po przyklejeniu trawy ? bo wokół kępek jest ciemno :|
Tak dokładnie :) nie wiem w sumie czemu, może dlatego że mi się tak bardziej podoba^^

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Dwarf miners lepszej foty nie będzie bo nie potrafić a szkoda :P

[url=http://s1378.photobucket.com/user/Sqrwo ... c.jpg.html]Obrazek

Zapomniałem dodać ze lwia część była już pomalowana(tylko dwóch maznołem od zera) ratowałem co się dało:P:P brakuje też jednego ale kupiłem go wczoraj na allegro więc luuz:P:P

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Świetny klimat =D>
Technika malarska i pomalowanie bardzo przyjemne dla oka
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak wyżej :wink: . Stosunkowo najsłabiej wyszła czerwień na rękawicach i brody, które bym jeszcze ciut porozjaśniał. Fajny klocek, filler ekstra...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

smiejagreg pisze:Jak wyżej :wink: . Stosunkowo najsłabiej wyszła czerwień na rękawicach i brody, które bym jeszcze ciut porozjaśniał. Fajny klocek, filler ekstra...
Postaram się zrobić lepsze zdjęcia, również od tyłu^^ ( o zgrozo :twisted: ) wtedy może będzie lepiej widać rozjaśnienia ( choć i tak pewnie masz racje :mrgreen: zawsze miałem z tym problem)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Bardzo fajny klocek. Najbardziej mi się mordki podobają oraz świeczki. Co do uwag Grega to faktycznie jeśli chciałbyś zrobić ich w bajkowym klimacie to przydałoby się jeszcze dodać kilka rozjaśnień, ja tam ostatnio polubiłam bardziej stonowane kolory dlatego podoba mi się tak jak jest :)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Najfaniejsze modele kraśków =D> =D> :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nowe foty - kolega się postarał , dzięki EDI ^^

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bez światła słonecznego sporo lepiej sie prezentują...

ODPOWIEDZ