Empire Engineer with Reapeter Handgun

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Empire Engineer with Reapeter Handgun

Post autor: Ziemko »

W zwiazku z tym , ze modne jest ostatnio imperium to maznalem inzyniera , to jest chyba pierwszy model na ktorym wyszedl mi dobrze bialy ( co nie zmienia faktu , ze malowanie tym kolorem to masakra :roll: )

Obrazek

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Fajny, tylko kolorystyka mi sie nie podoba..no ale wiadomo każdy ja dobiera pod siebie / kupców na ebaju.

Pozdro

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

O ile biały fajny tak z niebieskim trochę gorzej :) Mimo wszystko podoba mi się :)

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

całkiem niezły. niebieski ,jak ktoś pisał wyżej, mógłby być trochę lepszy, ale tragedii nie ma.

Co do białego to zaskoczę was odkrywczym spostrzeżeniem: malując biały kolor zacznijcie od jasnoszarego. :wink:

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Imo. najlepiej bialy malowac od bleacha =P. Ja tak robie i efekt nie jest najgorszy..
A tak to figs spoxik, podobaja mi sie metaliki :)

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

a mi sie nic nie podoba. słabe te figsy porobiłeś. ani techniki tutaj ani kolorów. ponizej tabeltopu

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Slabo panie, slabo , szary - bialy, czarny - niebieski, blada twarz ot i wszystko...
Moze troche bardziej zlozne cieniowanie, albo przynajmniej zywsze kolorki??
Z tego co widze popackales tez metalik niebieska farba...
Twarz nbie wyglada na ludzka, tylko na twarz lalki...

A gwozdz do trumny to podstawka ...

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Nie wiem jak do kogoś kto potrafi malowac, można mówic że ta figsa jest ładna. Ja bym się obraził ;)

Jest bardzo zwyczajny.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Figs nie jest imponujacy ale jako tabeltop moze byc (patrzac co na stolach mozna zobaczyc to .....:D)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Właśnie, szczurek, źle oceniliśmy u mnie malowanie. Marian źle przykleił sztandary (pożyczałem mu armię) i dałem Ci najbrzydszego z moich sztandarowych przez przypadek (i tak śliczni to oni nie są), a ten ładniejszy dostał starszy sztandar z krzyżem jerozolimskim ;) ale to taka mała dygresja.

O ile się orientuję na TT się nie daje znaczku studia, więc podchodzę jak do czegoś o wyższych lotach w zamierzeniu.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

na stół, nic ponad. caly oddzial tak pomalowany to by bylo cos ale bohater to taki....zwyczajny.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Bardzo odstaje poziomem od reszty Twoich figurek. W sumie jest w miarę przyzwoity, ale taki zwyczajny, niczym się nie wybija - słabo.

ODPOWIEDZ