Demoniczne Rary (przeniesione z Warriors of Chaos)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

a ja od samiutkiego poczatku kropie ZAWSZE na 12 flamerach. Na DMP wziąłem wyjątkowo 11 sztuk i ciągle mi jednego brakowało :D mega wygięty oddział za całkiem przyzwoita cenę.

Co prawda nie wchodzi wówczas wiecej niz jedne pieski, ale flamery sprawdzaja sie w tej ilosci wysmienicie.

A jak juz duze demony odejda do lamusa - a daję głowe że szybko odejdą ze względu na zbytnią bolesnośc armii z silnym ostrzałem - będzie mozna spokojnie wcisnąć 3-4 razy psy i dwa razy flamerstwo... i to dopiero bedzie giętość maksymalna.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze: A jak juz duze demony odejda do lamusa - a daję głowe że szybko odejdą ze względu na zbytnią bolesnośc armii z silnym ostrzałem
zgadzam sie :) u mnie wchodza 24 psy :) flamerow co prawda nie wystawiam narazie... ale sie nad nimi zaczynam zastanawiac, narazie pojedyncze fiendy absolutnie i bez zarzutu splacaja sie odginajac szarze pieskow przeciwnika itp itd ;) wiec nie moge miec do nich zadnego ale...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm odnośnie flamerkó to dałem właśnie do malowania - również w liczbie 12 sztuk. Chłopcy dobrze mi się sprawdzają - bo mają spory wygar, który w połączeniu z magią Tzee daje przedni efekt.
Co do wielkich demonów. 5 ran boli. Może trzeba będzie się zastanowić nad Zgniłkiem?

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

a daję głowe że szybko odejdą ze względu na zbytnią bolesnośc armii z silnym ostrzałem
Taka ta bolesność że na czołowych stołach praktycznie wcale ich nie ma. Załuż czapke żeby się nie posiniaczyła jak już spadnie :).

...a nawet jakby się częściej pojawiały to chyba lepsza kontrą są psy niż flamery. Flamery jak na moje to się dobrze na demony i VC spisują na defensy cienizna.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Nie no spoko, na defensy różnie ( zależy jak duzo masz furii do niszczenia machin, wtedy flamerki ładną salwą rozwalają łuczników). Przeciwko takim driadom - ogólnie WE, wszystkim elfom (prócz dragonów...) flamerzy dobrze działają, bo jesteśm yw stanie jeszcze w magii odrobinę pocisnąć. Psy to wiadoma sprawa, to ataku i tyle.

Awatar użytkownika
Horror
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Horror »

ja gram na 3 fiendach

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Nekromanta!!! [-X przestań nabijać sobie posty.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Cichy, czego od niego chcesz!? przeciez wniosl cos konkretnego do dyskusji :D

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Racja wniósł :) Mnie martwi to czemu akurat ten temat i czy wszystkie które nad nim się znajdowały zostały przeczytane :wink:

ODPOWIEDZ